Jakich zespołów słucha Anka Wyszkoni ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 06 lis 2003, 15:43

Według wywiadów z lat mniej więcej 1998-1999 (czyli dane mocno przestarzałe) Ania słuchała Alanis Morissette, No Doubt, Closterkellera.
Ale trzeba pamiętać, żeby była wtedy nastolatką, więc mogło się nieco zmienić ;) Jak ja miałem naście lat to słuchałem Depeche Mode....a teraz nie pamiętam czy choć raz słuchałem w całości kilka ostatnich płyt tej grupy...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 lis 2003, 16:50

Ja sie nie dziwię, że Ania nie ma czasu, bo jak dziś weszłam na strone główna i przecztałam co w najbiższym czasie robią Łezki, to teraz jestem dla nich naprawdę pełna podziwu... bo tego jest naprawdę bardzo, bardzo dużo...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lis 2003, 17:16

Syriel pisze:Ja sie nie dziwię, że Ania nie ma czasu, bo jak dziś weszłam na strone główna i przecztałam co w najbiższym czasie robią Łezki, to teraz jestem dla nich naprawdę pełna podziwu... bo tego jest naprawdę bardzo, bardzo dużo...

dokładnie ta sama myśli mnie naszła kiedy czytałam "niusy" :D jestem pełna podziwu... i cieszy mnie że wśród tych zajęć jest kilka charytatywnych ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 06 lis 2003, 22:36

wszyscy ją podziwiamy ale i cały zespuł, prawda, ale w sumie ania ma dziecko (ale wierzymy w jej kohającą mamę), co hwilę mają jakieś zeilone drzwi, miss, podpisy, koncerty i to w chicago, mam nadzieję że robią to dla własnej przyjemności a nie tak jak np. z papieżem że ciorają gościa po całym świecie on już ledwo dyha.

PODZIWIAMY WAS !!!
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 06 lis 2003, 23:09

Wkurza mnie troszke to "gdybanie" na temat upodoban muzycznych Ani - to pytanie powinno byc skierowane tylko i wylacznie do niej, a z tego co widze powstal kolejny kretynski temat, na ktorym omawia sie co lezki robia czemu Anka nie odwiedza nas, temat na ktorym niedlugo sie klocic zaczniemy bo cos sie komus nie spodoba... a zalozenie autora bylo inne chyba. Ale coz.. taki juz urok tego forum.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 07 lis 2003, 1:42

W jednym z tegorocznych wywiadów Ania powiedziała: "Lubię takie wokalistki jak: Bjork, Tori Amos, Alanis Morisette."
Wynika z tego, że dobra wokalistka słucha dobrych wokalistek.
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 07 lis 2003, 10:12

Ja też jestem ciekawa (ale ciekawość prowadzi do piekła). Zreszta nie wiem ale mam nadzieję, że kiedyś się dowiem. :roll:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 07 lis 2003, 10:16

ja nie mam zielonego pojecia...le ania pewnie i tak nie odpowie....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 07 lis 2003, 12:18

Oto fragment rozmowy z Anią na interesujący nas temat, który ukazał się na stronie http://www.rockmetal.pl w styczniu tego roku:

Rockmetal: Ktoś, kto kupi płytę "W związku z samotnością" dla piosenek "Narcyz" czy "Agnieszka", może się zdziwić, że w niektórych utworach Łzy brzmią jak Closterkeller. I ty sposobem śpiewania przypominasz Anję Orthodox. Robisz to świadomie?
Ania: Młody zespół zawsze jest porównywany do tego, który istnieje dłużej na rynku. My nigdy nie staraliśmy się być podobni do innych zespołów.
Rockmetal: Jak na ironię Closterkeller też nagrał wiele lat temu piosenkę pod tytułem "Agnieszka".
Ania: Ale utrzymaną w zupełnie w innym klimacie...
Rockmetal: To prawda. A Gwen Stefani z zespołu No Doubt też naśladujesz nieświadomie?
Ania: A niby w czym ją naśladuję?
Rockmetal: W tych bardziej radosnych piosenkach z drugiego albumu.
Ania: Powtórzę jeszcze raz... Nigdy nie chciałam się upodabniać do nikogo, ani tym bardziej kogoś naśladować. To, że przypominam ci sposobem śpiewania wokalistkę No Doubt, jest tylko przypadkiem.
(...)
Rockmetal: A melorecytacja Norbiego jest ci bliska?
Ania: Oj! nie, jest to w ogóle odległy styl.
Rockmetal: To teraz ci powiem, co Norbi o Łzach sądzi. "Jeśli u nas hitami są Ich Troje i Łzy, to ja się na muzyce nie znam". Tak powiedział. Ale skoro nie jest ci bliski, to pewnie nie martwi cię jego opinia...
Ania: Nie martwi, bo to kwestia gustu. Ja Ich Troje też nie lubię, ale nie krytykuję tego zespołu za to co robi, bo ludzie kupują płyty i najwidoczniej takiej muzyki potrzebują. Ja pewnie do domu też nie kupiłabym sobie płyty Łez, bo słucham troszkę innej, trudniejszej muzyki. Lubię takie wokalistki jak: Bjork, Tori Amos, Alanis Morisette.
Rockmetal: Też je bardzo lubię... A panowie w zespole wolą pewnie ostre riffy?
Ania: Arek Dzierżawa, który w zespole jest basistą, słucha death metalu. Także każdy wnosi do muzyki Łez coś swojego.

Cały wywiad jest tu:
http://www.rockmetal.pl/wywiady/lzy-ani ... ni.02.html

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 lis 2003, 13:27

Ależ ta Ania nerwowa :wink: swoja droga ciekawe że redaktor serwisu rockowego powołuje sie na zdanie kogos takiego jak Norbi :P "to ja sie na muzyce nie znam" -i to mówi ktos kto wypłyna na "kobiety sa-aha-aha-gorące"...żenada
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 lis 2003, 13:56

ja się nie dziwie, że Ania nerwowa, skoro on praktycznie wmawiał jej, że kogoś naśladuje ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 07 lis 2003, 17:36

"Na naszej stronie internetowej zachęcaliśmy fanów, aby dzwonili do tych rozgłośni i prosili o piosenki zespołu. Teraz obie stacje są na nas tak obrażone, że już chyba nigdy nie puszczą naszych utworów na antenie."
Kto zachęcał ten zachęcał :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 07 lis 2003, 18:24

MARTYNKA pisze:"Na naszej stronie internetowej zachęcaliśmy fanów, aby dzwonili do tych rozgłośni i prosili o piosenki zespołu. Teraz obie stacje są na nas tak obrażone, że już chyba nigdy nie puszczą naszych utworów na antenie."

dobrze że ludzię zachęcają rózne stacje do puszczania ŁEZ...W końcu się dowiedzą ile mają fanów...jak bardzo kochamy Łezki....a obrazanie sie nie ma sensu.... :?
Martynka

Postautor: Martynka » 07 lis 2003, 18:44

kasieńka pisze:
MARTYNKA pisze:"Na naszej stronie internetowej zachęcaliśmy fanów, aby dzwonili do tych rozgłośni i prosili o piosenki zespołu. Teraz obie stacje są na nas tak obrażone, że już chyba nigdy nie puszczą naszych utworów na antenie."

dobrze że ludzię zachęcają rózne stacje do puszczania ŁEZ...W końcu się dowiedzą ile mają fanów...jak bardzo kochamy Łezki....a obrazanie sie nie ma sensu.... :?

Ale nie chodzi mi o ludzi, ze zachęcali... CHodzi mi o Anie :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 14 lis 2003, 14:37

My też bardzo bym chciała wiedzieć czego słucha Ania
ale i nie tylko Ona lecz i reszta zespołu

pozdrawiamy Pati i Nati z Pszowa:)
nienawidze alkoholików....

Wróć do „Łzy”