Pytanie do ffc

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 13 wrz 2002, 16:54

Nic dodac nic ująć! :) Brawo :)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 14 wrz 2002, 1:42

Nic dodac nic ująć

Ja bym się chyba z Sarą raczej nie zgodziła....bo ja bym jeszcze co nieco dodała... :)

Wykladnik czego?Bardzo jestem ciekawy,wiec jesli nie sprawi Ci to klopotu to prosilbym bardzo o wyjasnienie

Pewnie że nie sprawi i już Ci mówię o co mi chodziło w tym temacie o który pytasz :lol: ....więc pisząc, że jeśli ktoś napisze sobie końcówkę FFC to żaden wykładnik bo to i tak tylko 3 literki :? ....a jednak dla mnie FFC to już "prawie" znak rozpoznawczy Tych najbliższych mi ludzi których poznałam dzieki zespołowi :wink: ....więc nawet jeśli ktoś sobie napisze FFC nikt mu tego nie zabroni oczywiście bo to tylko jego sprawa jak się pisze....co nie zawsze idzie w parze z tym jak go Ja odbiorę (tu piszę w swoim imieniu oczywiście). :P

A teraz jeszcze parę :roll: słów jeśli chodzi o uzupełnienie historii FFC którą świetnie opisał Tomek....
Dla mnie istotnym faktem (chyba najistotniejszym:)) jest to, że pomimo tego, że między nami znaczy "członkami" FFC na początku dochodziło do wymiany zdań (czasem ostrej aczkowiek nigdy nie ordynarnej), do polemiki na tematy nie zawsze związane ze Łzami a nami samymi (gdzie na Forum tymaczasowym ktoś ewidentnie pokazywał że nie zawsze ma się rację), do dyskusji na tematy związane ze Łzami i nie tylko (gdzie każda strona miała swoje argumenty), czasem nawet do kłótni (ale zawsze kulturalnej) TO ISTOTNE BYŁO TO ŻE ZAWSZE TO WSZYSTKO BYŁO TAK PRZEPROWADZANE, ŻE NAJPIERW WYMIENIALIŚMY POGLĄDY NA GG, TELEFONICZNIE A TERAZ KIEDY PO 9 MIESIĄCACH DOSZŁO DO SPOTKANIA TO BEZ ŻADNYCH OBAW MOGLIŚMY USIĄŚĆ PRZY JEDNYM STOLE, RAZEM SIĘ ŚMIAĆ I GADAĆ JAK STARZY ZNAJOMI.

Istotne jest, że zaczęło się od FFC a istnieją przyjaźnie, czasem się tworzyło (no i tworzy) coś więcej (znaczy np.motylki w brzuchu :P ), jest pamięć o ważnych i istotnych dla nas datach, są pozdrowienia wakacyjne....zresztą dużo by wymieniać......ale napiszę jeszcze jedno.....NAWET GDYBY NA DZIEŃ DZISIEJSZY MUZYKA ŁEZ SIĘ WYPALIŁA (oby nie :wink: ) TO FFC I TAK BĘDZIE ISTNIEĆ.... :)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2002, 1:51 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 14 wrz 2002, 1:48

ojejku Tomuś, Sylwia ale super to wszystko opisaliście... nie wiem ale jakoś tak się miło zrobiło... tylko że nie byłam na zlocie i nie mogłam z wami siedzieć przy jednym stole... nio cóż... ale fajnie że jest FFC :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 wrz 2002, 2:50

a ze mną było tak, pisałam tu na forum, zaczęłam rozmawiać w którymś tam momencie z Martynką na gg i zaprosiła mnie na formu ffc i sięzaczeło z czego się niezmirnie cieszę!!!!!!
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 wrz 2002, 2:53

U mnie chyba tez tak było, że pisałam na forum potem z Martynką na gg i również mnie zaprosiła fo FFC ... również się bardzo cieszę!!! Ale niestety dzisiaj nie ma nastroju i jestem dobita i tyle...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 wrz 2002, 3:09

ach ta Martynka, co byśmy bez niej zrobili :)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 wrz 2002, 3:12

Właśnie martynka co my byśmy bez ciebie zrobili!!!
Alareel

Postautor: Alareel » 14 wrz 2002, 4:23

Coś siostra popularna jesteś ;) hihi :)
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 14 wrz 2002, 4:24

Mała w woli sprostowania ja ci z góry diękowałem za to że chciałaś przekazaćmoje pytanie martynce i mam nadzieję że inaczej tego nie zrozumiałaś. Druga sprawa to ta że jak sylwia powiedziała że choc są to tylko trzy literki to dla niej jest to już jakiś znak rozpoznawczy dla grupy osób jej bliskich a ja po prostu nie chciałbym psuć atmosfery w tej grupie.
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 wrz 2002, 4:26

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH, ALE MAM DZISIAJ DOLA I NIE MAM POJECIA CO PISAC......
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 14 wrz 2002, 4:32

Mała a co sie stało jeśli można spytać ?[/b]
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Alareel

Postautor: Alareel » 14 wrz 2002, 4:34

Mała___ - jeśli nie wiesz co pisać to zawsze pisz prawdę... co się stało?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 14 wrz 2002, 5:06

Więc chciałam powiedzieć, że RAZ ---> wybaczcie ( może dla niektórych to zabrzmi okropnie, ale nie ma tak zabrzmieć, to tylko takie pytanie dla mojej własnej pewności ) ... Mała___ należy do FFC ??? :roll: DWA ---> Tomuś - pięknie ująłeś historię FFC ... zgadzam się z każdą literką, składającą się na każdy wyraz w każdym Twoim zdaniu :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 14 wrz 2002, 14:49

Nadal mam doła, a dlaczego mam nie należeć do FFC...oczywiście, że należe
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 14 wrz 2002, 15:40

A ja nadal nie wiem co z tąkońcówką ffc i kiedy inni uzytkownicy forum(bo w sumie nie chodzi już tylko o mnie ale i o innych) mogą ja sobie dodać a kiedy nie.

Wróć do „Łzy”