Gdańsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 kwie 2004, 13:43

no ja bede z iwona.... musicie nas jakos poznac... hmm przez koszulki FFC.... do zobaczenia na miejscu... juz nawet kupilem bilet :)
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 kwie 2004, 14:13

Awatar użytkownika
Gwiezdny

Postautor: Gwiezdny » 02 maja 2004, 1:19

No bylo niezle :D 4 koncert Łez na jakim bylem wiec wiem co mowie :D
Za duzo "fajerwerkow".
Duzo napalencow, spiewajacych przez caly koncert, nawet ludzie z mojej szkoly :/
Nie wiem, i zastanawiam sie co to za buraki staly pod scena (za barierkami), jak im udalo sie tam wejsc, i skoro juz tam stali to czemu nie dawali rady????
Pozatym czuje sie pokrzywdzony ze do spiewania kaprysu a-mol (nie jestem pewny czy to napewno tak sie nazywa) wzieli jakies beztalencie zamiast mnie???? :D:D:D
czcij szatana az sie posrasz :]
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 02 maja 2004, 1:36

A ja właśnie wróciłam z koncertu w Gdańsku, który jak łatwo można się domyśleć był bardzo udany :D Zespół tradycyjnie już zaczął z opóźnieniem, tym razem prawie pół godzinnym :lol: Jeśli chodzi o repertuar to był taki jak w Pszowie (tak wynika z waszych relacji), jedyna różnica to ta że " Oczy.." Ania zaśpiewała po polsku. Przy " Aniele mój" powiedziała że teraz zagrają coś dla tych fanów, którzy byli z zespołem od początku, ale chyba juz to gdzies można było od niej usłyszeć :wink: Niestety publiczność nie była za bardzo udana, to jest właśnie wadą plenerowych (darmowych) koncertów. Ja osobiście miałam to szczęście, że stałam przy samych barierkach, a po mojej prawej stronie stali raczej Ci "niesezonowi" fani, którzy znali wszystkie piosenki i mimo tego że przez cały koncert domagali się "Łabędzia" to niestety nie udało się :( Do wykonania "Przeboju" Ania wybrała dziewczynę która strasznie się wyrywała do przodu, ale gdy tylko stanęła na scenie wyraźnie się speszyła i prawie wogóle nie śpiewała, ale za to fajnie się gibała :twisted: Sam koncert jak dla mnie trwał zdecydowanie za krótko. Po nim poznałam Benka, porozmawialiśmy chwilke, dowiedziałam się, że w Kościerzynie podczas koncertu na chwile wysiadł im prąd :lol: Potem wyszła Ania, rozdała kilka autografów, niestety chłopców wcale nie widziałam :? No i czas było wracać do domku. W trakcie koncertu zrobiłam sporo zdjęć, mam nadzieję że wszystkie wyjdą :? Podsumowując krótko : dla takich chwil warto żyć :D

Na koniec dziękuję
- zespołowi za wspaniały koncert
- Ani za autograf, zdjęcie i kwiatka :D
- moim znajomym za to że ze mną poszli i dzielnie mi przez cały koncert towarzyszyli

Do zobaczenia w Pruszczu, już niebawem

P.S Ale mi to długie wyszło a miało być tylko kilka zdań :oops:
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 maja 2004, 3:36

A ja własnie weszłam do domku...i powiem ze dwa koncerty w jednym dniu to jest coś :) ale dłuzsza relacje napisze w najblizszym czasie.....
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 02 maja 2004, 9:30

Heh! Ja tak jak _Agnieszka_ Stałam przy barierkach przy samiutkiej scenie ;) Przy fanach, którzy domagali sie "łabędzia" ;D Jak dla mnie było super, tylko publicznosc mogłabyc troszke bardziej roztanczona...bo jak spojrzało sie do tyłu, to jakos wiekszosc sie nie ruszała ;) Ale ogólnie było super, dziś gardło mi wysiadło i nie moge mowic ;D Jesli chodzi o dziewczyne, ktora została wybrana do zaspiewania "przeboju" heh ...szkoda ze nie znała słów refrenu ;p A jesli chodzi o repertuar, to byl bardzo podobny do tego, ktory byl w zeszlym roku w Gdynii ;) Mimo wszystko było bosko! ;) Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 02 maja 2004, 11:26

nio i zjawiłem się na tym koncercie i było fajnie! zupełnie inaczej niż na zeszłorocznych koncertach. Można powiedzieć, że to nie były do końca ŁZY tylko coś nowego. Zupełnie inne brzmienie i inne solówki w niektórych piosenkach dzięki zastępczemu gitarzyście (zapomniałem jak na niego mówią), a któremu to zarąbiście wychodziło, choć jakby był Adam koncert byłby zupełnie inny.

Pierwszą piosenką zostałem powalony! Spodziewałem się Dla Miłości Warto, a tu nagle słysze Tańcz! (pierwszy raz w wersji koncertowej). Zupełnie zostałem powalony jak usłyszałem Aniele Mój!!! Cheba na tym forum w jednym z tematów została ona wyproszona, aby zespół ją grał. Na Julii prawie zasnąłem :D, ale super, że zagrali Słońce! Nie jestem pewny, ale Łzy cheba zagrały jeszcze Serce Z Kamienia. Zabrakło mi natomiast Cukierka i Tak Niewiele.

Ciąg dalszy posta za jakiś czas... :)
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 maja 2004, 11:35

A mi sie wydaje ze "Serce z Kamienia" nie było...ale moge sie mylic :wink:
Na bis grali Słońce , Julie i JJJ no i Oczu Ania nei zaśpiewała po angielsku :roll: , no i mi równiez zabrakło Tak niewiele...

Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 02 maja 2004, 11:54

Nie serca z kamienia nie bylo :) Bylo "slonce dla Ciebie" "lzy szczescia" "Aniele moj" "Agnieszka" :D , "Modlitwa" "Narcyz" ;D , "Niebieska sukienka" "Opowiem wam jej historie" "Przeboj" Pozdrowienia dla dziewczynki w czerwonym sweterku ;) ;D , "Westchnienia i szepty bezwstydne" "Zdjecia z wakacji" "Jestem jaka jestem" "Anastazja, jestem" "Dla milosci warto" "troche wspomnien" "Anka ot tak" "Tancz zaprosili Cie na bal" "Slodkie winogrona" "Twoja ot tak" i "Oczy szeroko zamkniete" ;))))))) Chyba mam dobra pamiec?;) Pozdrawiam Was :*
Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 02 maja 2004, 11:55

Aha no i "Julia, tak na imie mam" bylo ;)
Awatar użytkownika
Gwiezdny

Postautor: Gwiezdny » 02 maja 2004, 13:09

Pamiec godna pozazdroszczenia :D
czcij szatana az sie posrasz :]
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 02 maja 2004, 14:15

no więc witajcie Kochani :D ja również byłam wczoraj na dwóch koncertach Łez :D szkoda tylko że w Kościerzynie padł sprzęt i koncert nie odbył się zgodnie z planem :( bo przy ''Agnieszce ''nagle................urps i cisza :evil: .Natomiast koncert w Gdańsku rewelacja,repertuar ,nagłośnienie,dla mnie super,pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś tam na następnym koncercie........
annagdy
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 02 maja 2004, 15:40

AnKia pisze:Nie serca z kamienia nie bylo :) Bylo ... "lzy szczescia" ...

Ano chyba, że tak. Bo jednej piosenki z koncertu nie mogę zupełnie skojarzyć, ale nie pamiętam Łez Szczęścia. Pewno załapałem jakiś film, że Łzy Szczęścia noszą tytuł Serce Z Kamienia :), CO ZA WSTYD SIĘ TAK POMYLIĆ!!! wrrr....
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 maja 2004, 17:54

A ja "Łez Szczescia" tez nie mgoe skojarzyc ...wydaje mi sie ze nie grali tego ani "Serca".... :roll:

Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 02 maja 2004, 19:59

Na 100% grali ;)

Wróć do „Koncerty”