O zlocie FFC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 paź 2004, 22:36

to pw Małgorzaty do mnie :
Teraz będziesz robił to specjalnie aby udowodnic jaki to jestes wpanialy Marek z forum

Zonk! Nie usunę żadnego posta Twojego....żeby ludzie mieli się z czego pośmiać i jeszcze bardziej sobie o Tobie opinię wyrobić......takiego dzieciaka co się czepia wszystkich i podkresla to na każdym kroku....

A ja naprawde myslałam, że w tym wieku ludzie poważnieją....

Gosiu - dziękuję za wcześniejszą cenzurę pozwalającą mi uniknąć ośmieszenia. Pozwól że sam się zajmę swoim image :P.
ps. ad 9 - nie uzyskałem odpowiedzi
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 paź 2004, 22:46

Brat cytowanie prywatnej wiadomości to trochę jest nie na miejscu.Jak sama nazwa wskazuje jest to prywatna wiadomość od Gośki do Ciebie,nie powinieneś jej wklejac na forum,ale to tylko moje zdanie.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 paź 2004, 22:52

Powiedzmy że zabawiłem się w moderatora i zamiast coś usunąć coś wkleiłem.
I trzymam Gośkę za słowo :P
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
marigell

Postautor: marigell » 06 paź 2004, 1:33

Syriel pisze:Ja mam tylko jedno pytanie do Adama... Dlaczego tak ci zależało, na odkopaniu akurat tego tematu??.... Przecież tematów o zlotach trochę jest. Pytam z czystej, ludzkiej ciekawości :wink: ....

Adaś chyba już przystopował a ja biernie śledze ten temat więc pozwole sobie odpowiedzieć :mrgreen:

Z moich wniosków wynika, że temat ten zniknął by wkrótce ...
Nie wiem dokładnie na czym to polega ale wywnioskowałam z tego, że: w tym dziale stron jest 9 a jeśli tematów jest wiecej (np na 10 stron) to te powyżej 9 "znikają" .... tak mi się przynajmniej wydaje, że właśnie dlatego Adaś pisał o 10 stronie tego działu :-) ... jeśli się myle to niech mnie ktos poprawi :mrgreen: no najlepiej Adaś :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 paź 2004, 8:49

Małgorzata pisze:To moze Ty poproś Adiego, żeby Ci moderatora dał? Może Ty jesteś bardziej odpowiednią osobą na moderatora.

dziekuje ale niepotrzebny mi moderator do szczescia.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 06 paź 2004, 14:30

morelka pisze:I pozwole sobie dodac, ze pewnie gybym napisaa jaka jestes wspaniała pania moderator i wogole to bys nie napisała ze to nie temat o Tobie... no ale coz... Trzeba sluchac moderatora... Wiec zycze milej dalszej konwersacji.

Dlaczego tak sądzisz? Bo ja nie rozumiem, o co chodzi.... :roll:

Carti -> Wydaje mi się, że nie to nie Ty powinneś oceniać, czy ktoś jest kompetentny, czy nie... Skoro Gosia dostała moda, to chyba znaczy, że na niego zasługuje i, że się nadaje....?

Marigellko Kochana -> no tak, ja też tak to rozumiem.... ale skoro ten temat został 'uratowany', to znaczy, że inny 'zaginął'... i jeśli każdy tak będziemy 'ratować', to więcej będzie odświeżonych starych tematów z postami typu ";)" niż jakichś nowych tematów...

w ogóle ta 'kłotnia' jest bez sensu...
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 06 paź 2004, 15:33

zgadzam sie w 100% z Malgosia i z Vampi. :wink: A ten Adas to jakis kretyn jest chyba. Co to za post w stylu :) . Bez sensu . :roll:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2004, 15:51

To że ktoś pisze posta w stylu: " :D " nie oznacza od razu że jest kretynem :roll:
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 06 paź 2004, 15:57

dla mnie jest :roll:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 06 paź 2004, 16:21

Artur kretynem dla mnie jest np. osoba, ktora wchodzi od dluzszego czasu na pewien czat (i niechodzi mi tu o czat Łez) i pisze jak on to niekocha Ani Wyszkoni i zebra od ludzi nr telefonu do niej...i co? pogadales sobie z nia :roll:
Nieznasz kogos...nieoceniaj. Jestem ciekaw czy gdybys mial np. powiedziec Adamowi w twarz na zywo, ze jest kretynem czy bylbys taki hardy :roll:

Co do dyskusji to podobnie jak marigell zrozumialem odswierzenie tematu, ale ja nie o tym.... Moim zdaniem w momencie gdy sie niedzieje nic ciekawego na forum to chocby takie odswierzenie starego tematu " :wink: " nikomu niezaszkodzi. Bo zawsze ktos moze skomentowac jeszcze wydarzenia na temat tego zlotu.
Jasne, ze mozna napisac, ze zawsze sobie mozna wejsc na ta a na ta strone i sobie go przeczytac, ale komu sie chce :? Co innego jak ktos odswierzy to ten temat juz jest na "wierzchu" i zawsze ktos cos dopowie.

Co do tego, ze Adas sobie chcial nabic przzs to postow...wydaje mi sie smieszne, aby osobie bedacej na tym forum od poczatku z ponad 1300 postami zalezy na tym liczniku :lol:

Proponuje zakonczyc dyskusje i odswierzyc jeszcze kilka tematow :twisted:
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 06 paź 2004, 16:31

Kajo jesli chodzi o ten inny czat to mnie mylisz z kims innym a co do odswierzania starych tematow to mozna ale z sensem a nie jak Adas :roll:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 06 paź 2004, 16:42

Artur...komu Ty takie *pier* pociskasz? Jak myslisz ile moze byc napalonych na A.W. ARTURO2000?

a co do odswierzania starych tematow to mozna ale z sensem a nie jak Adas

A kto juz tak odswierzy to kretyn, tak?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 paź 2004, 17:00

ARTURO2000 pisze:A ten Adas to jakis kretyn jest chyba. Co to za post w stylu :) . Bez sensu . :roll:

przesadziłeś wiesz??
szczerze to jednym tym zdaniem mnie do siebie bardzo zrazileś... :/
a ten Adaś jest jednym ze starszych fanów Łez, założycielem FFc...

co do dyskusji... mi osobiście nie przeszkadza odświerzanie od czasu do czasu jakiegoś naprawdę starego tematu... pod warunkiem że tak isedzieje nie za często... i jakoś nie widziałam w tym wszystkim powodu do kłótni :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 06 paź 2004, 18:49

Artur nie obrażaj ludzi. Mógłbyś się czasami zastanowić, zanim napiszesz, że ktoś jest kretynem :)
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 06 paź 2004, 18:55

no dobra troche za mocno pojechalem. Sorry Adas , ale podtrzymuje to ze :takie: odswiezanie tematow jest bez sensu , moglbys sie wysilic i napisac choc pare slow :wink:

Wróć do „Łzy”