Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lut 2004, 22:20

Adam-LZY pisze:PO SIÓDME: WRÓCĘ Z WIOSNĄ WRAZ Z BOCIANAMI :)

tak będzie, ja w to wierze. Ciesze sie że masz takie optymistyczne podejscie. to jest najważniejsze-nie załamywac sie. 3maj sie Adaś
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 09 lut 2004, 22:24

już ja ci się pieronie uśmiercę, wracaj do zespołu bo koncerty czekają a Anka sama jeździ po Rockerach jakichś, a ja chcę koncert w Szczecinie \!!!!
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 09 lut 2004, 22:27

po 1. To ze taka operacja jest ciezka operacja to o tym wiem bo sam ucze sie w szkole medycznej.
po 2. nie wiem ile w Polsce jest ludzi po takich zabiegach. Dobrze ze sie tym interesujesz ale ciekawe czy za granica tez jest tylko jeden?
po 3. Po trzecie z roku na rok sa nowsze metody wiec liczba % napewno bedzie wzrastac. Lekarze wkoncu caly czas sie ucza...
po 4. co do kliniki w Zabrzu to moze i jest standard zachodni jak tez w innych Polskich klinikach ale chyba przyznasz mi racje ze niestety standard Polskich szpitali jest bardzo kiepski, niemowiac juz o korubcji (chodzi mi o dawanie w lape, itp)
Po 4. Niemusisz odrazu na mnie tak naskakiwac bo w urzedzie skarbowym niepracuje ale moge sobie wyobrazic ze taka gwiazda polskiej sceny muzycznej pieniadze, napewno duzow iecej niz przecietny polak a nawet czlowiek ktory mieszka na zachodzie. Niewiedzialem ile taka operacja kosztuje teraz juz wiem i to naprawde duza suma...
Po 6. w tych czasac szczescia juz nie ma tylko liczy sie kasa, kasa i kasa... jak to lekarz powiedzial mojej babci w polsce " chce pani operacji? To bez koperty nie da rady sie tego tak szybko zalatwic" to zdanie mowi samo za siebie....
no to chyba wszystko :)
po 7. Czekam na powrot :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 09 lut 2004, 22:40

Adam-LZY pisze:PO SIÓDME: WRÓCĘ Z WIOSNĄ WRAZ Z BOCIANAMI :)

Czyli mówisz Adam, że w tym szpitalu robisz kurs na pilota :D :D :D
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 09 lut 2004, 22:52

No... wiec jak widzicie Adam do nas wróci juz niedlugo :D
Dziekuje ci Adas za to co napisałes... teraz moze co niektórzy dadza sobie spokoj... :roll:
Trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze:***
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 09 lut 2004, 22:57

morelka pisze:teraz moze co niektórzy dadza sobie spokoj... :roll:
oby.... :wink: Zreszta skoro ma zamiar wrocic razem z bocianami to by sie przydalo ulepic mu jakies gniazdko :wink:
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 09 lut 2004, 23:26

PO SIÓDME: WRÓCĘ WIOSNĄ WRAZ Z BOCIANAMI

mam nadzieje, ze tak bedzie. czekamy Adam :)
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 10 lut 2004, 10:09

ADAM bardzo cię lubie bardzo i uwielbiam jak pogrywasz cudownie na gitarce razem z ukochanymi LEZKAMI kocham cie ADAMIe i szybko wracaj do zdrowia najsdzybciej jak możesz zyczec ci z całego serduszka aby nowy gitarzysta ktury tymczasowo mam nadzieje gra z ŁEZKAMI i jest na twym miejscu ale ui takk nikt cie ADAMIE niezastąpi nik cie niezastąpi jesteś ADAMIe niezastąpiony kocham cię wracaj SZybko do zdrowia życze ci abyś juz nigdy niechorował i szybkiego powrotu przedewszystkim dio z drowia i powrotu szybkiego do LEz na stałe jak dawniej pozdrawmiam i strasznie mi przykro srasznie i nbardzo bym płakal jakby ci cos sie stało batrdzo cie piolubiłem Łukasz
Awatar użytkownika
EWUNIA

Postautor: EWUNIA » 10 lut 2004, 12:25

Adam-LZY pisze:PO SIÓDME: WRÓCĘ WIOSNĄ WRAZ Z BOCIANAMI :)

to wspaniale Adam. szybko wracaj do zdrowia i do nas. pozdrawiam :D
"Wielkiej siły trzeba by nie być tym,
kim chcą byś był"
Awatar użytkownika
Buitre

Postautor: Buitre » 10 lut 2004, 12:43

LUDZIE!!! LUDZIE!!! LUDZIE!!!

Już po prostu nie wytrzymuję i cholera mnie bierze jakie tu bzdury się wypisuje!!!!! Rzygać mi się chce, gdy w tak poważnej sytuacji w jakiej znalazł się Adam, niektórzy z was zastanawiają się, ile Adam ma pieniędzy na koncie, czy nowy gitarzysta jest be czy cacy, a już poniżej wszelkiego poziomu jest uśmiercanie Adama. Debile, jak tak można???!!! Opamiętajcie się!!! Albo to całe doradzanie, czy powinien się zoperować, czy nie. Ludzie, co wy o tym wiecie???!!! Macie profesurę z medycyny? Zajmujecie się Adamem na co dzień? Zamiast podtrzymywać go na duchu w walce z chorobą walicie bez zastanowienia!

W tak poważnej sytuacji wszystkie codzienne, na pozór ważne sprawy, stają się śmiesznie głupie. Dla mnie teraz liczy się tylko jedna rzecz - żeby Adam wyleczył się na tyle, by prowadzić w miarę normalne życie, żeby choroba nie była w jego życiu tematem nr 1. Pewnie, że byłoby pięknie, gdyby mógł grać dla nas i rozwalać gitary na scenie. A czy byłoby źle, gdyby np. został mistrzem świata w szachach? Nie my o tym zdecydujemy. Niech wierzący nie zapominają o Adamie w codziennej modlitwie, a niewierzący niech myślą pozytywnie. To bardzo dużo.

Zastanówcie się zatem za każdym razem, czy swoim postem nie odbieracie Adamowi i nam wszystkim tego co najważniejsze - nadziei.

A na koniec osobista sprawa:
Drogi Adamie. Nie zaniedbuj rzadkiego talentu, którym los Cię obdarzył. Niech piąta płyta będzie jeszcze lepsza od poprzednich. Coś w Twoich piosenkach musi być skoro - jak słyszę - Amerykanie oszaleli na punkcie "Narcyza", a na moim ostatnim wyjeździe służbowym cała sala pełna urzędników śpiewała "Agnieszkę" aż do zdarcia gardeł.
Wracaj szybko do nas!!!
Będzie dobrze!!!
Ostatnio zmieniony 10 lut 2004, 15:25 przez Buitre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 10 lut 2004, 13:23

Buitre pisze:LUDZIE!!! LUDZIE!!! LUDZIE!!!

Debile, jak tak można???!!! Opamiętajcie się!!!

[/color]

debile? daj na wstrzmanie albo lepiej ,,opamietaj sie !!!!!!,,
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 lut 2004, 14:00

Buitre pisze:Debile, jak tak można???!!! Opamiętajcie się!!!

Pisząc ogólnie......słowo DEBILE kierujesz do wszystkich forumowiczów....więc w swoim i ich imieniu dziękuję bardzo za te słowa naprawde :roll: Poaptrzcie....nawet na tym forum można się dowiedzić, że jest się debilem :roll:
Wiesz.....troszkę szacunku...... :?

Buitre pisze:A na koniec osobista sprawa:
Jak sama nazwa wskazuje.....to jest osobista sprawa........i takie osobiste sprawy przekazuje sie przez maile, PW lub też coś innego....a nie na forum :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 10 lut 2004, 14:44

Debile... hmmm... chyba troszeczke przesadziłes... :roll:
Jednak mimo iz w zasadzie z wiekszoscia tego co napisałes sie zgadzam... to i tak nie powinienes tak pisac... Napewno nie jedne osoba moze sie czuc obrazona... A opamietac nie tylko powinny sie te osoby, które pisały zapewne przykre dla Adama rzeczy, ale takze i ty...

Ale to jest temat o Adamie, a nie o tym ze całe forum to debile :roll: wiec moze piszmy na temat.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2004, 17:05 przez morelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Buitre

Postautor: Buitre » 10 lut 2004, 15:08

Pozwoliłem sobie na słowo "debile" bo w zdaniu poprzedzającym sprecyzowałem krąg takich osób. Czytajcie uważnie. Tyle.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 lut 2004, 15:34

Moim zdaniem w ogóle nie powinieneś pozwolić sobie na takie słowo :roll: Może Tobie to nie przeszkadza....ale mi tak.....nie powinieneś nikogo na tym forum obrażać....a słowo DEBIL jest obraźliwe......
Owszem....mogłeś zwrócić im uwagę......ale nie w taki sposób by ich wyzywać.... :roll:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2004, 15:40 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”