Białystok.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Luiza

Białystok.

Postautor: Luiza » 24 lip 2002, 0:23

Kochane Łzy!!!!! Myślę,że jesteście wspaniałym zespołem, który gra muzykę, która jest mi bardzo bliska. Najbardziej podoba mi się wasza ostatnia płyta:,, Jestem Jaka Jestem'' A w szczególności piosenki: ,,Anastazja, jestem", ,, Nie lubię nikogo'' i tytyułowy utwór. Myślę, że nie kupiłabym waszej płyty gdyby nie wspaniały koncert jaki ostatnio zagraliscie w Białymstoku 5 lipca. Myślę, że powinniście tu przyjechać jeszcze raz :!: Po koncercie frekwencja waszych fanów w Białymstoku gwałtownie wzrosła (wiem to z obserwacji)Daliście czadu, a ja po koncercie pokochałam was jeszcze bardziej. Bardzo dziekuje za ponad 90 minut świetnej muzyki i niezłego POWERU :!: :!: :!: :!: :!: Trzymajcie tak dalej :!: :D :shock: ,,NIKT NIE STOI WSZYSCY DOBRZE SIĘ BAWIĄ...'' -bo oszaleli na punkcie Łez!
Luiza
Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 31 lip 2002, 22:27

to prawda -koncercik byl wysmienity!!!!pisze dopiero teraz,bo wczoraj wrocilam znad morza, ale oczywiscie nie obeszlam sie bez piosenek Łez,ktorych sluchalam na plazy :lol: co do nowej plytki to najbardziej podoba mi sie "anastazja" ale co do reszty jestem bez zarzutow-szymajcie sie cieplutko pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maciej Sadkowski

Postautor: Maciej Sadkowski » 08 sie 2002, 0:35

Hejka!!! :P
Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Właśnie dopiero dziś odebrałem sobie fotki z tej wspaniałęj imprezki jak odbyła sie 5 lipca 2002 w białostokim amfiteatrze.
Było naprawdę super!!!
Rewelacja. A najbardziej podobała mi się wersja "artystyczna" (?) piosenki Anastazja. Ten moment gdy słyszy sie zamieranie pulsu człowieka i te światła razem. To jest wspoaniałe i trochę poruszające..
Super. Łezki wpadnijcie jeszcze do nas kiedyś. Napewno mile wspominacie ten koncert dlatego trzeba powtórzyć...
:P Pa PA

Wróć do „Koncerty”