Łzy koncertowo...........

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 25 sie 2003, 18:38

Ja też byłam tylko na jednym i na podpisywaniu płyty, ale to coś innego. Na tym koncercie bawiłam się jak nigdy w życiu, nie myślałam, że aż tak wspaniałe one są, tylko się wkurzyłam, ob mi zdjęcia nie wyszły z niego.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 20 gru 2003, 21:05

A CO MYSLICIE O PRZEBIERANKACH ANI PODCZAS KONCERTU :?: PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁEM TO NA KONCERCI W JAWORZNIE..I MOJE ZDANIE JEST TAKIE, ŻE PRZEBIERANKI BARDZIEJ PASUJĄ DO GWIAZDY TUPU BRITNEY SPEARS (I PODOBNYCH), NIŻ DO WOKALISTKI ZESPOŁU ROCKOWEGO...ALE TO TYLKO MOJA SKROMNA OPINIA, BO WOLAŁBYM ANIĘ UJRZEC W GLANACH NA SCENIE...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 gru 2003, 21:21

Łukaszo pisze:BO WOLAŁBYM ANIĘ UJRZEC W GLANACH NA SCENIE...

Masz marzenia :twisted:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 20 gru 2003, 21:29

Łukaszo pisze:.I MOJE ZDANIE JEST TAKIE, ŻE PRZEBIERANKI BARDZIEJ PASUJĄ DO GWIAZDY TUPU BRITNEY SPEARS (I PODOBNYCH), NIŻ DO WOKALISTKI ZESPOŁU ROCKOWEGO...ALE TO TYLKO MOJA SKROMNA OPINIA, BO WOLAŁBYM ANIĘ UJRZEC W GLANACH NA SCENIE...

Taaa. Tez zauwazylem to w Jaworznie i nie podoba mi sie cos takiego :roll:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 21 gru 2003, 10:01

A mi się niepodoba jak Ania,ubiera bojówki i do tego szpilki...Bleeeeee
Martynka

Postautor: Martynka » 21 gru 2003, 13:16

Moniczka pisze:A mi się niepodoba jak Ania,ubiera bojówki i do tego szpilki...Bleeeeee
Pociesz sie mi sie to tez nie podoba ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 21 gru 2003, 15:52

MARTYNKA pisze:
Moniczka pisze:A mi się niepodoba jak Ania,ubiera bojówki i do tego szpilki...Bleeeeee

A ja muszę powiedzieć, że mi się to podoba... Ania ma swój styl... I nie obchodzi ją, co inni o tym myślą.... Zresztą tyle razy już pisalam, że najważniejsze jest to, jak śpewa, a nie jak wygląda... :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 gru 2003, 18:09

Iwona Bielawa pisze:
MARTYNKA pisze:

A ja muszę powiedzieć, że mi się to podoba... Ania ma swój styl... I nie obchodzi ją, co inni o tym myślą.... Zresztą tyle razy już pisalam, że najważniejsze jest to, jak śpewa, a nie jak wygląda... :roll:

W tym momencie kojarzy mi się Kylie Minogue (nie wiem jak sie pisze :P ) , która na jakimś teledyku miała (bodajrze) czarne bojówki i pomarańczowe czy żółte szpilki :?
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 21 gru 2003, 20:48

Cień Anioła pisze:W tym momencie kojarzy mi się Kylie Minogue (nie wiem jak sie pisze :P ) , która na jakimś teledyku miała (bodajrze) czarne bojówki i pomarańczowe czy żółte szpilki :?

Boshee... Kasisula, ten teledysk jest wypasiony! To jest styl :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2003, 23:32

Kajo pisze:
Łukaszo pisze:.I MOJE ZDANIE JEST TAKIE, ŻE PRZEBIERANKI BARDZIEJ PASUJĄ DO GWIAZDY TUPU BRITNEY SPEARS (I PODOBNYCH), NIŻ DO WOKALISTKI ZESPOŁU ROCKOWEGO...ALE TO TYLKO MOJA SKROMNA OPINIA, BO WOLAŁBYM ANIĘ UJRZEC W GLANACH NA SCENIE...

Taaa. Tez zauwazylem to w Jaworznie i nie podoba mi sie cos takiego :roll:

mi sie takie coś od razu z wiśniewskim kojarzy,nie wiem czego ale tak jest :?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 gru 2003, 14:53

Narcyzek pisze:Aga witaj na forum :!: :D
No własnie...dziewczyna która mnie ze mna podbiegła do Łez była z Nysy...właściwie nie wiem jak miała na imię...ale chyba Karolina :roll:

Yennefer z FFC jest z Nysy i ma na imie Karolina ;)
marigell

Postautor: marigell » 22 gru 2003, 15:36

Łukaszo pisze:A CO MYSLICIE O PRZEBIERANKACH ANI PODCZAS KONCERTU :?: PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁEM TO NA KONCERCI W JAWORZNIE..I MOJE ZDANIE JEST TAKIE, ŻE PRZEBIERANKI BARDZIEJ PASUJĄ DO GWIAZDY TUPU BRITNEY SPEARS (I PODOBNYCH), NIŻ DO WOKALISTKI ZESPOŁU ROCKOWEGO...ALE TO TYLKO MOJA SKROMNA OPINIA, BO WOLAŁBYM ANIĘ UJRZEC W GLANACH NA SCENIE...

No z tego wniosek, że Łzy zespołem rockowym już nie są :twisted:

Ja widziałam pierwszy raz w Zabrzu przebieranki Ani .... już to gdzieś komentowałam :? ... Teraz tylko trzeba czekać aż się huśtawka na scenie pjawi :roll:
Obrazek
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 22 gru 2003, 20:02

Narcyzek - a jednak dobrze zapamietalas moje imie;)
8) i co ma znaczyc ten znaczek a propos mojej znajomosci z Arkiem? :)wtedy w maju znalismy sie z 'widzenia przedkoncertowego' juz dluugooo i z maili od krotszego czasu, a to byla pierwsza dluzsza okazja na rozmowe;) no! prosze tu mi nie watpic i nie podwazac moich slow;) bo gdyby nie ja to nie wiem ile bys tam stala:P
Asiuncia- mysmy mialysmy dluzszy czas na romowe niz z Gosia;) wiec moglas dobrze zapamietac jak sie nazywam
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 gru 2003, 22:25

Yennefer pisze:Asiuncia- mysmy mialysmy dluzszy czas na romowe niz z Gosia;) wiec moglas dobrze zapamietac jak sie nazywam

ale ja nic złego przecierz nie powiedziałam;P I mi się bardzo miło we Wrocławiu gadało i mam nadzieje, że się jeszcze spotkamy :lol:
fajnie, zanim do nas podeszłaś, jak zauważyłyśmy, że mamy takie same koszulki;P pamiętasz?? :lol:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 23 gru 2003, 13:09

Koncerty to najlepszy sposób na słuchanie ŁEZ, bo tam grrają najciekawiej i najostrzej, co do spostrzerzeń to nielubię koncertów w halach, bo za duszno jest, a nowy repertuar wg mnie jest strasznie męczący, bo wszystkie takie ostre piosenki jak "Dla miłości" "Opowiem wam" "Anastazja" "Wspomnienia" itd są naraz i praktycznie człowiek nie ma już potem sił :( Podoba mi się też jak wszyscy są na czarno, bo jak Ania czasem wyskakuje cała na biało albo coś to trochę to razi po oczach :lol: ...I jeszcze coś, przyglądam się nieraz muzykom jak grają i wydaje mi się że są trochę sztywni... Arek czasem się poruszy, ale tak grają bo grają, zero warciactwa dopiero pod koniec... a w trakcie też przydało by się tego trochę :twisted: :lol: wg mnie oczywiście :lol: ...

Wróć do „Koncerty”