Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 sty 2004, 18:49

Antykonkol napisał:

bo z tego co tu czytam wnioskuję że

...a ja z tego co czytam wnisokuję, że Cię znam.....

Co do tego co piszesz......nawet nie ma sensu z Tobą polemizować.....bo Ty piszesz kompletne bzdury......czekam na konkretne argumenty i zapraszam do polemizowania.....bo narazie jak dla mnie......niemam co tu komentować...bo musiałabym zacząć od tego żeby Cię wysłać do ENCYKLOPEDI w celu poznania słowa ZAWIŚĆ lub ZAZDROŚĆ....

CZY TY TO ROBISZ DLA SŁAWY? CZY TYLKO LUBISZ SOBIE POPIJAĆ ALKOHOL Z NIELETNIMI? ...

Aaa.....i tego nie kumam......co ma piernik do wiatraka.....????
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 sty 2004, 19:20

Syriel pisze:
Poza tym NIE JESTEŚ W FFC I NIE MOŻESZ MIEĆ POJĘCIA JAK ZESPÓŁ NAS TRAKTUJE!.... nawet jeśli lepiej od pozostałych fanów to właśnie TAK POWINNO BYĆ... jesteśmy fanclubem... głosujemy na łzy, jeździmy na koncerty, piszemy na forum i robimy co w naszej mocy aby pomóc zespołowi (nawet jeśli to robimy krytykując ich niektóre decyzje)... i jak najbardziej zasługujemy na to żeby być traktowani lepiej... wcale nie mówię, że ty tego nie robisz, bądź robić nie możesz... Ale to właśnie MY napędzamy tą machinę która zwie się FFC, choć czasem wcale nie jest łatwo... i pojawiają się łzy... niekoniecznie szczęścia... I chyba za to należy nam się trochę szacunku (o który ty jesteś tak piekielnie zazdrosny) ze strony zespołu.......

Reszty wypowiedzi nie cytuję, bo z resztą się zgadzam.
Trzeba zaznaczyć, że nie wszyscy widzą tak samo, także w samym FFC.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 sty 2004, 19:20

Cień Anioła pisze:Osoby w FFC mają od 10 do 20-30 lat więc nie wiem czy jednym mianem można wszystkich określać...[/color]

Dziękuję Cieniu za komplement ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 sty 2004, 22:19

Adas pisze:
Syriel pisze:
Poza tym NIE JESTEŚ W FFC I NIE MOŻESZ MIEĆ POJĘCIA JAK ZESPÓŁ NAS TRAKTUJE!.... nawet jeśli lepiej od pozostałych fanów to właśnie TAK POWINNO BYĆ... jesteśmy fanclubem... głosujemy na łzy, jeździmy na koncerty, piszemy na forum i robimy co w naszej mocy aby pomóc zespołowi (nawet jeśli to robimy krytykując ich niektóre decyzje)... i jak najbardziej zasługujemy na to żeby być traktowani lepiej... wcale nie mówię, że ty tego nie robisz, bądź robić nie możesz... Ale to właśnie MY napędzamy tą machinę która zwie się FFC, choć czasem wcale nie jest łatwo... i pojawiają się łzy... niekoniecznie szczęścia... I chyba za to należy nam się trochę szacunku (o który ty jesteś tak piekielnie zazdrosny) ze strony zespołu.......

Reszty wypowiedzi nie cytuję, bo z resztą się zgadzam.
Trzeba zaznaczyć, że nie wszyscy widzą tak samo, także w samym FFC.

Ciesze się, że tylko z tym się nie zgadzasz... myśliłam, że będzie gorzej...
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 05 sty 2004, 19:38

:lol: W pewnym sensie AntyKonkol ma racje bo ...ja chciałam sie zappisać do fanclubu ale mnie nie przyjęto...a co do jeżdżenia na koncerty to powiem tylko jedno...Nie wszyscy rodzice sie na to zgadzają :cry:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sty 2004, 19:12

Magic_Tear pisze::lol: W pewnym sensie AntyKonkol ma racje bo ...ja chciałam sie zappisać do fanclubu ale mnie nie przyjęto...a co do jeżdżenia na koncerty to powiem tylko jedno...Nie wszyscy rodzice sie na to zgadzają :cry:

Gdybyś czytała UWAŻNIE forum wiedziałabyś czemu Cie nie przyjęto... :evil: :x ... ehhh...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 06 sty 2004, 23:17

Pozwolę sobie przypomnieć co się działo w momencie kiedy przyjmowano każdego. Zapisało się w cholerę osób dla koszulki i legitki
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 16 sty 2004, 15:34

ja nie znam jeszcze Adama ale mam nadzieję go poznać i pozostałych ŁEZ też
chciałabym też powiedzieć że ja nie zapisałam się do ffc dla koszulki czy legitymacji-gdy się zapisywałam to nawet nie wiedziałam (moja siostra też) o koszulkach
a co do koncertów to z Pszowa jest wszędzie kiepski dojazd więc na kkoncerty jeżdże tylko do najbliższej okolicy
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 17 sty 2004, 12:33

Mi tez sie Adam podoba. Wogóle podobaja mi sie chlopcy z dlugimi wlosami a jak graja na gitarce to juz wogóle... Chociaz on nie ma juz dlugich wlosów... a inni z zespolu tez sa fajni :)
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
Magic_Tear

Postautor: Magic_Tear » 18 sty 2004, 19:05

Tylko szkoda że z Adamem nie możn już zbytnio złapać kontaktu bo nie podaje numeru GG... :x
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 sty 2004, 19:17

przeciaz jest podany numer gg.... 8)
na stronie glowniej w arhiwum poszukaj... nie wiem czy nie jest zmieniony... pewnie jest zmieniony....... :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 sty 2004, 19:38

benektorun pisze:przeciaz jest podany numer gg.... 8)
na stronie glowniej w arhiwum poszukaj... nie wiem czy nie jest zmieniony... pewnie jest zmieniony....... :D

Jest podany, ale stary...Adam ma nowy numer ze względu na to , że ktoś mu wchodził na gg...więc teraz ogranicza 'rozdawanie' nowego numeru...
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 19 sty 2004, 19:05

:!: :!: :!: Adam... wracaj nam do zdrowia :!: :!: :!: Nie poddawaj się! Jesteśmy wszyscy z Tobą, prawda forumowicze :?: :!: Trzymaj tak dalej, a na pewno będzie wszystko OK :!:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 20 sty 2004, 14:28

No wracaj wracaj wracaj wracaj nam do zdrowia... tego z całego serducha życzę...
No bo w końcu nie ma się do kogo w TV uśmiechać :cry:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 sty 2004, 18:26

Adam, szybkiej poprawy stanu zdrowia, jesteśmy z Tobą na ile się da
Podobno są granice głupoty - to nieprawda

Wróć do „Łzy”