Łzy w komórkach.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gośka_z_FFC
Kontaktowanie:

Łzy w komórkach.

Postautor: Gośka_z_FFC » 22 sie 2002, 21:45

Niewiem czy tego już nie odkryliście ale tak sobie kiedyś przeglądałam dzwonki do komóreczek i odnalazłam dzwonki z melodyjkami 'opowiem wam jej historię','Agnieszki','niebieskiej sukienki','Narcyza',a nawet 'jestem jaka jestem' dzwonki można znaleźć na stronce http://nowedzwonki.plusgsm.pl/
pod kategorią polski POP (niewiem czemu pop no ale...) miłego ściągania są cuudnowne :) ściągnełabym wszystkie ale niestety mój telefon mieści tylko 1 :( cóż.
pozrdowionka dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Rafael

Dzwonki

Postautor: Rafael » 22 sie 2002, 21:57

Ja juz od daaawna mam Narcyzka w telefoniku.. :roll: :roll:

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Nediam_Nori

Postautor: Nediam_Nori » 23 sie 2002, 1:15

Nic dziwnego, "Narcyz" od daaaawna do ciebie pasuje... :twisted: :twisted: :twisted:
What ho, sed de t'ing wid de t'ree bonce.
Don't meddle wid t'ings you don't understand.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 sie 2002, 3:43

ech... a mój telefon w ogól nie ma kompozytora :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 23 sie 2002, 15:10

A na mój się nie da dzwonków ściągnąć :(
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 26 sie 2002, 15:30

Posłuchaj Nediam-na debilne teksty odpowiadam tylko raz: czy kiedys byl jakis inny dzwonek ŁEZ do sciagniecia?? I zachowaj kretynskie komentarze dla siebie... Acha, i pzrestań pisac głupie smsy...

Nie pozdr

R.
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Alareel

Postautor: Alareel » 26 sie 2002, 16:06

Hmm... Rafael - z okazji Opola był do ściągnięcia JJJ (nadal można ściągnąć ze strony 30ton.pl) :D :D :D
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 26 sie 2002, 16:26

Tomek, owszem potem był JJJ, ale ja wgralem tamtem wczesniej i przestałem sie ekscytowac takimi rzeczami jak dzwonki :-) Czy gdybym wgrał "Nienawiść" to oznaczałoby, ze targa mną takie uczucie?? :shock:

Ale nic, nie zajmuje sie juz tym tematem.....

Pozdr Cię

R.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 26 sie 2002, 17:08

JA TEŻ NIE MAM KOMPOZYTORA W KOMÓRCE :( ALE I TAK NIE DZWONI PRAWIE NIKT NA KOMÓRKĘ TYLKO SMSY :)
Alareel

Postautor: Alareel » 26 sie 2002, 17:29

Hmmm na Nienawiść bym się sam skusił jakby była :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 cze 2005, 22:57

Sadia pisze:Na stronie głównej jest news, w którym piszą o tych gadżetach, moim zdaniem pomyśł świetny, szczególnie z tą kartką z własnoręcznymi podpisami członków, wysyłał może już ktoś smsa? Bo pisze, żeby wpisać na komórce LZY.IMIE NAZWISKO TWOJ ADRES, a poniżej podany jest przykład gdzie wzór jest inny bo zamiast LZY jest KARTKA, wysłałam smsa z KARTKA Lzy.Imie..... i LZY.Imie.... i nie dostałam potwierdzenia, może ktoś już to wysyłał i je dostał?
Apropo newsa, ciekawe jak będzie wyglądała nowa strona Łez, nie mogę się doczekać
Pozdrawiam.

Aja pisze:a ile kosztowal ten sms ?

Sadia pisze:Nie wiem, nie pisze tam, ale zakładam, że coś koło 10zł.

Madzior pisze:taka jaka jest druga cyfra w numerze, to tyle kosztuje ten sms

Carti pisze:Fajna sprawa Szkoda ze gadzety mozna tylko sciagac na telefony operowane przez polskie sieci. Bylo by Ciekawiej jak by bylo troszku UE Czuje sie pokrzywdzony
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 11 cze 2005, 12:27

Bardzo fajny pomysł, tylko cudownie by było gdyby serwis obsługiwał moją komórkę, bo mi się coś wydaje, że klapa :roll:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 cze 2005, 12:40

Pomysłu Łzom można pogratulować, widać że zespół podąża za duchem czasu. Tapety i dzwonki są niczego sobie. Natomiast pewne zastrzeżenia można mieć do sposobu 'promocji' tegoż pomysłu. Moim zdaniem umieszczanie spisu wszystkich dzwonków i tapet z cenami i opisem jak wysłać smsa na płycie jest trochę... nachalne. Nie wystarczy informacja o tym, że zespół na swojej stronie wprowadził możliwość skorzystania z takiej usługi? Mnie osobiście taki sposób 'namawiania' do zakupu dzwonka trochę razi....
Ostatnio zmieniony 11 cze 2005, 12:46 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 11 cze 2005, 12:44

Ja napiszę o tym w recenzji całej płyty. Więc teraz krótko i na temat. Popieram zdanie Syriel. Aż dwie strony w rozkładówce zostały zmarnowane :P
...
Awatar użytkownika
Sadia

Postautor: Sadia » 11 cze 2005, 14:18

Cóż wysyłanie smsa o kartkę z podpisami zespołu jakoś nie działa, wczoraj wysłałam smsa dziś dostałam smsa zwrotnego, że niby treść jest nieprawidłowa, a wysyłałam 2 i na 2 sposoby :wink:
Sadia

Wróć do „Łzy”