Ja nie lubie nikogo - videło

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
DAWIDek

Postautor: DAWIDek » 24 lip 2002, 23:22

No klip jest fajny, ja też go widziałem tylko na Vivie. Mam nagrany więc mogę oglądać do woli, ha!
(to nie było złośliwe)
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły!
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 27 lip 2002, 22:17

kurcze blade a ja wysiaduję przed telewizorem prawie całe dni i nie moge natrafić na ten clip ...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 lip 2002, 10:03

To ja nie będę oryginalna mówiąc, że nie widziałam jeszcze klipu. Ale chyba będę oryginalna mówiąc, że jakoś mnie nie ciągnie, żeby go zobaczyć ... Wystarczy mi fakt, że to jedna z dwóch ( moim skromnym zdaniem ) najgłupszych piosenek na całej płycie i kompletnie nie rozumiem dlaczego akurat Ona została wybrana ... oraz fakt, że Ania ma na sobie różową spódnicę, która nawet Jej samej się nie podoba ( jak mamy okazję pprzeczytać w BRAVIE ) - nie mam więc zielonego pojęcia po co ją ubierała ... ale nie wnikam ... tyle tajemnic ostatnio wokół ... jak nie " Lukrecja ", to dlaczego " JNLN " a nie " Anastazja " ... aha ... są wakacje ... sorrrrry ... zapomniałam, że w wakacje LUDZIE lubią się bawić, cieszyć i odpoczywać ... a jak mam być szczera to ja myślę, że ludzie nie lubią banalnych piosenek właściwie o niczym - bez względu na to czy są wakacje, czy ferie zimowe, czy Wielkanoc ... i myślę, że ŁZY mogłyby wreszcie pokazać światu, który nie zna piosenek z płyty - jak my, że potrafią śpiewać o czymś sensownym i naprawdę fajnie grać i zamiast promować najbardziej bezsensowne piosenki, to wybrać wreszcie coś porządnego ... bo jeszcze trochę i ja osobiście przestanę się dziwić, że LUDZIE określają ŁZY mianem " kicz " ... Jak nie " Agnieszka " ... " Narcyz ", to " JNLN " ... jak nie festiwal to wakacje ... swoją drogą LUDZIE ... ostatnio stali się bardzo ważni ... kiedyś była muzyka - a ludzie ... jak będą, to będą, a jak nie to nie ... a teraz jest muzyka taka - by byli ludzie ... obawiam się tylko, że LUDZIE wcale nie będą się cieszyć i odpoczywać ... będą po prostu zmieniać stację radiową, a teledysk choćby był nie wiem jak niezwykły, to i tak nie za wiele ludzi się nim zainteresuje ... i obawiam się jeszcze że Łzy, to już nie są TE Łzy ... " rockowa laska " ... " rytmy reggae " ... poznałam na wakacjach taką dziewczynę ... gadałyśmy, gadałyśmy, aż w pewnym momencie jakoś weszło na Łzy ... " Nie lubię ich " - powiedziała ... " Czemu ? " - spytałam ... szczerze to z czystej ciekawości ... zawsze mnie ciekawiło dlaczego ludzie nie lubią Łez ... zaczęła przepraszać ... " Sorry .. Ty ich lubisz ... nie chciałam " ... " Daj spokój ... powiedz czemu, bo jestem ciekawa " - powiedziałam ... " Są tacy ... sztuczni " ... jakieś 4-5 miesięcy temu zaśmiałabym się w twarz każdemu, kto by mi powiedział, że Łzy są sztuczne ... teraz nie potrafiłam nawet nic powiedzieć, kiedy okazało się, że nie tylko ktoś tak uważnie przyglądający się jak ja, ale i zwykły przeciętny człowiek jest w stanie zauważyć, żę uśmiech Ani coraz częściej wydaje się być wysilony do granic możliwości ... ehhh ... no nieważne ... w każdym razie ja na pewno nie będę siedzieć 24 h na dobę przy ekranie telewizora, żeby zobaczyć " rockową laskę " w różowej spódnicy śpiewającą tekst o " Zdardzie na wesoło " do rytmów reggae ... wybaczcie wszyscy zwolennicy " JNLN " i w ogóle wszyscy, ale jak kocham ten zespół całym swoim sercem, tak coraz mniej podoba mi się, to co zaczyna się dziać ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 28 lip 2002, 17:27

:( kathleen_kelly nieźle powiedziane, ale szczerze mówiąc to mi się już trochę znudziła ta piosenka "JNLN", ale i tak chcę zobaczyć ten clip, ponieważ widziałam sam koniec i nawet, nawet jest zrobiony o wiele fajniejszy niż "Narcyz" czy inne piosenki z poprzedniej płyty...:)a ciągnie mnie, bo wogóle kocham ŁEZKI tak jak ty kathleen_kelly z całego mojego malutkiego i szczerego serduszka i będę za nimi, będę ich wpierać ( w myślach ) w trudnych ich chwilach (oczywiście nie życzę im tych trudnych chwili z całego serducha ), i będę ich słuchać...choćby nie wiem co!!! :lol: Ale każdy ma własne zdanie o ŁEZKACH, więc nie można nikomu zabronić własnego zdania...nio nic powiedziałam co wiedziałam a teraz kończę...papa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 lip 2002, 21:34

No tak ... na pewno każdy ma swoje :wink: Moje zostało ostatnio trochę zachwiane ... ale mam nadzieję, że też zawsze będę za Nimi ... ale nie będę też udawać, że jest wszystko jak kiedyś, bo chyba każdy widzi, że nie jest ... jedni nic nie mówią, inni udają, że nie widzą, bo nie chcą widzieć, jeszcze inni delikatnie dają do zrozumienia, no a Ci ostatni po prostu mówią ... ale zdanie każdy ma swoje - to prawda ... i tak chyba być powinno ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
MALWINA:-)))

Postautor: MALWINA:-))) » 31 lip 2002, 0:37

no wiec ja dzisiaj widzialam calusienki teledysk i musze powiedziec ze..... jestem zawiedziona :( niestety po
1 wolalabym aby teledysk byl do jakiejs innej piosenki np. lukrecja:-)(kathleen co ty na to?)
2 za malo ruchu zdecydowanie wole jak w teledyskach ludzie duzo sie ruszaja
3 aniu prosze nie zmieniaj sie juz bardziej :lol:
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!!!!!!!!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 31 lip 2002, 1:03

ja się do tej prośby dołączam
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 lip 2002, 2:04

Ja również sie dołączam...NIE ZMIENIAJ SIĘ BARDZIEJ ANIU!!!
marigell

Postautor: marigell » 31 lip 2002, 14:56

Ja też się dołączam !! Nie zmienia się!!! A jak juz chcesz się zmienić to w "starą" Anię!!!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 31 lip 2002, 21:57

Gdybym miała jakikolwiek wpływ i prawo mówić, co Ania ma robić, to zgodziłabym się z sarą ... żeby Ania się jednak zmieniła, ale na tę starą Anię ... która potrafiła się tak szczerze, serdecznie uśmiechać, że robiło się ciepło na sercu i która miała zawsze nieziemski blask w oczach ...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 01 sie 2002, 16:19

tak kathleen te "kocie oczy"...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 sie 2002, 21:30

Oczy - błyszczące takim blaskiem, że aż ciarki przechodziły ... gdzie podział się ten blask ? Ja nie wiem ... ale za Nim tęsknię ... bardzo tęsknię ...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 02 sie 2002, 4:32

Kathleen a kto nie tęskni.... Niektórzy może nie zauważają że ten blaks znikł.... A może lepiej nie widzieć żednych zmian?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 03 sie 2002, 1:01

Nie zauważają, bo nie chcą zauważyć ? ... bardzo możliwe ...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 sie 2002, 16:52

Nie zauważają? Może nie zauważają, bo wierzą...

Wróć do „Łzy”