"one by nie uciekły"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 07 wrz 2002, 2:15

WŁAŚNIE KOFAMY CIĘ TOBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 wrz 2002, 22:43

niom!kofamy i kofać będziemy!!!!AHOJ TOBI!!!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 22 wrz 2002, 14:48

HURRA
HURRA
HURRA
HURRA
HURRA
HURRA
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 wrz 2002, 20:21

dzięki myself ze się do nas dołączasz!
no to jeszcze raz na cześć Tobiego
Hip hip HURRAAAAAAAAAAA
hip hip HURRAAAAAAAAAAA
HURRRRAAAAA
HUUUURRRRRAAAA
HURRRAAAAAAAAA
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 wrz 2002, 4:25

HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURAHURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA WYSTARCZY???? MAM NADZIEJĘ, ŻE TAK OKI JESZCZE RAZ

HIP HIP

HURA

HIP HIP

HURA

HIP HIP

HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 1:53

o zesz qrwa, Mała, az normalnie w głowie mi sie zakreciło ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 wrz 2002, 17:11

Oops! Ze chłopakom w głowie umiem zakręcic to wiedziałam, ale, że dziewczynom??? Oops...oki....hihi...zartowałam...oczywiście... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 17:14

wariatka ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 wrz 2002, 17:19

Że wariatka to też wiem, ale wiesz Justyna, nie wszystkim chłopakom potrafię zakręcić w głowie...szkoda, bo temu co mi się zajebiście podoba ( a jest naprawdę super ) nie udaje mi się....i co ja mam zrobić???
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 17:27

faceci sa slepi ;)
ale widac tez, ze nie jest Ci pisany... zakochasz sie jeszcze 100 razy i zawsze bedziesz myslec, ze to ten jeden jedyny :)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 wrz 2002, 17:34

Ale ja chcę własnie jego!!! Ludzie dajcie mi jakąś radę nooooooooo!!!! ja chcę KUBĘ!!!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 17:48

Mała... przy kazdym zauroczeniu (badz zakochaniu) tak sie mysli ze "to własnie ten jeden jedyny". skoro on nie chce byc z Toba to trzeba to uszanowac...a moze jeszcze nie dojrzał do zwiazku, albo za słabo sie o niego starasz :) ale prawda jest taka, ze jeszcze spotkasz wielu facetow ktorzy Ci sie spodobaja... ale zanim trafisz na tego jednego jedynego, to bedziesz zbierac doswiadczenia (nie koniecznie miłe, jak np w moim przypadku), ktore pomoga Ci ustalic "typ" faceta, z ktorym bys chciała i potrafiła być. Narazie ciesz sie wolnoscia, bo byc moze kiedys zatesknisz za latami, gdzie szalałas i zmieniałas facetow jak rekawiczki :)
p.s. ja cały czas czekam na tego jednego jeydnego :lol:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 wrz 2002, 17:52

Wiesz ciesze się chciaz tym, że chodze z nim do klasy, gadamy razem o byle czym, kłócimy się a potem godzimy, te jego przeprosiny sa tak miłe, no ale cóż można na to poradzić, że ten korek nie chce lub nie dorósł do związku??? Korek, bo tak się uwielbiamy przezywać-korek, śrubokręt lub kołek rozporowy tzn on to wymyslił a ja to podłapałam....hehe...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 18:18

powodzenia....
mi zreszta tez powodzenie by sie przydało, bo ani Adas, ani Alareel sie nie chca do mnie odezwac ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 wrz 2002, 20:26

Hmmm...nie chcą?;) A to dranie! ;)

....ale bym się mlodszy poczul he he....

Wróć do „Łzy”