Gdańsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 27 sie 2005, 2:51

Dobra, jestem bogiem uświadom to sobie sobie.
Zrobilam z tych zdjec galerie,ha! jestem fajna^^
Macie link:
http://img373.imageshack.us/img_viewer_framed.php?loc=img373&image=benekiciachorox7qc.jpg&gal=img373/5452/benekiciachorox7qc.jpg

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 27 sie 2005, 12:39

Dzięęęęęęęęęki :) :*******
Mi zdjęcie to gdzie jesteśmy w garderobie Łez wyszło ciemne i rozmazane :?
haha i Benek jako Ksiądz :mrgreen:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 27 sie 2005, 17:52

Hahaha,no Benek jako ksiądz wprost wymiata.Zrobiliśmy niezły happening wtedy :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 28 sie 2005, 12:33

ja i ksiądz....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
justysia

Postautor: justysia » 10 lis 2005, 19:39

Przydał By Się Znów Tu jakiś Koncert :)
Aniele mój..tak brzmiało moje imie..i Magią słów zdobyłeś mnie..zdobyłeś...
Awatar użytkownika
JA

od JA

Postautor: JA » 30 lis 2005, 23:05

JUSTYS MASZ RACJE." DAWAC TU KONCERTA INO CHYBKO"- KIEPSKI WALDEK
Awatar użytkownika
justysia

Postautor: justysia » 01 gru 2005, 16:55

ja zawsze mam racje 8) 8)
My chcemy KONCERT!!
Aniele mój..tak brzmiało moje imie..i Magią słów zdobyłeś mnie..zdobyłeś...
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 11 gru 2005, 12:07

No właśnie koncertów w Gdańsku jest za mało my chcemy więcej :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
JA

Postautor: JA » 14 sty 2006, 7:41

WIEM ŻE TROCHĘ WCZESNIE PISZE ALE KTO Z 3M KWAPI SIĘ NA WYJAZD DO BYTOWA 07.07.2006?
LUDZIE SĄ DZIWNI, A JA ?... JA JESTEM ORYGINALNA JAK JEANS-y & DOLARY.....
Awatar użytkownika
_Paweł_
Członek FFC

gdańsk

Postautor: _Paweł_ » 19 kwie 2007, 18:55

kurde zamknięta:( Akurat urodzinki:))
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 19 kwie 2007, 19:23

OT: Czy aż tak trudno zrozumieć że używanie Caps locka utrudnia czytanie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 kwie 2007, 20:21

No i co, że zamknięta :twisted: :?:
Może się wybierzemy z Martą :)
Ale to dopiero za kilka miesięcy :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 19 kwie 2007, 20:23

Konrad,ten post CapsLockiem był napisany w styczniu;).

Pomorze.Fajnie.Ale jeszcze czas.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 wrz 2007, 17:02

Myślę, że jest o czym napisać....Udaliśmy się na spotkanie w Alfa Centrum, a jakie ono było, dowiecie się pewnie od będących tam ludzików :) (Pozdrawiam Pana z Kombii :lol: )
Dzięki uprzejmości ogranizatorów wczorajszej imprezy w Gdańsku udało Nam się wejść jako reprezentacja FFC 8)
Było naprawdę fajnie :wink:
I miło jest się bawić wśród tłumu ludzi, gdzie potem okazuje się, że fanem jest także Pan, który przyjeżdzał i sprawdzał mi Totalizatora w pracy, albo rodzina ze Świerek, którzy mieszkają niedaleko mojego byłego faceta :lol: Pozdrawiam Panią w koszulce Łez, która kupiła ją, bo było Jej zimno i Jej męża, któremu ogrzewałam korzonki siedząc obok na ławce ! :P

P.S. Relacja potem Wink
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
...Nagha...
Kontaktowanie:

Postautor: ...Nagha... » 02 wrz 2007, 19:05

Haha, jadąc mało tęczowym środkiem lokomocji dojechałyśmy do stacji Gdańsk Przymorze i zgodnie z wcześniejszymi orientacjami w terenie (kochamy pilot peel) odnalazłyśmy ulicę Kołobrzeską. Trudno byłoby ominąć Alfa Centrum, wszak chodzące reklamy h&m okazały się wystarczającymi oznakami osiągnięcia celu :D Prawie że na miejscu spotkaliśmy się z Małgorzatą, naszą wieczną pesymistką oraz Pawłem mającym w nicku numer 15. W każdym obszarze gigantycznego centrum handlowego mogliśmy posłuchać zespołu, a w łazienkach z pełną wytwornością rozbrzmiewały Łzy akustycznie. Ochrona była bardzo uprzejma, a przynajmniej jej 50% z młodszej grupy. Po kilkunastu minutach, gdy różowe dziewczynki nieustannie powiększały kolejkę, zaczęto rozstawiać barierki, których ustawienie bardzo nas intrygowało. Szpanowaliśmy ffcowymi koszulkami budząc co najmniej niezdrowe zainteresowanie.

Postanowiliśmy pójść na zakupy, ale to też nie było tak banalne jak być powinno, ponieważ wcześniej pomyliłam piętra. W Bomi Paweł rozwalił nas wszystkich swoim rozeznaniem wśród krainy chipsów. Przy kasie przeprowadzaliśmy inteligentne rozmowy –wszyscy-którzy-byli-wiedzą-o-co-chodzi :D :D Strasznie żałowaliśmy, że nie zakupiliśmy zestawu do Sushi za jedyne 5 zł.

”W kupie siła” – dołączyły do nas ; Małgoś, Kasia, Iga, Agnieszka. Rozpoczęło się spotkanie z fanami, któremu zdecydowanie brakowało spontaniczności. Prowadzący przeprowadzał quiz dotyczący historii Łez, który był bardzo trudny, więc pomagaliśmy wszystkim, którzy walczyli o nagrodę w postaci parawanu. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy od osób przechodzących obok, np. że Rafał jest panem z Kombii, a Adrian ciągle je ciastka i to niekulturalne. Wszyscy śpiewaliśmy Pawłowi ‘sto lat’, a publiczność po kwestii ‘a kto? Paweł!” trochę zwątpiła. Małgorzata poczuła się jak prawdziwa gwiazda, ponieważ śpiewała do mikrofonu. Tego zaszczytu niestety nie dostąpiła nawet Ania :D :D Pod koniec przeprowadziliśmy krótką sesję słoneczną i rozpaczaliśmy nad faktem, że nie dostaliśmy od prowadzącego płyty September albo Diamond Bitch Dody.

Znaleźliśmy odpowiedni tramwaj, którym dojechaliśmy do centrum. Przedtem rozmawialiśmy o nicku mojej mamy i różnych fascynujących sytuacjach. wszyscy-którzy-byli-wiedzą-o-co-chodzi :D haha. Idealnie trafiłam w fragment ‘Gosia, bo Ty jesteś taką pesymistką’ wyciągając nakrętkę tymbarkową z napisem ‘myśl pozytywnie’. Na miejscu spotkaliśmy Roberta z Ewcią, która koniecznie chciała się umyć. Przy rozkładzie zauważyliśmy, że Kaśka nie wzięła pod uwagę faktu, że jest Sobota i panikując szukaliśmy innego autobusu, który dowiezie nas na miejsce. Paweł stwierdził, że Kasia Nosowska boi się Muki, a Ryjek Buki.

W autobusie nikt nie wiedział gdzie powinniśmy wysiąść, a kierowca chyba niezbyt orientował się w terenie. Uprzejma pani poinstruowała nas, że obwodnica to końcowy punkt naszej wycieczki. Paweł sceptycznie podchodził do wszelkich wskazówek i bardzo burżujsko wszystko komentował :D Przeszliśmy około 1,5 km pieszo, przy tym zauważając w połowie drogi, że nie ma chodnika.

Ogólnie nie wiedzieliśmy czy jesteśmy tam mile widziani, ale dzięki uprzejmości personelu mogliśmy podziwiać mega ciężarówki i pić piwo za darmo. Zajęliśmy miejsce przed sceną za ławkami. W trakcie przygotowań słuchaliśmy rozmów na poziomie typu ; patrz, to ten! [pokazuje Arka na zdjęciu, a następnie wskazuje na pana technicznego], albo ; ciekawe jak zaśpiewa Agnieszkę!

Zagrali ‘Westchnienia’, które są cudowne w wersji koncertowej. Ogólnie cały koncert przeskakaliśmy będąc pozytywnie nastawionymi mimo końca wakacji, haha :D Później rozmawialiśmy chwilę z zespołem. Dziewczyny były bardziej napalone na naszyjnik Adama, niż na niego samego, ale omińmy ten niesmaczny fakt :D Byliśmy świadkami podpisu na białym bucie.

Do Gdańska wracałam w bagażniku u Kasi w samochodzie.

Podziękowania później.
ObrazekObrazek

Wróć do „Koncerty”