kaset "DEMO"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 sie 2002, 18:49

Alareel i Sylwia - ten temat jest tu juz na forum dobre kilka dni, Adam na pewno go czytał - i nie widze jak na razie komentarza, a wiec jak na dzisiaj nie ma tematu. Jak sie spotkamy to chetnie Wam zapuszcze do posluchania:)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 19 sie 2002, 17:53

Adam, pomysł super!!! Rewelacja!! Szkoda, ze nie bedzie mnie na zlocie:((. Ale juz wyczekuje koncertu w Kielcach. Pzred Wami bedzie wystepował FLIPER, tam gra moj kumpel z podwórka , Olo! :-)

Pozdr

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 sie 2002, 23:36

Czułam, że będę żałować, że mnie nie będzie na tym zlocie ... ehhh ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 sie 2002, 3:03

Kaety? Aż 20 sztuk?? Toz to bym musiał siedziec dobę przy samym kopiowaniu kaset, gdybym nawet miał jakiś magnetofon inny niż ten w samochodzie...

No chyba, że znajdę kogoś kto skopiuje te 20 kaset i wystawi rachunek dla Łez ;)

A tak poważniej, to Sylwia ma magnetofon i moze sie zgodzi wykorzystac go do skopiowania kilku kaset, ale raczej nie bedzie ich aż 20 sztuk, bo nie chciałbym zajechać magnetofonu Sylwii ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 sie 2002, 3:26

bo nie chciałbym zajechać magnetofonu Sylwii - mówiłam, że to nie mój magnetofon tylko brata :lol: :lol: ............a tak na poważnie (teraz ja) to może jednak lepiej by było zrobić to na CD - nie wiem tylko co zespół by powiedział na takie rozwiązanie.....ale ja co do tego DEMO to bym proponowała żeby to jednak były Cyt: "PREZENTY" dla FFC bo to są ludzie dzięki którym to FORUM istnieje (nie technicznie oczywiście ale emocjonalnie ........) i to nie faworyzowanie.............ale FAKT OCZYWISTY (z całym szacunkiem dla wszystkich użytkowników :wink: )
Sylwia
Alareel

Postautor: Alareel » 21 sie 2002, 3:59

Oczywiście uważam że Sylwia ma dobry pomysł chociażby z tego faktu że wielu członków FFC którzy mają największy 'staż' nie będzie mogło uczestniczyć w zlocie... 8)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 sie 2002, 17:12

No rzecywiscie, ja sibie tez prezciez na zlocie nie widze ;)

A jezeli FFC to sobie mozemy dac radę bez zlotu i powysyłać....i w tym momencie odbieglismy zupełnie od propozycji Adama Konkola - czyli jestesmy znowu na poczatku tematu....
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 sie 2002, 22:34

TAK MÓWICIE O TYM ZLOCIE W RYBNIKU - JA TEŻ CHCIAŁBYM SIE POJAWIĆ, ALE JESTEM Z JAWORZNA I BEZ SZCZEGÓŁOWYCH DANYCH O SPOTKANIE 9 TZN. GDZIE, O KTÓREJ I KIEDY ) NAPEWNO SIE NIE POJAWIĘ :(((
Awatar użytkownika
Tom
Kontaktowanie:

Postautor: Tom » 22 sie 2002, 13:51

Hej:)

Chcialbym sie dowiedziec, czy jest mozliwosc zakupienia wszystkich utworow Zespolu "Lzy" na CD lub ewentualne "zrobienie" takiego CD. Poniewaz nie mieszkam w Polsce, bylbym niezwykle wdzieczny za udzielenie mi informacji. Kwestie finansowe nie beda moim zdaniem wielkim problemem i pokryje za zaliczeniem pocztowym, czy w ramach oplaty "z gory" (jest to calkowicie obojetne) wszystkie koszty zwiazane z zakupem i wysylka na wczesniej uzgodniony adres w Polsce.

Zespol "Lzy" poznalem poprzez bardzo szczegolowa informacje o nim podana przez Adas'ia na jednym z polskich forum dyskusyjnym w Niemczech.

Poniewaz to CD ma byc prezentem dla pewnej szczegolnie sympatycznej osoby, bylbym Wam niezwykle wdzieczny za podanie mi jakiejkolwiek informacji.

Pozdrawiam i zycze powodzenia Zespolowi "Lzy" jak rowniez jego wszystkim milosnikom.

PS. Adas, szkoda ze nie piszesz ostatnio nic wiecej o tym Zespole na PN-ie:(
~ocin~
Awatar użytkownika
Simon

Postautor: Simon » 22 sie 2002, 14:25

Tom w sprawie CD pisz na adres sklep@lzy.pl
Tego maila odbiera osoba odpowiedzialna za sprzedaz cd, koszulek itd. albo zagladnij do podstrony SKLEP, gdzie mozesz zamowic interesujace Ciebie plyty.

Pozdrawiam :D
Admin
Awatar użytkownika
Tom
Kontaktowanie:

Postautor: Tom » 22 sie 2002, 15:50

Hej :)

Dzieki za info, juz tam "biegne" :-)) widzialem juz ta stronke tylko w moim wieku nazwa "Plyta" skojarzyla mi sie z czarnym krazkiem i adapterem "Bambino" :)))

Dzieki jeszcze raz :)))
~ocin~
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 23 sie 2002, 3:23

Fajnie Tom że tu trafiłeś.
A że nie trąbię już o Łzach tak jak kiedyś gdzie tylko się dało?
Bo też i motywacji już nie mam takiej jak kiedyś, przecież dzisiaj gdzie się nie obejrzysz - tam widzisz albo słyszysz Łzy :)
Nadmiar informacji mógłby juz zniechęcać, bo prawie każdy juz słyszał tę nazwę - i kto chce, to wie gdzie znaleźć.
Co innego pare lat temu, gdy jedynym miejscem gdzie były informacje o Łzach były koncerty i oficjalna strona www...na którą mało kto z zagranicy miał wtedy szansę trafić bez "pokazania drogi"...;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 lut 2004, 22:47

Ehhh... tak sobie myślę... że... chyba najwyższy czas zamieścić na stronie teksty utworów z Dema...
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 12 lut 2004, 23:14

ja mam płytke Demo, więc jak ktoś chce to moge mu przegrać :D
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 12 lut 2004, 23:21

Michu. pisze:ja mam płytke Demo, więc jak ktoś chce to moge mu przegrać :D

Ekhm...Michu nie zaperfidnie tak sie reklamujesz? :P W sklepiku jest taki artykol do kupienia, wiec...ty PIRATUJESZ :twisted:

Wróć do „Łzy”