Ja nie lubie nikogo - videło

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 05 sie 2002, 18:43

ja chcę bardzo wierzyć... chciałabym aby nic się nie zmieniło...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 sie 2002, 21:10

Nic tzn co?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 sie 2002, 3:50

Wiesz Mała___ ... " wierzyć " nie znaczy " nie zauważać ", a " nie zauważać " nie znaczy " wierzyć " .. ktoś, kto ślepo uwielbia wszystko, co zrobi jego idol wcale nie jest fanem ... fan powinien dostrzegać zarówno to co dobre, jak i to co złe ... a ktoś, kto dostrzega coś złego nie powinien automatycznie być traktowany jako " antyfan " ... więc chyba troszkę mylisz pojęcia ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 sie 2002, 5:43

dzięki kathleen za wytłumaczenie... znaczy nie za wytłumaczenie tego mnie ale Malej... myślę tak jak ty :D
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 sie 2002, 18:18

Ja uważam że nowy teledysk napewno nie jest lepszy od "Jestem Jaka Jestem", ale od "Agnieszki", "Narcyza"... NAPEWNO!!!!! CZEKAM NA LUKRECJE !!!!!!!!!!!!!!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 sie 2002, 20:56

hmm... ja też bym chciała teledysk do LUKRECJI!!!!!!!!! Co ty na to Kat??
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 sie 2002, 22:39

Zainteresowani wiedzą, co myślę na temat " Jak publiczność przyjmie klip do " Lukrecji " ? " ... ale powiem, że dla tej piosenki mogę siedzieć 24 h przed telewizorem i czekać na klip ... i dla tej na pewno będę ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 06 sie 2002, 23:29

:roll: Kat chyba mnie źle zrozumiałaś, a pojęć nie mylę...chodziło mi o to, że widzą co sie dzieje, nie wypowiadają sie na ten temat i wierzą, że wszystko wróci do normy lub się chociaż troche polepszy...kathleen o to mi chodziło...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 sie 2002, 20:55

Możliwe... osobiście uważam, że powinno się mówić to, co się myśli i czuje... no ale już nieważne... Chciałam poinformować - choć to nic szczególnie fascynującego - że przed kilkoma minutami widziałam na MTV klip do " Ja Nie Lubię Nikogo "... zupełnie przypadkiem, ale mimo to, że nawet nie chciałam go oglądać, to... ehhh... ciekawość wzięła górę. Mi jakoś nie przypadł do gustu... wręcz powiem, co czuję... nie podobał mi się wcale... ale wiem, że są tam rzeczy, które mogą się podobać, także rozumiem tych, którym się podoba... Ale moim zdaniem za dużo zbliżeń na kolana Ani, zamiast na Jej śpiewającą twarz... Zdecydowanie za dużo chaosu... nie idzie nadążyć za kamerą... No i wyraz twarzy Ani - zero uczucia... tak po prostu sobie śpiewa, bo... trzeba... Tak mi to wygląda i przez to ostatnie teledysk ma u mnie krechę... więc sorry... szanuję ciężką pracę zespołu, ale... jestem na NIE...
Awatar użytkownika
Vasquez

Postautor: Vasquez » 08 sie 2002, 1:21

he he... ja dzisiaj widziałam cały clip "Ja nie lubię nikogo" :D Jest on super, szczygólnie moment gdy gitarzysta "bawi sie" spódniczką Ani a potem obrywa ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 sie 2002, 2:09

Niom to jest najfajniejszy moment z tego całego klipu...widziałam go juz parę razy na VIVIE i powiem szczerze, że myślałam, że może jakaś historyjka...ale czytałam, że nie będzie historyjki...ale tak czy inaczej mógłby być lepszy nawet bez historyjki kat ma racje za duzo chaosu...
Awatar użytkownika
Piotrek

Teledysk

Postautor: Piotrek » 10 sie 2002, 3:36

Taa widziałem ten teledysk z kilka razy. Podoba Mi się.
Ciekaw jestem czy Anka jest taka sama w życiu co i wtej piosence :wink:
(What`s The Story) Morning Glory ?.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 10 sie 2002, 3:38

hmm PIOTREK to pytanie to musisz skieriwać do samej ANI nie do nas... :lol:
Awatar użytkownika
Piotrek

Postautor: Piotrek » 12 sie 2002, 17:50

Adam-LZY pisze:My też nie jestesmy zadowoleni z tego teledysku.....może Anastazja będzie OK... :lol:

Może i pokazuje was , z troche innej strony ale nie jest taki zły.
Zresztą człowieku pod koniec dotykasz Anki kolano , to nie jest chyba takie złe :D
(What`s The Story) Morning Glory ?.
Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Gośka_z_FFC » 25 sie 2002, 23:45

Ja teledysk oglądałam kilka razy i ... niemam nic do niego.Nie wydaje mi sie ani gorszy ani lebszy od pozostałych,choć czekałam na troszkę lebszy teledysk.Żeby mógł zadziwić wszystkich...żeby nie był taki sam jak pozostałe.Myślę że lepiej włożyć w to troszke więcej pieniędzy żeby ludzie podziwiali ten teledysk i zobaczyli coś nowego...

Mam jeszcze pytańko.Gdzie sostał nagrany teledysk do "Ja nie lubię.." ?
pozrdowionka dla wszystkich :)

Wróć do „Łzy”