Gdańsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gwiezdny

Postautor: Gwiezdny » 03 maja 2004, 22:01

Dobra mlody, piekna polszczyzna widac nie wladasz. Rozumiem, taki wiek - inaczej emocji pokazac sie nie da :)
A co do zaproszenia... Byc moze skorzystam, nie mam planow na wakacje jeszcze. Chyba ze ci sie spieszy, zapraszam do mnie, porozmawiamy porzadnie (na forum kazdy jest twardy).
Na koniec... Skala obrazliwosci slowa "burak" jest duzo mniejsza niz bluzgow ktorych ty uzyles. Niechodzilo tu o obrazanie kogokolwiek, bylo to powedziane bardzo oglnie, Ty natomiast obraziles mnie personalnie a to podchodzi pod paragraf !!
W kazym razie pozdrawiam serdecznie Ciebie i reszte spoleczenstwa forum :)
Nastepnym razem napisz mi wiadomosc prywatna... Niektorym uszy wiedna od takiego slownictwa.
czcij szatana az sie posrasz :]
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 04 maja 2004, 20:07

Jest godz. 13:33 i zaczynam pisać :) Tuż po koncertcie w Kościerzynie ja, Anioł_ciemności i Benek udaliśmy się na koncert do Gdańska. Podróż minęła dość szybko, a po drodze kontaktowaliśmy się z Kasieńką15 żeby jej przypadkiem znowu nie zgubić :P. Od razu było można zauważyć że nie powinno być takich problemów-zarówno z publicznością jak i organizacją- jak w Kościerzynie. Zamieniliśmy kilka zdań z Rafałem i Arkiem i wtedy znalazła się Kasia, która dojechała później i czekała pod innymi toi-toiami :D Potem to sobie troszkę jeszcze pogadaliśmy z Arkiem i nawet zrobiliśmy sobie z Nim zdjęcie i zdjęcie z Anią (i aparaty zrobiły strajk :P) no i jeszcze potem z Durczakiem i była stała gadka:
- możemy zdjęcie?
- Ale ja nie mam przy sobie
- Ale czy możemy zrobić
- Ze mną?
- No tak
- Ale dlaczego ze mną?
- No bo tak, to możemy?
- No dobra...
Buahahahahahaha :P Wtedy była Ania... gadamy sobie dalej z Arkiem a Ania stoi kilka metrów dalej... i po propstu stoi... Chciałyśmy (ja, anioł i Kasia bo Benek dalej gadał z Arkiem) podejść i pogadać ale jakoś tak się wachałyśmy... No i Ania poszła kawałek dalej to my za Nią... A tam stał Ace i jakoś tak wyszło że pogadałyśmy z Nim i zrobiliśmy zdjęcia i Ace zapytał czy też Ania chce z nami zdjęcie a Ania:&#8221; z dziewczynami już mam a z tobą nie chcę :D&#8221; No i w końcu to z Anią nie pogadałyśmy :P Dosyć szczęśliwi poszliśmy pod scenę i umiejscowiliśmy się w najlepszym miejscu jakie tylko było... Koncert tradycyjnie się troszkę opóźnił... Z aparatem przygotowanym do zrobienia zdjęcia czekałam aż opuszczą tą kurtynę, a między czasie Benek rozmawiał sobie z ochroniarzem... No i się zaczęło :P ,,Tańcz&#8221; było pierwsze, potem Westchnienia a potem to już nie pamiętam :P W sumie zagrali chyba 22 kawałki: Aniele mój, Słońce, Zdjęcia z wakacji, Narcyza, Niebieską sukienkę, Jej historię, Agnieszkę, Modlitwę, JJJ, Anastazję, Dla miłości warto, Trochę wspomnień, Ankę, Winogrona, Oczy, Julię, Twoją ot tak, Łzy szczęścia... ale Łabędzia nie było :(. Od samego początku zaczęlismy szaleć, co jak powiedzieli moi rodzice wyglądało komicznie bo wyglądaliśmy jak ,,4 małpy&#8221; ... No i tak sobie skakaliśmy i skakaliśmy i nagle Anię (anioła....) i Kasię zawołała jakaś dziewczyna, a te myśląc że to centuria poszły i się zaczęły przedstawiać.... tyle że to nie była Centuria :P uuups :P Na &#8220;przeboju&#8221; Ania wybrała jakąś dziewczynę ok. 14 lat... Problem był tylko taki że owa dziewczyna nie umiała zbytnio tekstu i śpiewała &#8220;babe I love you, bebe I need you, bebe I love you, oooo&#8221; i to tak z lekka przyśpieszała... No i jeszcze tak fajnie(?) kręciła biodrami :P Potem taka troszkę zdołowana chciała uciec ze sceny ale Ania ją pocieszyła :D. W trakcie koncertu antyterroryści(?) (w każdym razie tacy ochroniarze w kominiarkach) złapali kilku ludzi... no i nagle taki gość podszedł do Kasi i coś Jej mówił, co wywołało przerażenie na naszych twarzach, ale jak się okazało to tylko Kasię wołała mama a ten pan to przekazał :P Na ,,Aniele mój&#8221; zadzwoniłam do Nati która miała z nami być :(. Na koniec chłopaki powyżwywali się na instrumentach a my dalej po autografy... I po zakupy do Pana Czesia :P Zespół poszedł do garderoby(?) i siedział i siedział i siedział... I tak sobie czekając i czekając zaczęliśmy śpiewać... tzn ja zaczęłam a potem reszta :P Po 2 piosenkach Benek stwierdził że się do nas nie przyznaje... Jak doszliśmy do ,,zabij się&#8221; wyszła Ania ale poszła do tych co okupywali barierki a my śpiewałyśmy dalej i dalej się do nas Benek nie przyznawał :P Wtedy też panowie z ambulansu zrobili sobie z nami zdjęcia i wzięli nasze autografy:D Po jakimś czasie zaczęli wychodzić chłopaki i autografy i te sprawy :P Kasia wzięła na skarpetce autograf Rafała :P Na koniec ,,dopadłyśmy&#8221; Anię wzięłyśmy jeszcze kilka autofrafów ale Ania musiała szybko iść do TOI-TOI-a, zresztą świętego toi toia <Anioł :*> A potem była histeria: gdzie jest aparat?? Na szczęście miała go Kasia... potem smutne pożegnanie z Kasią i zespołem i do domu... Na parkingu jakiś **** zaparkował tak blisko że się mój tata musiał męczyć żeby wyjechać... Wyjeżdżamy powoli z centrum Gdańska a tu tel, dzwoni Kasia: &#8220;Iwona, ja mam Ani portwel, gdzie jesteście?&#8221; i się wróciliśmy na plac koncertu po portwel Anioła_sklerotyczki, akurat jechał zespół więc Im pomachaliśmy, wzięliśmy portwel Ani i znowu smutne pożegnanie z Kasią... Wróciliśmy do samochodu a Anioł biegła za samochodem za karę :D hehe nie żartuję, nie biegła :P No i wróciliśmy do mnie... Herbatka i kanapki których ja i Ania nie chciałyśmy... tata: ,,to Piotruś zje&#8221; my:buahahahahahahahahahahahahahahahahaha i tak dziwnie od 1 siedzieliśmy do 3 i słuchałyśmy opowieści Benka o praktykancie z PO :D W niedzielę rano wpadła do nas moja babcia która zaczęła gadać do Benka że go długo nie widziała bo jak się okazało pomyliła go z moim kuzynem i była beka :P Potem pojechaliśmy nad morze.... a potem do Polic :D I tak się cały czas zastanawiam skąd ja mam autograf Dilera (co grał na zmianę z Dawidem), bo nie pamiętam żebym brała :P
Podsumowanie:
- ogranizacja koncertu świetna
- ochrona dobrze wyszkolona i uwaga: MIŁA
- nagłośnienie i efekty wyjątkowo dobre
- w końcu mam zdanie o Ani W. &#8211; to bardzo wporządku osoba
- Stare miasto ma swój koncertowy klimat
- Było ogólnie CUDOWNIE
Podziękowania:
- Dla Rafała i P.Joli za to, co załatwili
- Dla Łez za cudowny koncert
- Dla Ace&#8217;go za przechowanie bagażu w Kościerzynie
- Dla Kasi, Benka i Ani za to że byli
- Dla rodziców że nas zawieźli, byli i przywieźli
Pozdrowienia dla Martusi która chora jest :(
I to by było na tyle... jak coś zapomniałam to mi się przypomni i napiszę :)
<14:56> KONIEC :D
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 04 maja 2004, 21:01

Hmm...mój portfel zwiedza świat ;) No bo jakby to było jakbym ja czegoś nie zapomniała albo czegoś nie zrobiła :D:D:D

A za samochodem sama biegaj jak ci się to tak podoba :D

Hmm...a gdzie jest Toruń? =P

Aha,ja się podpisuję pod relacją Iwony,bo bez sensu by pisać to samo 2 razy :)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 04 maja 2004, 22:58

Jednak bawic sie w grupie to jest cos ;-) Ech szkoda, ze jestem taka stara :P
"Stoje przed zyciem, jak przed szyba zachlapaną farbami, różności sie do niej przykleiły...
zwykłe dni na przemian z marzeniami..."

ANKA OT TAK :)
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 04 maja 2004, 23:05

Iwi....Ty brałas autograf od Gały w Kościerzynie 8)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 04 maja 2004, 23:28

Moge spytac, ile lat ma najstarsza osoba w Waszym składzie?:)
"Stoje przed zyciem, jak przed szyba zachlapaną farbami, różności sie do niej przykleiły...
zwykłe dni na przemian z marzeniami..."

ANKA OT TAK :)
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 05 maja 2004, 13:51

Iwonka pisze:No i tak sobie skakaliśmy i skakaliśmy i nagle Anię (anioła....) i Kasię zawołała jakaś dziewczyna, a te myśląc że to centuria poszły i się zaczęły przedstawiać.... tyle że to nie była Centuria uuups

...bardzo miło zobaczyć swój nick w relacji :D
...i że o mnie pamiętaliście i myśleliście że to ja :P :D
A kim okazała się ta dziewczyna? :P

Ja niestety nie mogłam być na tym koncercie :cry: a tak blisko był...

AnKia-- z tego co wiem to Iwonka i Benek mają po 17 lat...
ja ich (jeszcze) nie poznałam w realu,... ale myślę że na (albo przed) koncercie oczywiście mogłabyś do nas dołączyć i się z nami bawić :P i było by to nawet wręcz 'obowiązkiem' :wink:
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 05 maja 2004, 13:57

A nawet nie wiem kim były te dziewczyny...ale One cały czas machały w nasza strone wiec z Anka poszłyśmy i zaczełyśmy gadac z nimi ( czytaj przedstawiac sie) One tez cos tam zaczeły mowic i wrociłyśmy do Iwi i Benka :lol:

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 maja 2004, 14:01

Anioł_ciemności pisze:

ojaa, teraz to zgrzeszyłaś :P

województwo kujawsko - pomorskie, ok. 40km od Bydgoszczy, piękne miasto :P
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 05 maja 2004, 18:58

Vampirzyca pisze:
Anioł_ciemności pisze:

Ty Vampi nie wiesz o co chodzi :P Bo ja NIE WIEDZIAŁAM gdzie jest Toruń i gdzie mieszka Benek ;) Ale raczył mi pokazać i teraz już wiem ;)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 maja 2004, 18:08

Vampirzyca pisze:
Anioł_ciemności pisze:

no z tym pytaniem to ona byla niesamowita!
Vampi masz racje piekne miasto!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 16 maja 2004, 15:46

W skrócie dokończę posta...

Publiczność, jak zwykle na takich koncertach pozostawia wiele do życzenia. No ale to jest wadą darmowych koncertów. Choć nie było zupełnie tragicznie, rok temu w Gdyni było o wiele gorzej. Zupełnie większość nie czaiła tych zarąbistych starych piosenek. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, jakby zespół po promocji NCNJ, gdy zacznie nagrania 5 płyty, nakręcił teledysk i wydał jeszcze raz singiel do Aniele Mój. Myślę, że teraz odniosłoby to o wiele lepszy efekt, gdyż zespół jest już bardziej znany, a Aniele Mój jest zarąbiste i na pewno wpadłaby w ucho większej ilości osób. No i może dzięki temu Słońce w końcu uzyskałoby status złotej płyty :)

Zarąbiście wychodzi koncertowa Anastazja. Zespół stoi na baczność z poważnymi minami, bez żadnych większych ruchów i gra tą piosenkę. Cholernie nie lubię, jak niezorientowani ludzie szaleją podczas tej piosenki, która zupełnie nie nadaje się do skakania. Klimat ma poważny jak i zarazem zarąbisty.

To tyle co chciałem napisać. Postaram wpaść 6 czerwca na koncert do Pruszcza Gdańskiego...

"Niech płonie ziemia i woda ją zaleje
skruszą się góry, niech wiatr je zwieje!!!"
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 17 kwie 2005, 19:02

a 17 lipca jest koncert w Gdańsku!!!!! Ja bede na 100000000% kto jeszcze???
:D
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 18 kwie 2005, 16:29

Jeszcze sporo czasu. O ile nic się nie wydarzy, to będę. Liczę na obecność Iwony i Ani ;) Może Benek też pojedzie ? ;>

Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 19 kwie 2005, 7:26

Jak będzie w Polce to może pojedzie:] Ja chyba pojade....w Gdańsku jeszcze nie byłam :D Chociaz 17 lipca....nie wiem czy nie jestem wtedy na obozie:>
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...

Wróć do „Koncerty”