DALEKOSIĘŻNE PLANY I WYJAŚNIENIA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 12 sie 2002, 18:06

Ja wybaczam:D hihi.Adaś mam pytanko.Czy po koncercie w Rybniku 15(jush sie nie moge doczekać!!)będe mogła z Tobą pogadać (chodzi mi o FFc a konkretnie o zlot,a w ogóle chce se z Tobą pogadać hihi)Więc jak??BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 12 sie 2002, 18:11

Ale spoko,Nadzieja nie dla mnie...hmmm...a z tą płytą to supcio!!BUZIAKI KOCIAKI!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 sie 2002, 18:45

:roll: Mnie się również temat podoba...Płytka taka może być tylko qrcze skąd ja wezmę az tyle kasy....ledwo co wyrabiam na jedną waszą płytkę a co mówić o dwóch :lol: ...no ale mam nadzieję, że jakoś mi się uda uzbierać do jesieni 2003 roku...ehehe... :roll:
Awatar użytkownika
Rafael

SUPER

Postautor: Rafael » 13 sie 2002, 0:46

Cieszy kontakt Zespołu z Fanami (FFc) poprzez inet. Wciąz marze o takim spotkaniu FŁ (tych "czynnych" i wiernych) z Zespołem. Kto wie..moze kiedys faktycznie sie zisci...Tylko te problemy "techniczne" - czas i odległosci...
W koncu warto pielegnowac uczucie fanów do siebie... Adam, mysle, że FŁ mieliby wiele do powiedzenia w kwestii odbioru utworów i oczekiwań...
Szkoda ze bedzie clip do "nadzieja.." a nie do "Gdy na was patrzę". Ale moze w poźniejszym terminie...
Pozdr i do zobaczenia w Kielcach.
PS. Adam, w Kolobrzegu mowiles aby dać Ci cynk, gdzie bede na koncercie, to zagracie Lukrecję. Zatem niniejszym podpowiadam niesmiało ww miasto...;) (to bedzie moja mala rocznica - 10 koncert!)
Wasze dwa krążki wyekspediowałem do Anglii :)) Teraz polonia na Wyspach bedzie Was tez powoli poznawać...

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 sie 2002, 3:56

Ja już się nie mogę doczekać teledysku do Anastazji... tylko troszkę zasmuciło mnie że zagra tam Alicja Bachleda-Curuś, bo jakoś sobie jej nie wyobrażam jako Anastazji, ale hmm... pewnie będę mile zaskoczona...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Rafael

ABC

Postautor: Rafael » 13 sie 2002, 15:38

A ja jakos własnie Ją widze w tym clipie. Fajnie grała w "Na dobre i ..." Mimo ze nie znosze Jej wujka - zapyzialego politykiera, to sama ABC wzbudza moją sympatię. ADAM, czy Ona wie o tym Forum?? Moze niech czasem sie pojawi....

Pozdr
Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Martynka

Postautor: Martynka » 13 sie 2002, 17:34

Siostrzyczko zgadzam się z Tobą:DBUZIAKI KOCIAKI![/u]
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 sie 2002, 19:46

hmm... Nie mam nic dozdolności aktorskich Alicji... ale nie wyobrażam jej sobie w roli Anastazji, bo w moich wyobrażeniach Anastazja ma ciemne włosy, ale i tak nie mogę się doczekać tego teledysku, tym bardziej, że pamiętam jak kilka miesięcy temu, na forum, można było napisać scneariusz do tego teledysku i jestem ciekawa czy cokolwiek z tego będzie wykorzystane...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 13 sie 2002, 20:23

:lol: Z Alicją to świetny pomysł, myślę, że teledysk będzie super, już się nie mogę doczekać... :lol: :roll:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 13 sie 2002, 23:11

A ja powiem szczerze, że nie przepadam za Alicją Bachledą - Curuś, więc tymbardziej z niecierpliwością czekam na ten teledysk... ale zgadzam się z Tobą młoda, też Jej sobie tam nie wyobrażam, już nawet nie o to chodzi, że Jej nie lubię... a może właśnie o to... ehhh... no nieistotne. W każdym razie zdecydowanie wolałabym, żeby Anastazją była Ania, ale to nieistotne... będzie kto ma być, będzie co ma być, mi pozostaje tylko czekać...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 sie 2002, 0:54

hmm... ale ten teledysk będzie pewnie naprawdę super, skoro budżet jest taki duży... jejku,ale mnie ciekawość zżera...
Awatar użytkownika
Piotrek

RE

Postautor: Piotrek » 14 sie 2002, 6:55

Adam powiedział że może wydadzą dwie płyty (tak jak Guns N Roses) Z różnymi okładkami.
Przypomne że chodzi tu o album "Use Your Illusion I i II" jedna okładka ma kolor Jasny z ciepłymi kolorami a druga okładka ma kolor niebieski.
Według mnie bardzo dobry pomysł ... mam nadzieje że znajdzie się jeden ostrzejszy utwór....
(What`s The Story) Morning Glory ?.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 sie 2002, 17:35

TYlko ciekawa jestem ile ta płytka będzie kosztować, bo nie sądzę, że będzie tania tak jak w przypadku i3 bo Łzy się wyżej cenią :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 22:26

FAJNE WIADOMOCI ADAM !!!!!! BARDZO MNIE UCIESZYŁA WIADOMOŚĆ O KLIPIE DO ANASTAZJ... TYLKO TAK JAK W PRZYPADKU INNYCH WYPOWIEDZI ZABARDZO NIE SPODOBAŁO MI SIĘ< ŻE GŁÓWNĄ ROLĘ ANASTAZJI BĘDZIE GRAĆ ALICJA BACHLEDA CURUŚ....... JA TEŻ INACZEJ SOBIE WYOBRAŻAM ANASTAZJE...... TAK JAK INNI..... TO ZWYKLA DZIEWCZYNA, Z CZERNYMI WŁOSAMI, BLADA A ZARAZEM PIĘKNA... SAMOTNA I NIEKOCHANA... CZY NIE LEPIEJ ABY TĄ ROLĘ ZAGRAŁA ANNA WYSZKONI ?????? NAJLEPIEJ BY TAK BYŁO BO JEST CZLONKIEM ZESPOLU A W KONCU TO JEST WASZ TELEDYSK..... ZASTANOWCIE SIĘ NAD TYM..... A POZA TYM MOŻE ZAOSZCZĘDZICIE PIENIĘDZY BO TAKA ALICJA BACHLEDA CURUŚ NAPEWNO KOSZTUKE :)

CO DO NADZIEJI NIE DLA MNIE TO WSPANIALE.., MYŚLĘ ŻE TA PIOSENKA SPODOBA SIĘ BARDZO SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI.... TO NAPRAWDĘ BARDZO FAJNIE.....

JESZCZE CO DO TYCH PLYT TO TEŻ REWELACYJNIE.... A CO WY NA TEN POMYSŁ... 2 CD JAKO JEDNA PLYTKA.. JEDNA CD Z NOWYMI PIOSENKAMI A DRUGA Z PIOSENKAMI Z KONCERTU NA ŻYWO... WIEM SĄ TO TYLKO MARZENIA ... BO WTEDY PLYTA KOSZTOWAŁA BY ZNACZNIE WIĘCEJ... CHOĆ SZCZERZE MÓWIĄC I TAK TO NIE MA ZNACZENIA... BO POMYŚLCIE ZE PLYTA NP ..... RED CHOT CHILI PEPERS KOSZTUJE 70 zł !!! A LEZ TYLKO 25 - 30 zł

NIE PRZESADZAJCIE Z BRAKIEM FUNDUSZY PRZECIEŻ CENA JUŻ NIE MOŻE BYĆ NIŻSZA ... TO NIEREALNE...

POZDROWIENIA DLA ADAMA ANI.... NO I RESZTY

KOCHAM WAS< WASZĄ MUZYKĘ

MARCIN [ moon ]
Martynka

Postautor: Martynka » 14 sie 2002, 22:54

Adaś,a cio byś powiedział na to,że FFc mieli by rabat na tą płytke??? :D Cio ty na to???:)hihi BUZIAKI KOCIAKI!!

Wróć do „Łzy”