Anka

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 23 wrz 2002, 2:38

Po co w ogole ta dyskusja?Justysiu,widocznie teksty Łez nie są zrozumiałe dla każdego i nie ma sensu nikogo przekonywać do nich przekonywać:)Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 23 wrz 2002, 7:24

Agnez pisze:Najbardziej ambitne jest o tej matce, niom coz, trzeba przyznac ze teksty nie sa tak porabane jak "...wybaczyla ojcu ze gwialcil ja noca" czy "...to ja narcyz sie nazywam..." wiec moze ujme to tak- wiekszosc piosenek Łez ma płytkie teksty.To moje zdanie.

Chciałem tylko zapytac: kto to jest Agnez?

Czy jej zdanie ma jakieś logiczne szersze uzasadnienie, czy są jakieś argumenty na jego poparcie, czy jest jakiś sens z nią polemizować, czy w ogóle zdanie Agnez jest wiarygodne?

NA mój gust niektóre teksty Beatlesów są dużo płytsze niż większość tekstów piosenek Łez, a mimo to uważam, że muzyka Beatlesów jest świetna. Nie mam tu zamiaru uogólniać i przekonywać nikogo, że teksty Łez są najlepsze i najmądrzejsze na świecie, ale jeżeli ktoś ma zdanie, że "wiekszość tekstów Łez jest płytkich" - i wyraża takie ogólne zdanie na tym forum bez uzasadnienia, tak jakby w ramach "odwetu za własne odczucia względem Ani Wyszkoni" - to może właśnie ta osoba wypowiadająca takie zdanie - wyżej s.... i tak dalej....?

Napisałem "MOŻE" - proszę o uważne czytanie.
----------
Howgh!;)[/b]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 wrz 2002, 20:02

...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2005, 23:19 przez Paula_Jestem, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 wrz 2002, 1:59

Paula, fajnei ze napisałaś swoje zdanie, ale po co mieszasz Ich3 do swoich wypowiedzi? Czyzby Ich3 Cie na tyle obchodziło, że aż Cię obchodzi jakie mają teksty?
Ja na przykład złego słowa o Ich3 nie powiem, bo nie lubie, nie słucham, więc się na ich muzyce nie znam.
W kazdym razie daleki jestem od poniżania zarowno tej grupy jak i traktowania z gory ludzi ktorzy Ich3 lubią. BO ONI NIE SĄ GORSI ODE MNIE POD ŻADNYM WZGLĘDEM.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 wrz 2002, 2:02

Justysia, to ja pytałem:)
Wiem, wiem, ze Agnez to Twoja kolezanka:) przepraszam, może troche niejasno się wyraziłem....ale pewnie nie raz się zetkniesz z pytaniem retorycznym:)
Pozdrawiam Agnez i Justysię:)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 wrz 2002, 3:00

A wiecie co wam powiem o fanach I3...
W mojej klasie mam dobrą koleżankę, ona jest szalenie zakochana w I3 ja w Łzach, ona wspiera mnie przy moich planach co do Łezek (koncerty itp.), opowiada mi jak to jest być fanką I3 i ja jej pomagam. Nie obchodzi nas co słuchamy, tylko że obie jesteśmy fankami jakiegoś zespołu, ja nie słucham I3 ona nie słucha Łez i na temat żadnej z tych grup sięnie wypowiadamy :) Co do Ani to już pisałam JA JĄ LUBIE, z resztą jak cały zespół
Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Agnez
Kontaktowanie:

Postautor: Agnez » 24 wrz 2002, 21:13

Nie przypuszczałam, że ten temat tak Wami wstrząśnie.Po prostu wypowiedziałam swoje zdanie- prosiła mnie o to Justysia.Moje zdanie na temat Ani i ekstów piosenek tego zespołu znacie.Ja nie zabraniam Wam słuchać tej muzyki, jedynie mówię co ja o niej sądzę.Chciałabym również zaznaczyć, że ani razu nie obraziłam Ani, jednak fani Łez, z zemsty za to że szczerze wypowiedziałam się na tym forum weszli na moją stronę i zaczęli obrażać Michała Wiśniewskiego.To nie jest wporządku...każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale powinien umieć wypowiedzieć je kulturalnie...to chyba nie jest zbyt wiele...

Pozdrawiam
Agnez
Łzy- to nie dla mnie, ale nie zaszkodzi podyskutować:P
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 wrz 2002, 4:45

Anka wyżej sra...niż dupe ma

Chciałabym również zaznaczyć, że ani razu nie obraziłam Ani

ALBO JA CZEGOŚ NIE ROZUMIEM W INTERPRETACJI TWOICH SŁÓW....ALBO TY INACZEJ POSTRZEGASZ OBRAZĘ KOGOŚ.......ALE NIE POPIERAM TEGO CO ROBIĄ LUDZIE NA TEJ TWOJEJ STRONIE..........ALE MOŻE TO CO PISZĄ O WIŚNIEWSKIM TO ZA TWOIM PRZYKŁADEM UWAŻAJĄ ŻE NIE URAZILI ANI JEGO ANI JEGO MUZYKI............... :? :?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2002, 2:09 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 25 wrz 2002, 5:43

Obrazili Michała Wiśniewskiego??To straszne:):)Chociaż nie wiem czy go da się obrazić.Ta ostatnia reklama w TV jest kapitalna,chyba wreszcie znaleźli swoje powołanie.Nie chce tu naprawde nikogo urazić (chodzi tu o Ciebie Justysiu),ale nie moge się powstrzymać.Tak jak pisał Adas nie uważam,że fani ich3 są gorsi czy coś,ale ja po prostu nie moge ich zrozumieć.Skoro zdaniem Agnez "Ania wyżej sra niż dupę ma"to co można powiedzieć o Wiśniewskim?Agnez moze mowic o Ani co chce i watpie zeby ktokolwiek tutaj bral do serca jej zdanie.Ania jest klasa sama dla siebie i nie trzeba jej bronic,a ona sama nie musi tego udowadniac.Nie wiem jakbym sie czul gdy zobaczylbym jakas reklame,w ktorej wystepuje Ania albo ktos z Lez i mam nadzieje,ze to sie nigdy nie stanie.To sa artysci,muzycy i nie chce zeby kojarzyli sie komus z jakimi chrupkami,mydelkiem czy czyms tam.To jest wlasnie roznica pomiedzy ich3 a Lzami.Ich3 zrobia wszystko dla kaski i ciagle to udowadniaja.W ich tekstach nie ma nic prawdziwego,charakterystycznego,jest tam tylko to co chcecie uslyszec,zebyscie koniecznie kupili ich plyte.Plyte no i chrupki oczywiscie:):)
Za to fani Lez moga byc pewni,ze tak sie nie stanie w ich przypadku.Ze Lzy tworza z mysla o nich,a nie o ich kasie.I moga byc pewni,ze Lzy nie sprzedadza siebie(reklama)i,ze nie beda sie musieli za nich wstydzic.Tak jak fani ich3 teraz sie wstydza
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 wrz 2002, 20:15

Bombadil coś Ty taki antyreklamowy?
Ja bym nic złego nie widział w tym, gdyby Ania reklamowala w telewizji coś ze skrzydełkami, nawet gdyby to robiła "z pewna taką niesmiałoscią" he he
Albo na przykład gdyby reklamowała jedzonko dla niemowlaków którym karmi Tobiaszka;)
Adam Konkol mógłby smialo reklamować struny do gitary, jakieś soczki typu "Kubus" (sam widziałem nie raz przed koncertami jak popijał coś takiego:)) albo jakieś jogurciki.

Widzę też w telewizji Arka, jak siedzi z powazną miną nad książką Sapkowskiego, nagle w zamyśleniu podnosi wzrok i mówi: "chcecie poczytać? to poczytajcie o Wiedźminie" ;)

Reklama jest częścią naszego życia tak samo jak zarabianie pieniędzy, i nic na to nie poradzimy choćby nam się to nie podobało (bo np. mi się nie podoba, ale i tak się na Antarktydę nie przeprowadzę...)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 20:25

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:52 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agnez
Kontaktowanie:

Postautor: Agnez » 25 wrz 2002, 21:48

Nie zrozumieliście dobrze mojej wypowiedzi.Powiedziałam że "Ania wyżej sra niż dupe ma", ponieważ tak uważam-utwierdziłam się w tym na ostatnim koncercie...ale nie mam zamiaru przekręcać Was przeciwko niej.Wypowiedziałam się tutaj ponieważ:1. poprosiła mnie o to osoba , która jest dla mnie jak siostra 2. po to jest forum aby wyrażać swoje zdanie, nie koniecznie pozytywne.Apropos rekilamy- również uważam to za trochę obciachwe,ale zaznaczam że Misiek był bardzo temu przeciwny...zmusiła go do tego wytwórnia.To wszystko. Skończę, bo mnie zjecie.Nie będę się już tutaj wypowiadać...przykro mi,że ten kto ma inne zdanie musi odrazu zostać "opluty".Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 22:38

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:56 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agnez
Kontaktowanie:

Postautor: Agnez » 25 wrz 2002, 23:21

Wporządku, ale tam nikt nie mieszał nikogo z błotem... a pozatym tam Wszyscy kochali It...z wyjątkiem E...ale to równy koleś, i tylko Artur zachowywał się ....wiesz jak.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 wrz 2002, 23:27

.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2004, 18:57 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Łzy”