O zlocie FFC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 07 paź 2004, 0:38

Trochę dużo dzisiaj postów powstało więc większości nie przeczytam. Kiedyś skasowałem jakiegoś posta bo ktoś strasznie naginał na Anie (padło nawet jakieś niecenzuralne słowo) i zespół miał do mnie żal bo gościu się buntował. Mam prośbę do moderatorów; jeśli kasujecie jakieś posty to takie które naprawdę tego wymagają, nie te które nic nie wnoszą tylko ewentualnie te które naprawdę zaśmiecają. Poza tym nie wydaje mi się by trzeba było moderować starych użytkowników forum.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 paź 2004, 14:00

Po ciezkim dniu w szkole/pracu polecam ten temat :lol:

A zeby niebylo, ze smiece :P Zrobimy sobie jeszcze kiedys taki zlocik? :D Bo niestety na tym opisanym w tym watku nieuczestniczylem :cry:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 07 paź 2004, 14:51

Ludzie zobaczcie co się z wami dzieje,skaczecie sobie do gardeł jak psy.Pytam się po co? Po co te wszystkie waśnie,spory i kłótnie.Ostatnio siedząc po nocy poczytałem kilka starych tematów,z czasów kiedy nawet mnie tu jeszcze nie było i kiedy nic nie pisałem.Tam wszystko było fajnie,miła atmosfera,fajne i sympatyczne dialogi,generalnie miła rozmowa.Pamiętam jaka gorąca dyskusja była w temacie "Do nowych FFC-owiczów" ta cała jazda z Belitką,przeczytałem ten temat w całości i co zauważyłem,tam też była kłótnia,no dobra to za duże słowo,spór.Ale tamten spór był jakiś inny,nie było takiego hardcore`u,tam nikt nikogo nie obrażał jak to ma miejsce tutaj,nie było tekstów,że moderator jest bogiem.A zobaczcie jak jest teraz,Marek z Cartim najeżdżają na Gosie,pomijam osobiste uprzedzenia,chodzi mi o to,ze po co to się dzieje,zamiast próbować ratować te resztki forum co zostały to Wy tymi kłótniami niszczycie je do końca.Wszystko się wali jak przysłowiowy domek z kart.Ludzie ponoć jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci z piaskownicy - "Plose pani a Kamil jest głupi bo mnie kopnął w dupę" - działa to na tej zasadzie z tym,że w obecnej wersji to jest "Słuchajcie Gośka jest głupia i rządzi się na forum bo kasuje posty,jak ona może,nie lubimy jej i najeżdżamy na nią".Opamiętajcie się,weźcie na wstrzymanie,albo nie wiem co.To już się robi po prostu niesmaczne.Zgodzę się,że ten temat poprawia humor,ale zanim coś ktokolwiek będzie chciał napisać niech najpierw zażyje Persen na uspokojenie,albo Relanium,podobno pomaga.

To tyle co miałem do powiedzenia.

A i jeszcze dwie sprawy:
1.Posta Arturo2000 nawet nie będe komentował bo po prostu ręcę odpadają jak się czyta takie pierdoły,że ktoś jest kretynem.Człowieku zastanów się co piszesz czasem.
2.
Sylwia pisze:Wy dwaj teraz robicie z igły widły... :twisted:
To się w ogóle da zrobić?? :D

A żeby nie było offtopicowo,to taki zlocik mógłby się odbyć,chętnie bym się wybrał i spotkał z wami :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 07 paź 2004, 20:21

Oj Tomus ale zes to pieknie ujał ::D

Ja tez bym sie wybrala na zlota 8)

PS. Niech sie niektorzy zastanawia dobrze zanim cos napisza... to taka moja mala prosba....bo nie warto pisac cos pod wplywem emocji...a mowic tym bardziej... :? Potem wynikaja z takich zachowan rozne dziwne, niepotrzebne zupelnie sytuacje, ktorych tak naprawde nikt nie chcial :wink:

Dziekuje za uwage :)
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 07 paź 2004, 21:49

mar-r pisze:Podsumowując - wali mnie zdanie na mój temat...

Wspaniałe podsumowanie!
W zasadzie nie odpowiedziałeś mi na ani jedno postawione przeze mnie pytanie. Żałuje tego, gdyż niezmiernie interesowała i wciąż interesuje mnie ideologia moderowania, forum i uskuteczniania tej ideologi przez Gosię. Ale cóż najwyraźniej nie mogę się spodziewać tego iż, dowiem się co miałeś na myśli.

Wybacz ale nie leży w sferze moich zainteresowań Towje podejście do swojej osoby. Kompletnie nie mam pojęcia czemu o tym piszesz, a skoro temat jest konkrety to może odpowiedz na któreś pytań skierowanych do Ciebie, zamiast wypisywać nieistotne dla temtu rozmowy treści. I nie wykręcaj się od odpowiedzi, bo skoro już dyskutujemy to dyskutujmy, a jak ktoś nie ma na to ochotyi to niech wcale się nie wypowiada. Bo w końcu obie strony strony muszą chcieć rozmawiać, jak żeś sam to ujął.

mar-r pisze:...śmieszy moderowanie Gośki,...

Mnie śmieszy to jak unikasz odpowiedzi, a nie moderowanie Gosi. Bo akurat co do Jej roli, jako moderatora nie mam żadnych negatywnych odczuć.
Jeżli możesz to wymień co jest takie zabawne, proszę?
To, że Gosia kasuje posty? To, że zwraca uwagę? Rządzi się (tego nie czaję absolutnie)?
Litości, dla mnie są to idiotyczne oskarżenia. Bo jeżeli nie pasuje Ci to co robi moderator, to powiedz mi jak Ty widzisz Jego rolę?

Tak, że chciej odpowiedzieć, bo napewno już sił nabrałeś od wczoraj. ;)
Pozdrawiam i namawiam do dyskusji.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 paź 2004, 0:57

Ja myślę że kompletnie bezsensu jest kłucenie się w jakimś temacie na forum... przecież tu wchodzą dzienikarze, organizatorzy koncertóe, inni fani, ludze z innch fan clubów... ten temat moim zdaniem ukazuje w tym momencie do jak niskiego poziomu spadlo FFC... aż żal mi bylo top wszsytko czytać.... nie chce wypowiadać się po żadnej ze stron ale myslę że to można było naprawdę załatwić inaczej....
A już kompletnie irytuje mnie wyzywanie się na forum... nazywanie kogoś kretynem jest dla mnie po prostu żałosne... szkoda tylko że te forum tak się zmieniło.... temat jest praktycznie opanowany przez trzy osoby Carti, Mar-r, Gośka.... nie można tego było inaczej załatwić... akurat do Was mam szacunek i sie dziwie że tak postąpiliście...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”