jestem na nie!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 17:35

Na serio....Nie wiem po co otwieracie jakieś stare tematy :roll: Zgadzam sie z Aniołkiem, że nie jest najważniejesze to, jak Ania sie rusza na scenie :roll: Dla mnie liczy sie muzyka i słowa, które według mnie (no....nie wszystkie, ale większość :lol: ) są genialne...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 lut 2003, 5:20

Shermon już tu chyba od dawna nie zagląda ... ale trzeba przyznać - zabawnym był człowiekiem :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 lut 2003, 17:27

Widzę, ze temat jeste dość stary, ale postanawiem się wypowiedzieć...
Shermon od dawna tu nie zagląda, więc albo:
a) przestała atakować Łzy na ich forum, bo ba jej sie to znudziło...
lub:
b) nie zmieniła zdana na temat łez po prostu uznała że my ich lubimi i jej "protest" nic nie da...
chyba, że:
c) przestraszyła sie naszych argumentów ;)

[/b]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 lut 2003, 21:42

ale sie czepia. Ania źle sie rusza na scenie? to chyba pomyliłeś(aś) Łzy z jakimś innym zespołem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 mar 2003, 16:59

Dorota pisze:hehe Ania porusza się jak wokalistka disco polo... widzicie, na forum można się czego nowego dowiedzieć hehe Ania jak disco polo, a dokładniej jak kto... shazza??hihi

Myślę że ON sam ( SKORO TAK ZNA SIĘ NA DISCO POLO) powinien nam powiedzieć na czyich DOKONANIACH :D z DISCO POLO wzoruje się ANIA... choć tak jak Dorocie do głowy przychodzi mi SZAZZA....

ahha hhha hahaha :D :D :D
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 01 mar 2003, 17:49

szkoda ze jeszcze na forum nie zaistanial post "Szaza rulezzzz" heheheheheh :lol:
ale to ciekawe, ze Ania nie rusza sie fajnie na scenie... hmm... teledysk do Agnieszki to koncert i ja nie mam zastrzezen co do poruszania sie Ani...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 03 mar 2003, 15:53

Nie chcę nikogo bronić, bo również miałam odmienne zdanie niż shermon i mam nadal, ale przecież wszystko jest kwestią gustu - nawet taniec Ani Wyszkoni ... komuś się może podobać, a komuś nie i każdy ma do swojego zdania prawo ... fakt, że shermon swoje troszkę kiepsko uzasadnił, no ale zawsze to jakieś prywatne zdanie ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 mar 2003, 17:22

kathleen_kelly pisze: Nie chcę nikogo bronić, bo również miałam odmienne zdanie niż shermon i mam nadal, ale przecież wszystko jest kwestią gustu - nawet taniec Ani Wyszkoni ... komuś się może podobać, a komuś nie i każdy ma do swojego zdania prawo ... fakt, że shermon swoje troszkę kiepsko uzasadnił, no ale zawsze to jakieś prywatne zdanie ...

fakt że miałem sobie podarowaĆ odpowiedź w tym temacie...ale jednak nie ;) poniekąd zgadzam się z wypowiedzią Katarzyny...uzasadnienie raczej nie trafione (zwłąszcza z tańcem) ale co do textów... jedne są genialne, inne mniej..a niektóre poprosty beznadziejne ;D ale -jak juz shermoon zauważył, a ja dobiję ;) -całość 'ratuje muzyka ;))

ps: pozdrawiam wszyskich zakatarzonych ;D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”