Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 29 lis 2003, 23:23

może wcale nie kłamie np z tym że musi gdzieś iść, tylko może po kolei kończy rozmawiać ze wszystkimi, a że ma dużo rozmów na pewno to troche mu to czasu zajmuje?
ja z nim kiedyś gadałam i wcale nie mówił że musi iść ani nic takiego :]

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 30 lis 2003, 0:15

Cień Anioła pisze: Nie chcę tu nikogo bronić, ale gdyby mówił "nie chce mi sie z wami gadać" to już byście Go nie lubiły.

No wlasnie..o to mi chodzi..potem bylo by gadanie "a ja tam Adama nie lubię bo nie chcial ze mna gadac"....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 lis 2003, 0:50

Ludzie, wyobraźcie sobie, że w FFC jest oficjalnie ponad 100 osob, drugie tyle jest na forum choc nie ma jeszcze legitymacji.
W necie w godzinach szczytu jest nas pewnie z 50 albo 100 chętnych do pogadania z Adamem. Z tego niech chocby z 10 osob wysyla wiadomosc.
Zeby skonczyć z kulturą tyle rozmow to trzeba by bylo pewnie z pol godziny.

Ja jedną rozmowę na gg konczę zwykle kilka minut :P
Jak mam dwie to sie od jednej wymiguję.
Czasem jak mi się trzy okna otwierają, to mam jeden mętlik w glowie.

Poza tym, rzadko kto w necie przejmuje się konwenansami.

A że Adam jest jaki jest, i go nie zmienimy, to też prawda:P
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 1:10

Hej, a ja jakos potrafię gadać jednocześnie na chacie (Łez oczywiści), i na gg z kilkoma (5-6) osobami i choc czasami mam mętlik w głowie bardzo to lubię... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 lis 2003, 3:06

Sylwia;-) pisze:na gg z kilkoma (5-6) osobami i choc czasami mam mętlik w głowie bardzo to lubię...

Dobrze wiedziec;)
....bo ja nie cierpię być chocby drugi w kolejce na odpowiedz na gg ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Re: Wcale niee

Postautor: Marcin-Moon » 30 lis 2003, 9:48

Magic_Tear pisze:To nie jest faforyzacja kobiet Carti...tylko poprostu ignoracja...ja jestem kobieta a on całkowiccie mnie olewa... :(

A może On nie wiem, że jesteś kobietą :?: :? :)
...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 lis 2003, 10:01

Cień Anioła pisze: Nie chcę tu nikogo bronić, ale gdyby mówił "nie chce mi sie z wami gadać" to już byście Go nie lubiły.

ja bym lubiła....bo jesli by tak powiedział, to po prostu nie chce mu sie gadac...by nie kłamał...a tak :twisted: ;-)jak mozna przestac lubic swojego idola :wink: :twisted:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 lis 2003, 10:26

kasieńka pisze:

ja bym lubiła....bo jesli by tak powiedział, to po prostu nie chce mu sie gadac...by nie kłamał...a tak :twisted: ;-)jak mozna przestac lubic swojego idola :wink: :twisted:

Może czasem lepiej nie wiedzieć i pozostać w nieświadomości :) Napewno z wywiadów, gazet i TV wyrobiłaś sobie zdanie o Adamie... po co je zmieniać :?: Niech tak zostanie. Czasem lepiej nic nie wiedzieć :?
...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 30 lis 2003, 10:36

moon pisze:
kasieńka pisze:

Może czasem lepiej nie wiedzieć i pozostać w nieświadomości :) Napewno z wywiadów, gazet i TV wyrobiłaś sobie zdanie o Adamie... po co je zmieniać :?: Niech tak zostanie. Czasem lepiej nic nie wiedzieć :?

Niewiedza jest cnotą i największym skarbem
A poza tym nie wiem o co toczy się ta rozmowa...Przecież wszyscy jesteśmytylko ludźmi
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 11:06

kasieńka pisze:

Ty może byś i lubiła, ale inne potrafią sie obrazić i tyle jest po nich.... a poza tym jak już ktoś zauwazył, że jak się tylko pojawi na gg to spada na niego wielka fala wiadomości, każdy chce choćby zamienić dwa (żeby tylko dwa to on byłby szczęśliwy) słowa, to jest człowiek, który przecież się nie rozdwoi, ale sam sobie to przypisał, jest w końcu osobą publiczną... gadałam (niestety tylko na gg) z Adamem kilka razy i muszę przyznać, że jak na osobę o tak trudnym (Przynajmniej ja mam takie wrażenia, bez obrazy dla Adama) charakterem gadało mi się bardzo miło i sympatycznie... pozdrawiam sylwia;-)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 lis 2003, 12:14

Sylwia;-) pisze:Hej, a ja jakos potrafię gadać jednocześnie na chacie (Łez oczywiści), i na gg z kilkoma (5-6) osobami i choc czasami mam mętlik w głowie bardzo to lubię... sylwia;-)

No to my byśmy sobie nie pogadały, bo ja bardzo nie lubię czekać na odpowiedź kilka minut :roll:
Powiedz mi jeszcze, z jaką jakością rozmawiasz? :roll:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 lis 2003, 12:32

sywlia napisała:
gadałam (niestety tylko na gg) z Adamem kilka razy i muszę przyznać, że jak na osobę o tak trudnym (Przynajmniej ja mam takie wrażenia, bez obrazy dla Adama) charakterem gadało mi się bardzo miło i sympatycznie

a czy ja mówie ze z Adamem sie źle gada :twisted: w recz przeciwnie , z nim sie fajnie gada... :wink:

No to my byśmy sobie nie pogadały, bo ja bardzo nie lubię czekać na odpowiedź kilka minut

niektórzy ludzie nie lubią czekać, ale myśle ze dla rozmowy z Adasiem wiele osób mogło by czekać nawet 5 min;-) :wink: przynajmniej ja tak bym mogła :wink:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 lis 2003, 13:42

kasieńka pisze:
niektórzy ludzie nie lubią czekać, ale myśle ze dla rozmowy z Adasiem wiele osób mogło by czekać nawet 5 min;-) :wink: przynajmniej ja tak bym mogła :wink:

To nie jest rozmowa takie coś ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 lis 2003, 15:31

moon pisze:Może czasem lepiej nie wiedzieć i pozostać w nieświadomości :) Napewno z wywiadów, gazet i TV wyrobiłaś sobie zdanie o Adamie... po co je zmieniać :?: Niech tak zostanie. Czasem lepiej nic nie wiedzieć :?

Mam wrażenie, że mówisz o swoim zdaniu wyobionym z mediów lub wyobraźni, i o tym, że Twoje zdanie się zmieniło...

Ale może inni traktują ludzi jak ludzi?
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 lis 2003, 16:25

Adas pisze:
moon pisze:Może czasem lepiej nie wiedzieć i pozostać w nieświadomości :) Napewno z wywiadów, gazet i TV wyrobiłaś sobie zdanie o Adamie... po co je zmieniać :?: Niech tak zostanie. Czasem lepiej nic nie wiedzieć :?

Mam wrażenie, że mówisz o swoim zdaniu wyobionym z mediów lub wyobraźni, i o tym, że Twoje zdanie się zmieniło...

Ale może inni traktują ludzi jak ludzi?

Chyba czegoś nie rozumiesz. Czy ja traktują Adama nie jak człowieka? Mówię tylko, że niektórych rzeczy lepiej jest nie wiedzieć, po co wnikać w tajniki Zespołu? Lepiej żyć w nieświadomości !
...

Wróć do „Łzy”