ZLOT FANÓW W RYBNIKU !!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

ZLOT FANÓW W RYBNIKU !!!!

Postautor: Syriel » 29 sie 2002, 17:10

I co ja widzę! :shock: Wiem, że nie można dogodzić wszystkim, ale ustalenie dnia zlotu na środek tygodnia to przesada (tym bardziej tygodnia, w którym rozpoczyna się rok szkolny :( ). Zaczyna mi się wydawać, że to spotkanie jest zorganizowane tylko i wyłącznie z myślą o fanach Łez z Rybnika i okolic. Bo ja mieszkająca w Jaworznie nie mam szans przyjechać :(. To nie sprawiedliwe! :( :cry:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 sie 2002, 17:13

mmmm..... Nie wiem co o tym myśleć.... Może masz rację, a może nie... SAM NIE WIEM...Zresztą trzeba się z tym pogodzić.... A może sami sobie zorganizujemy w jaworznie ZLOT ? NIE głupi pomysł bo wtedy nie bedzie ani zespołu ani fanów z tego forum :(
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 sie 2002, 17:42

A czemu by miało nie być?? Jakbyśmy się postarali to możeby coś z tego, wyszło w końcu w Jaworznie (i w okolicy) są jacyś fani Łez.... no.... napewno są.... może z jakichś dwóch ;).
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 sie 2002, 17:46

Może... ale lepiej nie teraz tylko za jakiś czas... najgorsze jest to, że dużo fanów nie korzysta z netu ..... ale jak w przyszłości się polepszy.. to kto wie
...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 sie 2002, 17:53

ja niewiem co o tym sądzić!może i środek tygodnia to nieodpowiednia data.mieszkam za daleko żeby dojechać do Rybnika a zwłaszcza w środku tygodnia!Moi rodzice pracują i kto mnie zawiezie?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 sie 2002, 3:06

Jezeli to bedzie srodek tygodnia to nawet sie nie bede musial zastanawiac czy przyjechac czy nie;) No chyba, zeby to byl nocny zlot he he na przyklad od godziny od 22;) bo tak jakos mam ostatnio, ze w dni robocze od rana do wieczora musze patrzec z czego zyje ;)

Najchetniej widziałbym to w niedzielne popoludnie...wtedy praktycznie zawsze mam najwiecej wolnego czasu:)
marigell

Postautor: marigell » 30 sie 2002, 14:52

Adas przecież nie masz daleko, napewno coś wymyślisz :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 sie 2002, 15:57

Ale macie dobrze wy napewno coś wymyslicie a JA nic :( :( :(

Wiem że zespół będzi mieć niespodzianki dla tych co przyjdą !!!! :( Tak mi smutnio :( Ale wiecie co niech ktoś z Was ich poprosi aby wysłali mi też te upominki :) Jak by się dało :) BYł bym szczęśliwy :)
...
Awatar użytkownika
One_little_Tear

Postautor: One_little_Tear » 30 sie 2002, 20:06

HMM....PIERWSZY RAZ JESTEM NA TYM FORUM....(sorka za capsa :oops: )
musze przyznać że nie wiedziałam że cos takiego jak zloty fanów istnieją.
mieszkam na pomorzu zachodnim a jak sie domyślam ów Rybnik jest gdzieś na "dole" polski. Wyczytałam również iż Zlot ma sie odbyć 4.IX (jeśli się mylę prosze o sprostowanie). jeśli nie an ten..chciałabym sie wybrać na jakiś taki zlot gdyż Jestem Fanką (jak sie zapewne łatwo skapnąć) Łezków.
:D chciałam zapytać czy ktoś z tu obecnych oriętuje sie czy jeszcze w najbliższej przyszłości będzie cos akiego organizowane. z góry dzięki. :)

pozdrawiam. One_Little_Tear
"...PaMieTaj! piEnIądZe SzCzęśCia nie Dają...jeDyNie CzasAmi ZłUdzEnie WolNoścI...LudZi mOżnA kuPiĆ jAK ZwyKłE pRzeDmiOtY-LecZ NiGdy nIe kUpiSz MiŁośCi..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 sie 2002, 21:40

skoro jesteś pierwszy raz na tym Forum to serdecznie pozdrawiam One_little_Tear a co do zlotu to niewiem co myśleć!
pozdrowienia dla fanów
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 sie 2002, 1:30

Jeśli chodzi o moje zdanie to zdecydowanie obstaję przy weekendzie...znaczy sobota lub niedziela ale to nawet nie chodzi, że w tygodniu ja nie będę mogła bo mieszkam w Rybcu więc dla mnie to nie jest problem ale dla mnie zlot to spotkanie ludzi z którymi na FORUM urzędujemy kilka miesięcy (i to dobrych 8) ) a z wiadomych powodów (dojazdy, praca itp.) Ci ludzie zjawili by się w miarę możliwości tylko w weekend.
Poza tem jednak może mieliby ochotę przyjechać Ci młodsi forumowicze :lol: a jeśli chodzi o czas takiego spotkania może być dłuższy (oby był dłuższy niż krótszy :o ) więc jest szansa że robiąc to w sobotę lub niedzielę w godzinach popołudniowych jednak zjawiłoby się troszkę więcej osób.
Na stronie jest podana informacja, że zespół ma zajętych 95% terminów weekendowych.....więc jest jeszcze te 5% :P :P :P .Oczywiście nie musi to być zaraz w najbliższym tygodniu więc może jednak warto by się zastanowić nad tym weekendem :roll: :roll:
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 31 sie 2002, 21:23

One_little_Tear pisze:HMM....PIERWSZY RAZ JESTEM NA TYM FORUM....

To fajnie ze jestes, i oby ni ostatni raz. A co do zlotów fanów Łez - to o ile wiem jeszcze takowego nie było, ten w Rybniku jest dopiero planowany.
A nastepny moze byc na przykład w Szczecinku? Moze na przyszłe wakacje?
No chyba, że na zlocie fanów musi być obecny zespół....to wtedy pewnie byłby kłopot, ale czy zespół to też FANI ŁEZ?;)

Ja wprawdzie nie cieeerpie zlotów, ale pogadać sobie mogę, a co!;):)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 01 wrz 2002, 0:38

A ja to w sumie mam troszkę zaopiekuńczych rodziców i choć mieszkam w Knurowie to nie wiem czy mnie do Rybnika puszczą
Ludzie wy to chociaż macie pewne że jak w Weekend to pojedziecie a ja się muszę martwić czy mnie starsi puszczą wogole. Ale jak tylko będę mógł to będę. Dla mnie to jest poza tym obojetne czy zlot będzie z zespołem czy bez, ważne żeby był i żebyśmy się dobrze bawili czyż nie
:wink:
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 wrz 2002, 0:46

ja tak samo jak Ty snajper.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
One_little_Tear

Postautor: One_little_Tear » 01 wrz 2002, 1:21

hmm....tem pomysl ze Szczecikiem był nawet niezły...
wiecie..aha...opierwsze dzięki za tak miłe przywitanie-na pewno długo tu zabawię.... :D
wczoraj wieczorkiem zajzałam do mapy...i znalazłam Rybnik.....
:cry: :shock: to na drugim końcu u Polski...buuu..... ale jak bym sie uparła to by mi sie udało...ktoś chętny żeby mnie przenocować ????
a fanów w Szczecinku to napewno by sie sporo zebrało...był nawet u nas koncert 2 miesiące temu,,,i było full ludu...nawet w mojej paczce wszyscy Łezkoof słuchają :D tak że ja bardzo chętnia.... ja was mogę nawet przenocować...naprawdę :D

pozdroofka. Little_Tear
"...PaMieTaj! piEnIądZe SzCzęśCia nie Dają...jeDyNie CzasAmi ZłUdzEnie WolNoścI...LudZi mOżnA kuPiĆ jAK ZwyKłE pRzeDmiOtY-LecZ NiGdy nIe kUpiSz MiŁośCi..."

Wróć do „Łzy”