"one by nie uciekły"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

"one by nie uciekły"

Postautor: Gośka_z_FFC » 13 sie 2002, 17:59

Słuchajcie.Od czasu do czasu przeglądam brukowiec TWEAST .W wrześniowym numerze jest artykół o uciekających z domu dziewczynach.Pod koniec artykółu jest takie coś : "one by nie uciekły" jest tam opinia na ten temat Patrycji Markowskiej i NASZEJ ANI W. !!!

najlepiej przepiszę wszystko to co Ania napisała,bardzo mądrze z resztą :))

Ania Wyszkoni (ŁzY)
"Gdy byłam nastolatką nigdy nie wpadłam na pomysł żeby uciec z domu.Może dlatego że moi rodzice są bardzo w porządku i nigdy tak naprawdę nie czułam takiej potrzeby.Mogę zrozumiec dziewczynę która opuszcza dom,jeżeli niema normalnej,kochającej się rodziny.Wybiera ucieczkę bo widocznie niema innego wyjścia.Niema kogoś do kogo mogłaby zwrucić się ze swoimi problemami i wybiera życie na własną rękę.Najgorsze jest jednak to że często z domu uciekają nastolatki,które mają wszystko a troskliwi rodzice rozpieszczają je i dają za dużo pieniędzy.Kiedy człowiek ma 15 czy 17 lat wydaje mu się że rodzice wymyślili tysiące zakazów tylko po to by utrudnić mu życie.Nastolatki nie zawsze rozumieją że rodzicom chodzi tylko o ich bezpieczeństwo.Samotne wakacje mogą sie dla dziewczyny skończyć ...Wolę nie mówić jak.Poza tym porzucenie domu jest oznaką egoizmu.Sama mam półroczne maleństwo i rozumiem jak bardzo rodzice mogą się martwić o bezpieczeństwo swoich dzieci"

Prawda że bardzo mądrze :)) w końcu to nasza AniA !
pozrdowionka dla wszystkich :)
Martynka

Postautor: Martynka » 13 sie 2002, 18:05

BRAVO!!1 :cry: Wzruszyłam sie,normalnie sie wzruszyłam ;)BUZIAKI KOCIAKI!!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
shermon

tak

Postautor: shermon » 13 sie 2002, 22:01

o dziwo jestem na tak podoba mi sie wypowiedz A.W.
Awatar użytkownika
Rafael

:-)

Postautor: Rafael » 14 sie 2002, 16:12

Hihi, Adam to juz był sarkazm...:-))))

Ania ma rację - ucieczka z domu nie jest rozwiązaniem. I problem polega moze własnie nie na samej ucieczce, poniewaz tak naprawde jest to najczesciej tylko pewnego rodzaju sygnał: "Halo, jestem! A wy mnie nie zauwazanie! Nie zauwazacie, że w naszej rodzinie jest cos nie tak.Halo!obudzcie się!!"
Absrahując od tego, że czasem ktos ucieka, bo już "nie ma siły".
Wracając do problemu: tkwi on w tym, ze ucieczka sama w sobie nie jest rozwiązaniem - dziewczyna wraca... i co dalej?? ..."Ona sie zmieniła, jej ojciec sie zmienił...." Czy tak bywa w zyciu?? Czy po ucieczce ( i powrocie) wszystko sie nagle "siamo" ulozy???

Pozdr
Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 22:11

Dla mnie Ania jest naprawdę wielką osobą - kocham ją.. wiem, że to brzmi głupio, ale naprawdę ONA i cały ZESPOŁ - zmienili moje życie... mam więcej wiary w siebie.. dzięki NIM.... Wiem, że Ania jest dobra dziewczyną... I potrafi bardzo modrze się wypowiadać na rózne życiowe tematy... jest taka naturalna, romantyczna i zawsze będę z nią i z calą grupą...

MARCIN [ moon ]
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 sie 2002, 22:57

OJ ADAMO ADAMO CHYBA NIE DOCENIASZ NASZEJ ANI!!!! DLA KASY??? HEHE ŻARTOWAŁAM, JA TEŻ SIĘ WZRUSZYŁAM JAK NASZA KOCHANA MARTYNKA....!!! BARDZO ŁADNIE!!! ANIU WIDAĆ, ŻE BARDZO KOCHASZ SWOJEGO DZIDZIUSIA...TAK TRZYMAĆ!!!
Martynka

Postautor: Martynka » 14 sie 2002, 23:06

Ja tesh koffffam dzidziusia Ani hihi.TOBIASZ NA PREZYDENTA!!ups...chyba troche przesadziłam:) BUZIAKI KOCIAKI!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 sie 2002, 23:10

Tobiasz na prezydenta??? hmm może być!!!
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 16 sie 2002, 18:53

No cóż... ale wtedy my mielibyśmy może dobrze ;)... Wszędzie by zdjęcia Łez były ;)... I autobusy nawet z plakatami Łez ;)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Martynka

Postautor: Martynka » 16 sie 2002, 19:19

No to....TOBIASZ NA....no właśnie,na kogo??:)CZEKAM NA PROPOZYCJE!!!NA KOGO TOBIASZ??BUZIAKI KOCIAKI
Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Gośka_z_FFC » 18 sie 2002, 3:55

Na najśliczniejsze dziecko pod słońcem i wogóle na planecie najpiękniej śpiewającej kobiety pod słońcem i wogóle na całej planiecie.

P.S.Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale strona Łez stasznie żadko mi wchodzi a jak wchodzi to wieczorami.Niewiem co się dzieje ale pisze że strona jest w tej chwili niedostępna i niemogę się połączyć. A tak wogóle dzięki za odzew ;) i jeszcze raz przepraszam ale staram się zaglądać.
pozrdowionka dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 02 wrz 2002, 18:39

na prezydenta nie.Tobiasz zasługuje na coś o wiele lepszego(premier hehe-żartuję).Mogłubybyć jakieś zawody na najładniejsze dziecko Tobiasz mógłby brać w nich udzieł i napewno by wygrał.widzialam wiele dzieci ładnych ale on jest WYJĄTKOWY!!serio!!!nie ściemniam!!!!mówię to co czuje i to co myślę!!!Kocham Cię Tobiasz!!!!!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 wrz 2002, 21:14

Podoba mi się to imie Tobiasz, tylko tak się zastanawiam jakie jest zdrobnienie, bo chciałabym go tak pieszczotliwie nazwać... Tobiaszek??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 wrz 2002, 1:05

mnie sie zdaje że poprostu TOBI!!!hihi to takie słodkie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 03 wrz 2002, 3:41

Niom Tobi słodziutko brzmi...wiecie co...pomyślałam sobie, że fajnie by było jakby Tobi w przyszłości też śpiewał....i oczywiście też rocka...hehe...ale by było....i fajnie by było jakby Ania z Tobim zaśpiewali w duecie ciekawe jakby wyszło....hehe.... :roll:

Wróć do „Łzy”