Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 17:32

Justysia pisze:Powiedz mi jeszcze, z jaką jakością rozmawiasz? :roll: [/color][/b]

Ekhm... yyy.. chyba nie czaję :roll: :wink: sylwia;-)
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Nie sądze ale...

Postautor: Magic_Tear » 30 lis 2003, 18:19

Przecież ja nie zamieżam Adasia oczerniać 8) ...może pokazałam go nie w tym świetle ale on tak naprawde jest super facetem :P tylko jedyna jego wada (lub jedna :lol: z nielicnych)jest właśnie to że kłamie...:( nie jest to najleprzy sposob na spławianie :twisted: ...ja naprzykład jak mam mnóstwo osob do rozmowy to mówie "wybacz ale mam zaduzo okien pootwieranych i mi komputer wolno chodzi"Bardzo Adama lubie i nie chce zmieniac wam zdania o nim... :oops:

P.s.ktoś napisał że Adam moze nie wiedziec ze jestem dziewczyna...ale otoz on o tym wie :] ...-Magic_tear
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 lis 2003, 19:13

Sylwia;-) pisze:Hej, a ja jakos potrafię gadać jednocześnie na chacie (Łez oczywiści), i na gg z kilkoma (5-6) osobami i choc czasami mam mętlik w głowie bardzo to lubię... sylwia;-)

dobra a Adam przypuśćmy jednocześnie stara się czytać forum i równocześnie pisze do niego na gg ok 30 osób...
Zauważcie że on nikogo całkowicie chyba nie olewa, zawsze odpisze chociaż króciutko ale odpisze... więc nie oskarżajcie go o to że Was olewa...
Poza tym nalezy mu sieduży + za to że w ogóle założyła sobie nr gg i podał go do wiadomości fanom... wg mnie to niezwykle odważne posunięcie :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 30 lis 2003, 19:25

mloda.jg pisze:
Poza tym nalezy mu sieduży + za to że w ogóle założyła sobie nr gg i podał go do wiadomości fanom... wg mnie to niezwykle odważne posunięcie :D [/color]

Adrian tez zalozyl i podal :twisted:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 lis 2003, 19:28

magda89 pisze:Adrian tez zalozyl i podal

różnicatkwi w tym że na oficjalnej stronie Łez w dziale "kontakt" jest podany nr Adam tak wiec każdy fan i antyfan moze go sobie zobaczyć :twisted:
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 30 lis 2003, 19:43

mloda.jg pisze:

różnicatkwi w tym że na oficjalnej stronie Łez w dziale "kontakt" jest podany nr Adam tak wiec każdy fan i antyfan moze go sobie zobaczyć :twisted:

A Adrian zapisal swoj numer w profilu na forum wiec tez kazdy moze sobie zobaczyc :twisted:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 lis 2003, 23:53

magda89 pisze:
mloda.jg pisze:

A Adrian zapisal swoj numer w profilu na forum wiec tez kazdy moze sobie zobaczyc :twisted:

ale to jest temat o Adamie i mówiliśmy o rozmowach na gg własnie z nim.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 lis 2003, 23:57

mloda.jg pisze:Poza tym nalezy mu sieduży + za to że w ogóle założyła sobie nr gg i podał go do wiadomości fanom... wg mnie to niezwykle odważne posunięcie :D

Właśnie, pamiętam jak rok temu na zlocie z Dorotą pokazywałyśmy Mu jak gg się obsługuje..
Nie liczni wtedy mieli nr gg Adama, zawsze był na dostępnym.. Jakieś 2 i pół miesiąca później podał na strone nr..
Na pytanie dlaczego to zrobił odpowiedział, że chce być dla Was kolegą też..
Wiec nie chrzańcie, że olewa Was czy kłamie.. Ja sama długo też się żegnam :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 gru 2003, 13:17

Też ostatnio mam z tym problem...wiadomości nie dochodzą i nic z tym zrobic nie mozna :|
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 gru 2003, 13:38

Też to ostanio zauważyłam... niektóre wiadomości, które ja wysłałam gdzieś zaginęły w cyberprzestrzeni i te wysyłame do mnie tak samo...

A wracając do temtu ja nie mam tego tego problemu, bo z Adamem na gg nie gadam...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 gru 2003, 14:13

Zamiast narzekać i robić wyrzuty Adamowi że nie odpisuje, lepiej czasem postawcie sie w jego sytuacji, jakbyście Wy postąpili, tlyko realnie, przecież żaden człowiek nie jest w stanie dogodzić każdemu, choćby sie starał z całych sił... gdyby Adam olewał nas, to by nie pisał nawet na forum...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 01 gru 2003, 15:31

mloda.jg pisze:
Sylwia;-) pisze:Hej, a ja jakos potrafię gadać jednocześnie na chacie (Łez oczywiści), i na gg z kilkoma (5-6) osobami i choc czasami mam mętlik w głowie bardzo to lubię... sylwia;-)

dobra a Adam przypuśćmy jednocześnie stara się czytać forum i równocześnie pisze do niego na gg ok 30 osób...
Zauważcie że on nikogo całkowicie chyba nie olewa, zawsze odpisze chociaż króciutko ale odpisze... więc nie oskarżajcie go o to że Was olewa...
Poza tym nalezy mu sieduży + za to że w ogóle założyła sobie nr gg i podał go do wiadomości fanom... wg mnie to niezwykle odważne posunięcie :D

Nie wiem czy to sie kierowało głównie do mnie czy jak... ale pragnę zauwazyć, że ja nie robie mu żadnych wyrzutów... :!: :evil: :!: sylwia;-)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 01 gru 2003, 15:33

Adam-LZY pisze:NAJGORSZE JEST TO,ŻE DOCHODZI DO MNIE GÓRA 20% WIADOMOŚCI,KTÓRE WYSYŁACIE DO MNIE NA GG.:((((

Tylko 20%???... Szczerze współczuję... napewno chciałbys poczytać 100% tego co Ci piszą... sylwia;-)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 gru 2003, 17:47

Sylwia;-) pisze:dobra a Adam przypuśćmy jednocześnie stara się czytać forum i równocześnie pisze do niego na gg ok 30 osób...

Nie wiem czy to sie kierowało głównie do mnie czy jak... ale pragnę zauwazyć, że ja nie robie mu żadnych wyrzutów... :!: :evil: :!: sylwia;-)

ale ja przecież nie napisałam nic w tym poście o żadnych wyrzutach :roll: a to że kogoś cytuje nie zawsze znaczy że się zwracam bezpośrednio do tej osoby tylko czasem oznacza to też że komentuję coś do danego wątku... Ty napisalaś że masz 5 okienek na raz otwartych a Adam pewnie ma z 30... czy tu widzisz jakieś moje posądzenie??
Ostatnio zmieniony 01 gru 2003, 18:07 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 01 gru 2003, 17:50

Adam-LZY pisze:NAJGORSZE JEST TO,ŻE DOCHODZI DO MNIE GÓRA 20% WIADOMOŚCI,KTÓRE WYSYŁACIE DO MNIE NA GG.:((((

Adam a pomyslalem ze przejscia na TLENA? tam tez jest opcja gg :) i wtedy by wszystko dochodzilo :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Łzy”