DALEKOSIĘŻNE PLANY I WYJAŚNIENIA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 11 wrz 2002, 2:08

Wow, czy ja cie dobrze zrozumiałam...Ania niechętnie widzi Alicje na clipie...tzn można powiedziec, że jej nie chce????
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 wrz 2002, 3:22

Mi też sie nie podobal tem pomysł z Alicją B-C, ale już mi sie podoba, bo w gruncie rzeczy wszystko jedno kto tam zagra, my i tak wiemy ze piosenka jest swietna. A jesli dzieki Alicji B-C będą ten teledysk czesciej puszczac w telewizji - to w efekcie Lzy staną sie jeszcze slawniejsze, moze zarobią jeszcze więcej kasy, i moze dzieki temu beda grali jeszcze wiecej koncertow dla nas?;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 11 wrz 2002, 3:31

Wszystko możliwe...okaże się jak nagraja teledysk...Sylwia ospowiedz mi czy ja cię dobrze zrozumiałam???
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 11 wrz 2002, 3:47

choć akurat Ani nie za bardzo pasuje osoba Alicji Bachledy Curuś

że jej nie chce????

TO CHYBA NIE TO SAMO.....ACZKOLWIEK MÓWIŁA O TYM, ŻE JAKOŚ NIE ZA BARDZO JEJ TEN POMYSŁ ODPOWIADA......ALE NIE MÓWIŁA, ŻE JEJ NIE CHCE.... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 11 wrz 2002, 3:51

SYLWIA NIE CHODZIŁO MI DOKŁADNIE O TO SORKI JA ŹLE NAPISAŁAM...ALE...NIECHĘTENIE JEST DO NIEJ NASTAWIONA ( "DO NIEJ" CHODZI MI O TO, ŻE WYSTEPUJE W KLIPIE ) CZYLI O TO CHODZIŁO...OKI DZIEKI SYLWIA...HEHEHE...JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ....!!!
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 11 wrz 2002, 4:39

Adaś w pełni sie z tobą zgadzam jeżeli chodzi o Allicję B-C. Jeżeli jej występ doprowadzi do częstszego puszczania teledysku w telewizji to w pełni popieram jej udział w klipie. A jeżeli to ma doprowadzić do częstszych koncertów to pocieszy mnie to jeszcze bardziej tylko nie jestem pewien czy zespołowi aż tak zależy na kasie w końcu Łzy to nie Ich3.
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 11 wrz 2002, 18:41

Tyle że jest różnica w robieniu czegoś co sie lubi i po prostu brania za to kasy a robienia czegoś tylko dla kasy a nie z przyjemności
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 wrz 2002, 20:57

Snajper, nie za bardzo rozumiem jaką róznicę masz na mysli w kwestii "grania za pieniądze" i "grania dla przyjemności"?
Wg mnie roznicy w tej kwestii nie ma. Kazdy chce zarobic, i dopoki ludzie przychodza na koncerty i płacą za bilety, to kazdy zespol bedzie z tego korzystał ile się da, łącznie ze Łzami i Ich3.

Tylko dla przyjemności - to śpiewają niektore chóry kościelne...a i to tylko te, ktore nigdzie nie jeżdzą po swiecie by śpiewać.

Grywają tez dla przyjemności niektore malo znane kapele, ale to tylko dlatego, że nikt by im za wystep nie zaplacil. W momencie gdy ktoś zechce zaplacic za wystep - to kazdy bedzie chciał zarobić - a cena za występ nie bedzie niczym ograniczona, tylko tym większa im więcej jest chetnych do płacenia i im więcej oni moga zapłacić.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 wrz 2002, 21:05

Co do "robienia czegos dla przyjemnosci" i "przy okazji brania kasy" - jestem przekonany, że Łzom nie raz sie już zdarzyło, że mieli dość wyjezdzania gdziekolwiek - ale na koncert jednak jechali - tylko dlatego, by wypełnic warunki umowy - czyli nie stracic zaufania ludzi którzy im płacą za granie.
Jestem tez przekonany, że Ich3 maja jakąś przyjemnośc z grania, a nie umartwiają się dla kasy.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 15 wrz 2002, 18:21

Czy macie w planie jakieś zloty znowu?
Koncert 15 super było.Może bedziecie grać w sylwestra w Rybniku na ryb=nku 8) Nakręcicie teledysk do "gdy na was patrzę?
Myself
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 15 wrz 2002, 23:53

W anastazji powinna grać Ania i nikt inny,co to za dziwne pomysły macie
:(
A do czego jeszcze będą teledyski?
I możebyście zagrali w Rybniku?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 wrz 2002, 3:12

Jeszcze zagrali " Anastazję" z czego szczególnie sięcieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 wrz 2002, 3:14

pomyliłam okienka, przepraszam, a co do roli Ani w teledysku Anastazji w m,oich wyobrażeniach to Ani by grała sobie z zespołem gdzieś w tle, ale za dużo pisania, już kiedyś pisałam jak sobie wyobrażam ten teledysk
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 18 wrz 2002, 13:33

też mi się podobało.A po co brać aktorów do teledysku?Bez sensu.Jak wyszło ,to się niebawem przekonamy.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 18 maja 2003, 5:28

No i wyszło całkiem nieźle ;)

Wróć do „Łzy”