Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 gru 2003, 18:08

Carti pisze:Adam a pomyslalem ze przejscia na TLENA?

Czy ja jestem głupia, że nie rozumiem tego zdania?? :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 01 gru 2003, 18:24

Czy ja jestem głupia, że nie rozumiem tego zdania??

TLEN to taki komunikator ala gg...... nio.... tylko że o wiele lepszy.... a tak na marginesie, to Adam miał kiedyś TLENA z tego co pamiętam
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 01 gru 2003, 18:32

oops zamyslilem sie mialo byc pomyslales :D sorry :( to ja glupi jestem :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Magic_Tear

[size=18][size=12]POwiedzmy że sie zgadzam[/size][/size]

Postautor: Magic_Tear » 01 gru 2003, 18:40

:D Mówicie że Adam może kłamać bo ma za dużo na głowie...powiedzmy że bym sie z wami zgodziła gdyby nie to że kiedyś przeczytałam w Bravo Girl (dokładnie w wakacje) w artykule :P "Zapytanki do Adama i Anki" Adaś wypowiedział się że stara się być SZCZERY i tego wymaga od innych...jakoś nie bardzo mu to wychodzi :twisted: =]...Podkreślam że ja go bardzo LUBIĘ!!! :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 gru 2003, 18:48

Dorota pisze:
Czy ja jestem głupia, że nie rozumiem tego zdania??

TLEN to taki komunikator ala gg...... nio.... tylko że o wiele lepszy.... a tak na marginesie, to Adam miał kiedyś TLENA z tego co pamiętam

ale ja wiem co to jest Tlen tylko Konrad nie po polsku napisał
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 04 gru 2003, 17:46

Co do tej :D jego szczerości nie jestem pewna ale piszczie i ko...komentujcie;]
Bo temat pojdzie w apomnienie :roll: i nam sie adas obrazi...;]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 sty 2004, 17:47

AntyKonkol

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 18:27 Temat postu: KOMERCYJNY ADAM KONKOL!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Zastanawiam się czy masz swoje życie prywatne, bo z tego co tu czytam wnioskuję że takiego owego nie masz. Twoje życie kręci się wokół smarkatych fanów, tu należy wspomnieć, że smarkatych fanów z FFC,bo ci nie związani z FFC są w twojej hierarchii traktowani jak ludzie drugiej kategorii. Na koncertach zawsze pozdrawiasz, lub mówisz słówko do FFC, nawet nie wiesz jak zagorzały fan zespołu, który nie należy do FFC, cieszył by się gdybyś powiedział do niego choć jedno słowo. Fan nie należący do FFC w tym momencie czuję się jak ktoś gorszy nic nie znaczący...dla Was. ja uważam ze prawdziwi fani spoza FFC lubią i cenią Was tak samo jak FFC i powinni być traktowani na równo. Zwykłą legitymacja członkowska obecnie nie powinna obrazować o wyższości fanów z FFC. Cieszę się, ze masz takich fanów, ale chciałabym przybliżyć Ci sytuacje też z innego punktu widzenia..CZY TY TO ROBISZ DLA SŁAWY? CZY TYLKO LUBISZ SOBIE POPIJAĆ ALKOHOL Z NIELETNIMI? ...Pomyśl nad tym...!!!!

Powrót do góry

ŚLICZNA

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 18:39 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

WOW JOJ CZEMU GO TAK NIE LUBISZ?? BEZ TAKICH OSTRYCH SŁÓW. A PO ZA TYM NO COMENTS.

Postautor: Cień Anioła » 02 sty 2004, 17:54

AntyKonkol napisał:
Twoje życie kręci się wokół smarkatych fanów, tu należy wspomnieć, że smarkatych fanów z FFC,bo ci nie związani z FFC są w twojej hierarchii traktowani jak ludzie drugiej kategorii.

Jeśli fani FFC są smarkaci to ciekawa jestem ile Ty masz lat :roll: Osoby [color=whitew FFC mają od 10 do 20-30 lat więc nie wiem czy jednym mianem[/color] można wszystkich określać...
AntyKonkol napisał:
Na koncertach zawsze pozdrawiasz, lub mówisz słówko do FFC, nawet nie wiesz jak zagorzały fan zespołu, który nie należy do FFC, cieszył by się gdybyś powiedział do niego choć jedno słowo. Fan nie należący do FFC w tym momencie czuję się jak ktoś gorszy nic nie znaczący...dla Was. ja uważam ze prawdziwi fani spoza FFC lubią i cenią Was tak samo jak FFC i powinni być traktowani na równo. Zwykłą legitymacja członkowska obecnie nie powinna obrazować o wyższości fanów z FFC. Cieszę się, ze masz takich fanów, ale chciałabym przybliżyć Ci sytuacje też z innego punktu widzenia...
Właśnie zagorzali fani zespołu to FFC , jeśli ktoś tak bardzo lubi Łzy to niech po prostu się do Fan Clubu zapisze...nie widzę problemu...bo skąd Adam ma wiedziec czy na koncercie to przypadkowi czy tez wierni fani poza FFC :roll:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 02 sty 2004, 17:58

AntyKonkol pisze: Fan nie należący do FFC w tym momencie czuję się jak ktoś gorszy nic nie znaczący...dla Was. ja uważam ze prawdziwi fani spoza FFC lubią i cenią Was tak samo jak FFC i powinni być traktowani na równo. Zwykłą legitymacja członkowska obecnie nie powinna obrazować o wyższości fanów z FFC.

Yhm...nie rozumiem dlaczego to wszystko o czym piszesz kręci się wogół Adama...z tego co słysze na koncertach Ania zwraca się do wszystkich fanów...a Adam czasem powie coś do FFc...bo się grugo mylisz mówiąc ,że FFc i fanów zespół powinien traktować na "równi" ,ponieważ mamy legitymacje dzięki ,którym czujemy się wyżsi...nie prawda... dla zespołu nie jesteśmy zwykłymi fanami...w jakimś sensie nas znają i sam odpowiedz jak można wszystkich traktować na równi...zespół grając mnustwo koncertów ma zapamiętać każdego fana?to jest nie realne...a jednak grając na koncercie potrafi rozpoznać członków FFc...napisałam to trochę nie jasno,ale mam nadzieję ,że zrozumiałeś o co mi chodzi...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 sty 2004, 22:45

AntyKonkol... Nie wiem jak w ogóle można z Tobą polemizować... Bo po prostu gadasz o rzeczach, o których nie masz pojęcia...

Pragnę ci przypomnieć, że to z kim Adam pije i co robi jest tylko i wyłącznie JEGO sprawą... i co najwyżej Jego przyjaciół czy znajomych... ty się chyba do ani jednej z tych grup nie zaliczasz, więc lepiej ugryź się w język..

Poza tym NIE JESTEŚ W FFC I NIE MOŻESZ MIEĆ POJĘCIA JAK ZESPÓŁ NAS TRAKTUJE!.... nawet jeśli lepiej od pozostałych fanów to właśnie TAK POWINNO BYĆ... jesteśmy fanclubem... głosujemy na łzy, jeździmy na koncerty, piszemy na forum i robimy co w naszej mocy aby pomóc zespołowi (nawet jeśli to robimy krytykując ich niektóre decyzje)... i jak najbardziej zasługujemy na to żeby być traktowani lepiej... wcale nie mówię, że ty tego nie robisz, bądź robić nie możesz... Ale to właśnie MY napędzamy tą machinę która zwie się FFC, choć czasem wcale nie jest łatwo... i pojawiają się łzy... niekoniecznie szczęścia... I chyba za to należy nam się trochę szacunku (o który ty jesteś tak piekielnie zazdrosny) ze strony zespołu....... Sorry... zaś podchodzę do tego zbyt emocjonalnie... ale "ten typ tak ma" :P

Jeszcze jedno. Wiadomo, że nikt z zespołu nie jest w stanie zapamiętać każdego fana będącego na koncercie... a my jesteśmy wszędzie tam gdzie być możemy (i tam gdzie nie możemy też :P) i zespół nas kojarzy. Nie wiem co w tym dziwnego, że w związku z tym traktuje nas inaczej niż 'zwykłego' fana widzianego pierwszy raz na oczy... poza tym FFC to coś więcej niż zwykły fanclub i wiemy o tym i my (członkowie) i zespół... Poza tym nigdy nie widziałam żeby zespół był chamski dla 'zwykłego' fana, więc nie wiem O CO CI WOGÓLE CHODZI... a zresztą nie... wiem... po prostu zazdrość cie zżera 'zwykły' fanie... :twisted:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 03 sty 2004, 1:21

zdecydowanie popieram Syriela :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 03 sty 2004, 1:33

popieram Syriel popieram!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 03 sty 2004, 2:22

coś ostatnio nie jestem oryginalna..ale z Monia zgadzam się w 100%
Obrazek
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 03 sty 2004, 11:56

Tu nie chodzi o jakas glupia legitymacje czy koszulke - to jest tylko znak rozpoznawczy FFC i przez to nie czujemy sie wyzsi i wazniejsi. Czlonkow FFC laczy wiez przyjazni ( a czasem moze i cos wiecej :P ) ze soba i zaspolem i o to w tym wszystkim chodzi. FFC jezdzi za zespolem nawet na drugi kraniec swiata a "zwykli" fani czekaja az zespol do nich przyjedzi - widac chyba roznice... Wiec nie widze nic zlego w tym iz Adam w trakcie koncertu podziekuje nam za to "poswiecenie" (pisze w " " bo dla nas to przyjemnosci :twisted: ) w formie krotkich pozdrowien... No bo chyba nie prawi referatow 30 min..... :?
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 03 sty 2004, 15:21

Wiesz co AntyKonkol?? podziwiam twoja heroiczna odwage! Zeby wypisywac takie idiotyzmy na forum trzeba byc naprawde odwaznym. pisze tak dlatego ze gdybys mial rozsadne argumenty, moznaby bylo na ten temat dyskutowac jak to powinno byc na forum. ale piszesz z jakiejs glupiej zazdrosci o ludzi z FFC, o ich przywileje i nie umiesz docenic tego, co robia dla zespolu :P niezly jestes. :D :D :D :D

Wróć do „Łzy”