FFC ????

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

FFC ????

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 22:44

BARDZO LUBIĘ ZESPOŁ ŁZY JUŻ OD DAWNA, JEDNAK DOPIERO TERAZ PRZYŁĄCZYŁEM SIĘ DO FORUM... Z POWODÓW.... BRAK INTERNETU... H HE NO I MAŁO CZASU... ALE TERAZ WAKACJE.....

PROSZĘ O ADRES JAKIEJŚ STRONY NA KTÓREJ BĘDĘ MÓGŁ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O FFC _ BŁAGAM.

JUŻ NIEDŁUGO KONCERT W RYBNIKU - NO NIEDŁUGO - AAAA AAAA JUTRO !!!!! ... AH I TAK MOŻNA TYLKO POMAŻYĆ..... NIBY TYLKO PARĘ CENTUMETRÓW ODLEGŁOŚCI OD JAWORZNA,,, ALE TYLKO NA MAPIE..... ZRESZTĄ.... ŻYCIE JEST ŻYCIEM... ALE JA CHCĘ TAM BYĆ Z INNYMI :(((((

ZAŁAMANY Z JAWORZNA MARCIN [ moon ]

"Będąc samotnym, pomyśl, że jest z tobą twoja dusza i wielkie serce, lecz jeśli serca i duszy nie ma... wiedz, że napewno jest zło..."

marcin [ moon ]

x x x

całuski dla zespolu
Alareel

Postautor: Alareel » 14 sie 2002, 23:24

Jakie 2 tematy? 8)
FFC- forumowy fan club zespołu Łzy - miejsce zamieszkania - FŁ - forum Łez... powstało jakoś dawno temu ;), nazwa o ile pamiętam wymyślona przez Rafaela (jeśli nie to mnie poprawcie;) ) - przynależność automatyczna - wystarczy udzielać się na forum :) - to chyba najważniejsze aspekty FFC :P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 23:29

SKORO FFC NIE MA SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ, A JEDYNE MIEJSCE TO FORUM ZESPOŁU TO MAM PEWIEN POMYSŁ...... JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ SZYKUJĘ STRONKĘ O ŁEZKACH... JUŻ NIEBAWEM CIERPLIWOŚCI.... CHCĘ ABY WYGLĄDAŁA PROFESJONALNIE :) :) :) MYŚLĘ, ŻE WARTO ZACZEKAĆ.. JAK JUŻ BĘDZIE PODAM ADRES...

ALE CHODZI MI O TO ŻE NA MOJEJ STRONIE MOGĘ UTWORZYĆ SPECJALNĄ RUBRYKĘ - FAN CLUB ???? TAM BĘDĄ OPISANI JEJ CZŁONKOWIE ITP..... JAKIES INFO ZDJĘCIA... ORAZ NP.. BEDZIE MOŻNA PRZYSTĄPIĆ TEŻ DO FAN CLUBU.. CO WY NA TO.. CZEKAM NA WASZĄ ZGODĘ.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 23:31

A CZY ŁZY NIE MAJĄ OFICJALNEGO FAN CLUBU ??? BO NA PLYCIE SŁOŃCE JEST PODANY TELEFON KONTAKTOWY Z AGNIESZKĄ Z FAN CLUBU ???
Awatar użytkownika
Rafael

FFC

Postautor: Rafael » 14 sie 2002, 23:39

Strona dla FFc byla z kolei utworzona pzrez Alareela (tu nie trzeba mnie poprawiac)...:-)

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 14 sie 2002, 23:41

Acha, Tomek, FŁ to Fani ŁEZ nie Forum Łez , hihi

:roll:
Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 23:43

Skoro piszesz że była utworzona to jaki jest jej adres......????
A może słowo "BYŁA" znaczy że jej juz nie ma?
Alareel

Postautor: Alareel » 16 sie 2002, 17:41

Rafael : No właśnie mówiłem że jak coś to mnie poprawcie 8)
Utworzona przeze mnie ale artykuły i pomysły na wygląd brałem od ludzi :P
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 16 sie 2002, 18:48

Jakiś Ty skromny Tomeczku :))) Ale gdyby nie Ty to FFC by nie było :)))
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Alareel

Postautor: Alareel » 17 sie 2002, 6:11

Oj Pauli tu sie nie mogę zgodzić ;) Przecież FFC było zanim ja doszedłem... w ten sposób można powiedzieć o każdym że bez niego nie byłoby FFC ;)
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 19 sie 2002, 19:49

Tomek, ale dzieki Tobie przetrwało namacalnie w chwili gdy necik anulował F na stronie...:-)

I tu Twoja zasługa jest niezapzreczalna. Niech Ci Pan Bóg w koncertach ŁEZ to wynagrodzi :-))

Rafael
Alareel

Postautor: Alareel » 19 sie 2002, 20:06

No tak... ale FFC trzymalo sie dobrze nawet bez forum na GG o ile pamietasz;) Więc już mi tak nie słodź plizzz... :shock:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 19 sie 2002, 20:17

Stworzyles strone dla FFc i tu nie potzreby słodzenia: fakt pozostaje niby faktem...a GG to nie to samo co F, ba! w zasadzie cos zupelnie innego 8) ..

Rafael

PS. Nie chciałbys byc na jak najwkieszej ilosci koncertów ?? :shock: ;-)
Alareel

Postautor: Alareel » 19 sie 2002, 21:05

Stworzyles strone dla FFc i tu nie potzreby słodzenia: fakt pozostaje niby faktem...

niby tak... ale pomysł nie wyszedł ode mnie (z forum też nie - pamiętasz rondo w Rmiu? :wink: ), materiały nie są moje... wygląd stronki też ulegał lekkim poprawkom dzięki sugestiom... tak więc nie przypisuj mi całej zasługi :P :D
PS. Nie chciałbys byc na jak najwkieszej ilosci koncertów ??

Chcieć a móc Rafael... chcieć a móc... :roll:
Awatar użytkownika
Rafael

Koncercicho w Kielcówku

Postautor: Rafael » 19 sie 2002, 21:23

Szkoda, ze nie przyjedziesz do Kielc, choc z drugiej strony to tylko 75 km i moze jacy kumple by jechali. Pociag jedzie 1h30min. Bedzie tez wystepował moj kumpel, i ofkoz zalapalbys sie na Ich, 3 hihi....
Ok, ostatecznie pośle po Ciebie smiglowiec, albo helikopter ;-) do wyboru....
Rafael

Wróć do „Łzy”