Pytanie do ffc

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Snajper

Pytanie do ffc

Postautor: Snajper » 11 wrz 2002, 4:54

Mam do was pytanko członkowie FFC. Po prostu nie wiem kiedy można do swojego nicka dodać końcówkę ffc i może byście określili jakieś kryteria, albo cosik podobnego :?: :roll:
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 wrz 2002, 3:21

Siemka! Ja należe do FFC...powiedziałabym wam wszystko o co sie mnie spytacie, ale...ta powinność nalezy do naszej kochaniutkiej Martyni...więc pozwolicie, że ja wam tego nie powiem...ale zaraz napisze do martyny i powiem, żeby wam tutaj odpowiedziała...
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 12 wrz 2002, 15:47

Mała__ już dziękujęza pomoc
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 wrz 2002, 21:38

No dzięki to ja tu z serca a ty co??? Dziekujesz mi w ten sposó??? No ładne ładne rzeczy!!!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 wrz 2002, 1:31

A ja mam pytanie: po co dodawać to ffc do nicka, tu prawie wszyscy (jeśli nie wszyscy) do nie należą....
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 13 wrz 2002, 3:00

A mnie się wydaje, że jednak nie wszyscy........ale akurat końcówka FFC dodana do nicka nie daje od razu "prawa przynależności" :P ani ta końcówka to tym bardziej żaden wykładnik....
Sylwia
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 13 wrz 2002, 3:42

A po co sie wlasciwie zapisywac do ffc?czy to daje jakies przywileje,albo cos w tym stylu?zapisalem sie tam jakies pol roku temu,ale nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi[/i][/b]
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 13 wrz 2002, 3:55

Wiecie co??? narazie piszcie tutaj na forum a z czasem jakaś osoba z naszego groba FFC dołączy was do nas!!! Piszcie, piszcie i jeszczze raz piszcie...
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 13 wrz 2002, 4:03

No tak,ale po co sie tam zapisywac?Ja sie tam zapisalem bo nie bylo na starej stronce chata ani forum,ale teraz jest wiec to chyba niepotrzebne juz nie?
Alareel

Postautor: Alareel » 13 wrz 2002, 4:32

W zasadzie FFC nie daje żadnych korzyści... Przynajmniej żadnych które można wymienić na pieniądze:) Dla Nas ważni są ludzie. Ludzie z FFC i Ludzie którzy grają w zespole Łzy :) Po co wstępować? to już zależy od Was:) Jak Nas znaleźć? to My znajdziemy Was;)
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 13 wrz 2002, 6:10

Dzieki Alareel,chyba wreszcie zrozumialem.Czyli ffc to jest po prostu taki wasz klub stalych bywalcow forum tak?Ale czemu jest wokol ffc taki szum?Forumowy fan club czyli ludzie ktorzy wypowiadaja sie na forum tak?Wiec jesli np.Snajper wypowiada sie na tym forum w miare regularnie to dlaczego nie moze sobie dodac tego ffc do nicka skoro mu na tym zalezy?W tym temacie wypowiedzialo sie dotychczas troje czlonkow ffc,najzdrowiej i najrozsadniej(moim zdaniem) do tej sprawy podeszla Mala_.Sylwia mowila o "prawie przynaleznosci" Alareel:"[i]Jak Nas znalezc?to my znajdziemy was:) jakby chodzilo co najmniej o przyjecie do jakiejs tajnej organizacji(Al-quaida?):)Jeszcze jedno odnosnie wypowiedzi Sylwii;powiedzialas,ze ta koncowka(ffc)przy nicku to zaden wykladnik.Wykladnik czego?Bardzo jestem ciekawy,wiec jesli nie sprawi Ci to klopotu to prosilbym bardzo o wyjasnienie.Pozdrowienia:)
Alareel

Postautor: Alareel » 13 wrz 2002, 7:00

Hmmm a kto tutaj robi szum wokół FFC? :roll: - ZONK ;) My siedzimy cicho i odzywamy się gdy nas spytają ;) Przede wszystkim bycie w FFC nie polega na afiszowaniu się tym że się jest (dodawanie końcówek? ;) tylko Alien ma taką z własnej woli i potrzeby 8) ) ;) To się dzieje 'samo' :) (Trzeba tylko zabić świniozwierza i przejść próbę ognia :roll: ) Małej_ (hurrraaaaa hurrraaaaa hurrraaaaa hurrraaaaa... :roll: ) nie było z nami od początku :) Według takiego 'prawa przynależności' ;) Ty też jesteś w FFC ;) i snajper oczywiście też :)

Jak Nas znalezc?to my znajdziemy was:)
A znasz pojęcie sarkazm? ;) Chociaż z tym tajnym stowarzyszeniem byłeś blisko :) Tylko jeśli już to sekta ;) I niech Łzy będą z Tobą :)

A co do pytania do Sylwii to pozwolę sobie odpowiedzieć ;) (może się nie obrazi... :) ). Nie ma żadnej 'widocznej' rzeczy określającej to czy się jest w FFC. Wszystko zależy od człowieka. Nie każdy odwiedzający to forum jest w FFC, ale każdy ma prawo wstępu. Tylko że niestety mało osób tak naprawdę wie co oznacza FFC dla nas, czyli osób które uczestniczyły w zakładaniu go. FFC oficjalnie powstało w styczniu tego roku. Założone zostało przez kilka osób które wtedy się udzielały na forum. Byli to Gosia, Martynka (Do Niej należał pierwszy post w historii forum:), Paulina, joan, Sylwia, Sara, Rynexuwna, Sewer, Rafael, Adaś i Konrad. (jeśli kogoś pominąłem to proszę o wybaczenie i upomnienie się :) ). Rafael wymyślił nazwę FFC i tak narodził się Fan-Club. Podstawą działalności była niezwykła atmosfera przyjaźni (ale rozsądnej przyjaźni... ;) bez TWA :) ) i rozmowy o zespole (nie wiecie że Łzy są zespołem satanistycznym... :D ) Niedługo potem ja dołączyłem do FFC, a wkrótce po mnie Kathleen_Kelly i real_alien. Wszyscy na forum, przez pewien czas na chacie (istniał dość krótko bo ciągle ktoś się podszywał pod członków zespołu - Polchat ;) kanał istnieje do dziś ;) ) i częśc z nas na GG utrzymywaliśmy (i większość z nas nadal utrzymuje :) ) stały kontakt. Każdy z nas miał swój wkład w tworzenie FFC, było kilka wydarzeń 'tzw kamieni milowych' w naszej historii. Między innymi (przypominajcie mi bo piszę z pamięci ;) )
- pierwsze opisy koncertów (sławne na całe forum opisy Rafaela ze względu na swój specyficzny charakter i dłuuuugość ;) ) - później każdy starał się pisać jak najwięcej o każdym koncercie, tak aby Ci których nie było przynajmniej w swojej wyobraźni tam się znaleźli,
- NWR czyli Nasz Własny Ranking (podawało się utwory Łez na + i na - co pewien czas),
- konkurs Rafaela z wiedzy o utworach (codziennie 1 lub 2 pytania sprawdzające wiedzę o piosenkach Łez (teksty, muzyka, podskoki Adasia Konkola ;) )) - nagroda główna była symboliczna - dyplom z autografami i marker Ani Wyszkoni ;), za drugie miejsce sam dyplom. Zwyciężyłem ja po dość zaciekłej ( ;) ) walce z Kathleen_Kelly która zajęła 2 miejsce.
Poza tym broniliśmy Łez gdy tylko była taka potrzeba (ale nigdy nie byliśmy fanatykami :) to nie nasza wina że zawsze mieliśmy argumenty ;) ) co zdarzało się dość żadko a osoby 'atakujące' poprzestawały zwykle na obrażaniu tych z kim dyskutowali (na tym forum też już miały miejsce takie sytuacje ;) )
- Własne interpretacje utworów Łez :) - staraliśmy się rozłożyć każdy tekst na czynniki pierwsze :) - na tym forum "Anastazja", częściowo "Lukrecja" :)
- Co by było gdyby... - "co będzie dalej zależy od Ciebie..." - OWJH :)
- Temat o skakaniu - kto był ten wie ;)
Niestety wkrótce po zamknięciu czatu (były czaty tymczasowe - na Onecie i Polchacie) forum również zostało zamknięte, a w niedługim czasie i stara strona (wersja błękitna). Wtedy Rafael na rondzie w Radomiu podał mi pomysł o utworzeniu Tymczasowego FFC - forum gdzie moglibyśmy kontynuować naszą działalność (pierwsze posty na tym forum pochodzą właśnie z części tamtego forum :) ). Przenieśliśmy się (21 kwietnia :) ), atmosfera się zmieniła, stała się bardziej luźna. Doszło kilka nowych osób (jednak się długo nie utrzymały - oczywiście są wyjątki :) ), część odeszła, a część po prostu nie postowała :) W zasadzie luźniejsza atmosfera pozwoliła nam się jeszcze lepiej poznać, dowiedzieć się o sobie więcej :) FFC zmieniło swój charakter - rozmowy stały się bardziej osobiste, pisaliśmy o sprawach dotyczących bezpośrednio nas (chociaż rozmowy o Łzach nadal były obecne ;) - tylko wtedy działo się mało - wszyscy czekali na nową płytę i festiwal w Opolu). Przez ten czas FFC wywarło chyba największy wpływ na nasze życia. Mieliśmy różne problemy i staraliśmy się je razem rozwiązywać, forum stało się dla wielu z nas drugim domem.
Nowa strona i nowe forum powstały w czerwcu. Najpierw pozostawaliśmy u siebie (na samym starcie forum bez rejestracji... :) ), jednak w dość krótkim czasie ruszyło to forum. Wtedy przy współpracy Webmastera przenieśliśmy część Tymczasowego forum (część dotyczącą Łez) a resztę 'osobistą' pozostawiliśmy u siebie :) .
Ostatecznie stan osobowy FFC troszkę się zmienił. Doszło kilka nowych osób, kilka odeszło, a część po prostu rzadziej się pojawia. Jednak nasze podstawowe założenia pozostają niezmienione.
Na wieki wieków Łzy
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2002, 8:01 przez Alareel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 13 wrz 2002, 7:59

W sumie masz racje Alareel.Jakby sie nad tym zastanowic to szum robia ci ,ktorzy tak bardzo chca sie do tego ffc dostac.Nie moge dojsc do tego dlaczego tak bardzo im na tym zalezy.Moze jak przeczytam ta historie to zrozumiem.Pewnie jeszcze pogadamy.Pozdrowionka:)
Alareel

Postautor: Alareel » 13 wrz 2002, 8:03

Historia 2 posty wyżej ;) Spisana na gorąco więc może brakować kilku istotnych faktów (moja pamięć bywa zawodna)... w razie czego się dopisze :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 13 wrz 2002, 15:07

Alareel świetnie to opisałeś :!:
Troche jestem zaskoczony, nie przyszło mi nawet na mysl że FFC ma taaaaką bogatą historię :wink: :shock: :lol:

Wróć do „Łzy”