FFC ????

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Gośka_z_FFC » 20 sie 2002, 19:55

Tak.Z tego co ja pamiętam to nazwa żeczywiście powstała od Rafaela a strona FFC powstała dzięki Alarelkowi.I wogóle wielkie podziekowania za stworzenie tej strony i wkad w nią włożony ) noi podziękowania dla Rafaela który wymyślił nazwę i też czynnie się udzielał tworząc coraz nowsze pomysły na FFC,chociaż wydaje mi się że nie przepada(sz) za mną niewiem dlaczego może za to że kiedyś kiedyś mielismy odmienne zdanie na temat bycia sobą i "kopiowania osób" niewiem . Niech to pozostanie tajemnicą a może to moje nieprawidłowe odczucia? niewiem naprawde niewiem.I pozdrawiam systkich.
pozrdowionka dla wszystkich :)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 sie 2002, 21:42

A ja myślę że FFC to wszyscy którzy pracują nad tym, żeby ono wyglądało tak jak wygląda, a najważniejsze chyba jest to, że dzięki zespołowi powstało FORUM, dzięki Forum powstało FFC a dzięki FFC powstały przyjaźnie które będą istnieć bez względu na to czy FFC będzie istniało czy też nie...... :lol: :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Rafael

Gośka

Postautor: Rafael » 20 sie 2002, 22:13

Gośka, dzieki serdeczne za cieple słowa :-))) To wcale nie tak ze nie pzrepadam za Toba! Coś Ty!! Lubie wszystkich z FFc, ktorzy sobie życzą tego, a odnosnie Ciebie to pamietam nawet, że nie chcialas, aby nazywać CIe Gosia tylko Gośka....:-))) Wiem, ze przyjażnisz sie z Martynką. Jestes z nami prawie od samego poczatku i wraz z Twoim zniknęciem, zginęłaby pewna cząstka FFC. ALe dośc peanów! :-) W zyciu są rozne chwile i F tez ma pewne zakrety ale wyjdziemy z nich cało...

Pozdr

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

wielkie dzięki :))

Postautor: Gośka_z_FFC » 21 sie 2002, 18:25

wielkie dzięki Rafaelek.A już miałam obawy ;) ale dzięki zrobiło się bardzo milutko jak to przeczytałam. :)
pozrdowionka dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 sie 2002, 22:19

Tak fajnie patrzy się jaka jest między Wami przyjaźń. Jak widzicie ja też coraz częściej zaglądam na forum i dzielę się moimi opiniami. Też chciałbym kiedyś być z Wami tak jak przyjaciele choć może to za dużo powiedziane.. ale tacy internetowi przyjaciele :)

wejdźcie na stronkę aby przekonać się, że też chcę być razem z Wami w FFC.. i to bardzio...

http://www.dla.przyjaciol.prv.pl

marcin [ moon ]
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 sie 2002, 3:58

Dziękuję :)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 23 sie 2002, 15:12

:D Fajne
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 sie 2002, 21:48

Mam nadzieję że stronka się spodobała :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 maja 2003, 12:26

No widzisz Moon, wszystko kwestia czasu ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 maja 2003, 21:49

Adaś... nawet nie wiesz jak się z siebie śmieję jak czytam moją powyższą wypowiedź :D :D :D :D :!: :!: :!:
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 17 maja 2003, 22:26

Moon, fajna ta stronka :lol: thx :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 maja 2003, 17:23

Ja dalej obstaję że stronka FFC jest niepotrzebna........do prywatnych kontaktów mamy GG i TLEN........do poruszania róznych tematów(oczywiście nie dosłownie....róznych :P ).....więc nie widzę potrzeby dzielenia się na 2 części......FFC.....to już historia...my też już jesteśmy na FORUM......miło się wspomina....ale nie ma sensu robić z nas ELITY......na stronkę FFC zaglądał zespoł (gdy takie forum tam stworzyliśmy)...ale tylko dlatego że strony oficjalnej nie było.....ale teraz nie oczekujmy że zespół będzie zaglądał i tu i na stronkę FFC.....poza tem fotki i opisy zlotów (które rzekomo miały by być na stronie FFC)...mogą być tu ......więc na chwilkę obecną uważam że robienie strony FFC......JEST NIEPOTRZEBNE....chyba, że ktoś mnie przekona......odpowiednimi argumentami :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 maja 2003, 17:42

Ja tam nie mam zamiru do niczego przekonywac.Co do ffc do jestem zamotana.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 18 maja 2003, 18:15

Według mnie też ine trzeba nowych srton, a jeśli komuś mało to są jeszcze te nieoficjalne strony ŁZÓW... pozatym ktoś tu mówił o bałaganie a gdyby była nowa strona FFC to wtedy też powstałby niezły bajzel :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 18 maja 2003, 18:43

Ja mam tylko jeden argument dla Sylwii:

Na tej tutaj stronie mamy tylko forum. Zeby dzialalnosc netowa FFC byla pelna, to musi istniec cos takiego, jak na stronie zrobionej przez Alareela, czyli rozne dzialy - dotyczace nie tylko Łez, ale glownie samych uczestnikow FFC. Jezeli tu chcielibysmy dac zdjecia albo relacje ze zlotów - to mozemy to zrobic tylko na forum, i niestety po kilku dniach robi sie z tego metlik, relacje przeplatają sie z rozmowami i komentarzami. To jest dobre, ale jako forma istniejąca do tej pory. Oprocz tego musi byc strona, gdzie informacje sa selekcjonowane tak, zeby kazdy kto wejdzie mogl latwo i szybko sie wielu zreczy o dzialalnosci FFC dowiedziec. Na tym forum zdobycie takiej wiedzy trwa tygodniami.

Optymalna byłaby podstrona "FFC" na tej tutaj oficjalnej stronie, poswiecona w calosci FFC i przez FFC w calosci redagowana (mamy webmasterów Moona i Alareela, znajdą się moze jeszcze inni). Wspolpracy z obecnymi zawodowymi webmasterami Łez sobie nie wyobrazam, z powodów oczywistych: brak czasu na takie "Zabawy", nonszalancja, czeste błędy, powolne reakcje, nieuaktualnione informacje, utrudniony bezposredni kontakt. Niestety zawodowe webmasterowanie nijak sie ma do tego, co moze zrobic webmaster-fan w ramach hobby.

Wróć do „Łzy”