Pytanie do ffc

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Alareel

Postautor: Alareel » 14 wrz 2002, 16:14

Jeśli Ci tak na tym zależy to sobie dodaj ;) Tylko co Ci da ta końcówka?
Awatar użytkownika
Snajper

Postautor: Snajper » 14 wrz 2002, 18:15

A kto powiedział ze mi na tym zależy. Ja tylko chciałem tą sprawę wyjaśnić a mój nick mi odpowiada taki jaki jest i nie musi w nim być tej końcówki.
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie na wzajem, tylko patrzeć we dwoje w tym samym kierunku.
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 14 wrz 2002, 22:32

Olejmy juz sprawe tych koncowek:)i wogole tego tam wszystkiego:):):)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 wrz 2002, 22:48

Wyjaśnienie dla Snajpera:

Każdy może sobie dodać końcówkę ffc do nicka.
Nie są wymagane żadne dokumenty, podania, 3 zdjęcia itp. itd. ani nie jest potrzebna niczyja zgoda, nie trzeba wykupywac licencji itp.
Skrót "ffc" nie jest zastrzezony w żadnym ZAIKS-ie ani innym Urzędzie Patentowym.

Dodanie "ffc" do nicka odbywa się na zasadzie analogicznej jak napisanie "kocham Łzy" na piórniku;)
...albo jak naszycie na ciuchy naszywki z logo Łez.

Po prostu - jeżeli odczuwasz potrzebę dodania sobie ffc - to dodajesz. Wszelkie ewentualne zyski samopoczucia są tylko Twoje, ale i ewentualne konsekwencje ponosisz sam (np. ignorowanie przez innych z ffc lub coś w tym stylu... - ale bez obaw, to tylko przykład, bo naprawdę trudno przewidziec czy i jakie konsekwencje by były, może akurat nie byłoby żadnych tylko same zyski? któż to wie....) ;)

W związku z powyższym - najbardziej pozytywne odczucia związane z FFC pojawiąją się (u niektórych) wtedy, gdy dodaje sobie "ffc" osoba znana i najczesciej w pełni akceptowana przez cały Forumowy Fan-Club Łez.
Jeżeli chodzi o osoby nieznane lub przypadkowe - to raczej nie będą widziały sensu sobie dodawać ffc, ale jednak fakt jest faktem, że jeżeli komuś na tych literkach bardzo zależy - to nikt takiej osobie nie może zabronić uzywania tego skrótu.

Podsumowując - skrot "FFC" dla FFC (Forumowego Fan-Clubu) oznacza osoby znające się z nieoficjalnego forum FFC Łez, dla innych ten skrót nie musi znaczyć nic.
Forum nieoficjalne nie jest już ogólnodostępne, w trosce o zachowanie chocby minimum kultury i poziomu na nim. Oczywiście stwarza to zagrozenie powstawania TWA (Towarzystwa Wzajemnej Adoracji) - ale nie ma rózy bez kolców.
Ogolnodostepne forum dla wszystkich jest juz tutaj od pewnego czasu, nie ma wiec potrzeby, zeby forum FFC było kopią forum oficjalnego i również było ogolnodostepne. Jednak forum FFC istnieje nadal, bo ludzie znający się stamtąd chcieli żeby nadal istniało, niezaleznie od tego tutaj Oficjalnego Forum Fanów Łez ( w przyszłości może przyjmie się nazwa "OFF Łez" ;) )

Adas (ffc;))
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 wrz 2002, 22:55

ale sie napisałeś
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 15 wrz 2002, 4:24

A wogole po cholere jakies koncowki ffc! Fan to fan - niewazne w jakich chodzi ciuchach, jak dlugo slucha lez itp. Jestesmy jak jedna wielka...ehmm...paczka:)

A i jeszcze mam propozycje: mioze spotkamy sie wszyscy ktoregos wieczora na chacie i sobie porozmawiamy jak starzy znajomi:)

pozdr
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 wrz 2002, 3:31

Jak jedna wielka RODZINA, a spotkanie było, ale mnie nie było :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Rafael

"Opowiem Wam FFc historię"

Postautor: Rafael » 27 wrz 2002, 19:01

Tomeczku - i po co Ci ta ekonomia? Powienienes pisać! Historia spisana bardzo ładnie: schludnie, bez dłużyzn , z akcentem na istotne kwestie, lekko - przyjemnoscią jest jej czytanie.

Podsumowując kwestię FFc: jest naturalnym iz chcemy zachować pewien poziom integracji, co nie sprzyja "przyjmowaniu" nowych uczestników, ale drzwi nie są zamnkniete na zawsze. Inna sprawa, że my wszyscy mamy pewien staż i procesy poznawczo-integracyjne zaszły daleko i moze byc nam trudno " z marszu" "przyjąć" nowe osoby. Koncówka (ffc) nie gra roli, ale to truizm. Ważny jest czlowiek.

Pozdrawiam cale FFc oraz osoby sympatyzujące z nami (chyba status >sympatyka FFc< nie jest czyms absolutnie bez wartosci, nieprawdaz? ;-) )

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 wrz 2002, 22:04

Mogę wiedzieć do kogo ja się zaliczam?? mi się wydawało, że do ffc ale teraz mam jakieś wątpliwość, nie wiem skąd
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 29 wrz 2002, 0:29

Mloda!! No cio TY!!JESTEŚ Z NAMI!!BUZIAKI KOCIAKI!! P.S.Koffffani,przepraszam was,że jestem tak rzadko,ale ja tak :raz sie umiem zalogować,raz nie:( To nie moja wina.....:( Jak sie zalogouje to pisze!! Czyli teraz:p Papa
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 wrz 2002, 2:46

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:36 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 29 wrz 2002, 2:52

No u mnie też automatic hihi martynko w profilku sobie zmieńżeby cię automatycznie logował przy wejściu na stronke ŁEZEK...BUZIAKI KOCIAKI...heh fajne to jest martynka świetnie sobie to wymysliłaś..papa
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 wrz 2002, 3:31

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:36 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 29 wrz 2002, 20:50

Hmm Justysia? A co popierasz? To żeby zrobiła sobie automatic czy co, że BUZIAKI KOCIAKI SĄ ŚWIETNYM POWIEDZENIAM TZN POŻEGNANIEM!!?? :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 wrz 2002, 20:54

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:40 przez Dagmara, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Łzy”