Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 09 paź 2003, 15:56

Przepraszam, nie chciałam reklamować...nie można tego odwołać, więc najmocniej przepraszam...
Awatar użytkownika
Agnieszka Jaszczuk
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka Jaszczuk » 09 paź 2003, 20:05

O jojoj Moi kochani! Jak widzicie jestem tu pierwszy raz i strasznie się w tym wszystkim gubie! Troszkę techniki i człoweik się gubi :) Jestem webmasterką strony Adama. Tak Adam! Racja nie chce reklamowac na razie strony, ale nie w złym znaczeniu :) Dziekuje Wam bardzo za wszystkie miłe i nie miłe słowa na temat strony! Wiem, że strona nie jest idealna i wiele jej jeszcze do tego brakuje, ale robię ją z wielkim sercem i poświęceniem :P Dwóch rzeczy w tym wszystkim nie rozumiem! Po pierwsze mówicie, że księga, forum są na darmowych serwerach. Niestety nie mam pieniędzy, by inwestowac w takie rzeczy! Po co płacić, skoro można mieć za darmo? :) Dlaczego mówicie, że NATCHNIENIE jest webmasterką strony i robi tu perfidną reklamę? Ja jestem załozycielką i proszę Was byście nie przypisywali NATCHNIENIU autorstwa mojej strony! Buziaczki!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 paź 2003, 21:35

No tak, tylko że to forum często nie działa i łatwo jest się tam pogubić... NIE jest przejżyste.... Możemy zrobić zrzutke na forum na phpbb :P
Awatar użytkownika
Agnieszka Jaszczuk
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka Jaszczuk » 09 paź 2003, 23:00

Dziekuje myszko za dobre chcęci :) Ale ta składka nigdy nie dojdzie do skutku :) Może uda mi się znaleźć jakieś dobre i darmowe forum. Buziaczki!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 paź 2003, 9:55

Kto jest zza zrzutka we Wroclawiu? :D Poza tym to chyba Adam powinien wykupic forum :twisted:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 29 lis 2003, 19:24

Magic_Tear

Wysłany: Sob Lis 29, 2003 20:17 Temat postu: O dziwnym zachowaniu Adama Konkola...

--------------------------------------------------------------------------------

JA rozumiem że nikt z łez nie ma czasami chwili żeby pogadać z fanami na gadu-gadu ale żeby kłamać...spotkałam się z takim zachowaniem Adama Konkola... ja wiem że on jest super ale żeby zakończyć z kimś rozmowe nie musi wcale kłamać... naprzykład...na początku rozmawiałam z nim i patryk-lunatyk'iem po chwili patryk powiedział mi ze adam powiedział mu ze musi isc...ze mną rozmawiał dalej(jeszcze okolo 15 minut). ..potem mi powiedział że musi iść do wanny...a po chwili Ania_ot_tak rozmawiala z nim zaledwie przez 1 minute...czemu klamie...mógłby powiedzieć "sorry ale ja nie mam czasu na rozmowe " albo "nie mam teraz nastroju do rozmow" a klamie..uwazam ze wybiera sobie osoby do rozmow , osoby ktore dobrze zna... I KTO MI POWIE ZE SIE MYLE??? - Magic_tear

Powrót do góry

Carti
Członkowie FFC

Wysłany: Sob Lis 29, 2003 20:20 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no niestety to prawda Adam szybko splawia Fanow a z Fankami dalej sobie gada.. no ale on juz taki jest.. to taka jego mala faworyzacja

Postautor: kasieńka » 29 lis 2003, 19:28

no własnie...wiadomo ze osoby z zespołu nie mają zbytnio czasu na rozmowy...ale gdy juz są na gg to mogłyby zamienic 3 , 4 słowa z fanami...fakt ze Adas ma na pewno takie osoby z którymi lubi gadac , a z tymi nowymi to nie za bardzo...ja Adasia nie znam osobiscie ,ale go bardzo cenie , ale chyba to nie przeszkadza w tym aby sobie pogadać :wink: smutno jest widząc , iz jest na gg ( na niewidocznym) :twisted: ale nie chce rozmawiac ..moze miec zły humor, moze niechciec sie mu gadać...ale to jedno słówko...jedno jedyne nic nie zaszkodzi.... :!: pewnie troche sie wkurzy , Adasiu sam wiesz ze tak jest :twisted: nie miej za to do nas pretensji :wink: :D
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 29 lis 2003, 19:30

hm.... ja mam swoje zdanie inni chyba maja podobne napisze tylko tyle "faworyzacja plci pieknej"
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Wcale niee

Postautor: Magic_Tear » 29 lis 2003, 19:32

To nie jest faforyzacja kobiet Carti...tylko poprostu ignoracja...ja jestem kobieta a on całkowiccie mnie olewa... :(
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 lis 2003, 19:56

Adam jest jaki jest... i my go nie zmienimy... co do rozmów na gg to się mu nie dziwię... juz sie kiedyś na ten temat wypowiadałam...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 lis 2003, 19:57

Nobody's prerfect...ZWŁASZCZA Adam K. ..jak sobie zdasz z tego sprawę życie będzie łatwiejsze :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 29 lis 2003, 20:31

A ja Adama lubię, inteligentna bestia, chociaż nie jest szatniarzem :D (Adam, Ty wiesz co :D)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 29 lis 2003, 22:12

a ja się mu troche nie dziwie.... nie musi przecież chcieć gadac ze wszystkimi fanami, a to wiadomo ze bedzie bardziej wolal gadac z dziewczynami niz chlopakami :P ja tez wole chłopców od dziewczynek :wink: i zdecydowanie z nimi wole prowadzić rozmowy...
Fakt móglby nie kłamać.... ale co lepiej powiedziec ? "sorry nie chce mi sie z Tobą gadać" czy "sorry muszę iść"...
niewiem jak inni ale ja bym wolala slyszec to drugie, mimo iz bylo by to klamstwo :P
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 lis 2003, 22:31

Nie chcę tu nikogo bronić, ale gdyby mówił "nie chce mi sie z wami gadać" to już byście Go nie lubiły.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

:)))

Postautor: tynka » 29 lis 2003, 23:08

tak Adaś na pewno jest przesympatyczny ale ania tez jest spoksioo!!! :P

Wróć do „Łzy”