Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EWUNIA

Postautor: EWUNIA » 10 lut 2004, 15:34

a no to miło bardzo. Ciekawych rzeczy sie tutaj można dowiedzieć.
Zauważ że nie wszyscy pisali to co zarzucasz :?
ale skoro masz nas za debili..
P.S większej czcionki nie ma? Nikt tu ślepy nie jest
"Wielkiej siły trzeba by nie być tym,
kim chcą byś był"
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 10 lut 2004, 15:54

jedna czy 2 osoby napisały cos o kasie Adama czy o nowym gitarzyscie. nawet, jesli pisanie o tym było nietaktowne, złe etc. to jeszcze nie powod, aby te osoby nazywac debilami. bo to obrazliwe słowo, a regulamin forum i kultura osobista czegos wymagaja.. i po co piszesz taka duza czcionka? zle sie taka czyta.
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 10 lut 2004, 16:08

Jak ty nas debilami, to ja cIeBiE kretynem* :twisted: I co miło ci? Więc zastanów się na drugi raz co piszesz. Każdy ma prawo wyrażać tutaj swoje zdanie, ale w sposób KULTURALNY :!:

* - słowo nie zostało użyte w celu prawdziwego odzwierciedlenia mojego zdania na twój temat. Ale na drugi raz pomyśl...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 lut 2004, 16:15

"debil nie wie że jest debil, a mądry to wie -pozorne, pozorne zaprzeczenie to jest...niezbadane sa pokłady ludzkiej niekumacji, większośc ma rację w takiej sytuacji" :P
Zastanawiam się czasem -patrząc na to co się tu dzieje- ile ignorancji, głupoty i bezmyślności może spłodzić umysł ludzki... i gdzy juz wydaje mi się, że widziałem dosyć, ktoś tutaj wyskakuje z takim tekstem, który powala mnie na łopatki... debil to obraźliwe słowo? napewno- ale człowiek aniołem nie jest i jego cierpliwośc tez ma swoje granice.. i podpisuję się pod słowami Buitre..mimo wszystko... może niedługo zaczniecie robić zakłady -czy Adaś przezyje czy może niekoniecznie, albo czy powinien zrobić operację czy nie...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
czarna_dusza

Postautor: czarna_dusza » 10 lut 2004, 16:28

moze Buitre ma racje ale i tak nie powinien mowic w taki sposob.. tak jak ktos juz to zauwazyl wczesniej, jest przeciez regulamin (ktory powinien zostac przeczytany) i nie powinny zadne obrazliwe slowa leciec

Adamie ciesze sie, ze napisales.. juz nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie wiosna i przyleca bociany ;p
Ten zasługuje na miano silnego człowieka, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 10 lut 2004, 16:51

przepraszam szanownego Biture (czy jak mu tam) jesli to o co teraz poprosze bedzie wyrazem debilizmu.

Prosze (do forum) wyjasnijciie mi czy adam po wyjsciu ze szpitala czyli za pare msc podejrzewam bedzie grał , pracował dalej? czy jak? wyjasnijcie mi to.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
czarna_dusza

Postautor: czarna_dusza » 10 lut 2004, 18:51

pozwole sobie zacytowac jedno zdanie ze strony glownej dla ciebie wd5:

"Adam, w miarę możliwości zdrowotnych, będzie również po wyjściu ze szpitala grał na wybranych koncertach."
Ten zasługuje na miano silnego człowieka, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 10 lut 2004, 18:59

no ladnie ladnie . KOlego ktory wyzywasz od debilow. ZAstanow sie troche co piszesz. Napisalas jak by nikt tutaj sie niemartwil o Adama. Moze masz racje niezajmujemy sie Adamem ale kazdy stara sie w jakims stopniu podtrzymawac na duchu. JAk widac niezrozumialas moich postow :/ no ale nic.. ostatnio nikt mnie jakos nierozumie :D i opanuj sie troche :/ :roll:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 lut 2004, 19:23

Carti skoro "nikt Cię nie rozumie" to chyba musisz postarac się lepiej redagowac swoje myśli :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 10 lut 2004, 19:32

jesoos pisze:Carti skoro "nikt Cię nie rozumie" to chyba musisz postarac się lepiej redagowac swoje myśli :wink:
Najpierw niech sie zastanowi nad myslami a potem nad ich redagowaniem :wink:
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 10 lut 2004, 19:36

O rety, jaka tu jest dziwna kłótnia. Co tu dużo gadać, Buitre ma sporo racji kiedy krytykuje tych, którzy nie zastanawiają się nad tym co piszą. Buitre użył zbyt mocnych słów ale rozumiem jego intencje.
Marek C.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 10 lut 2004, 20:20

Hmm..to mam rozumieć, że nie mozna się wypowiedzieć w ogóle o zastępcy Adama? nie mogę nawet zapytać kto nim jest?
no tak..jestem debilem..ale fajnie...
pfff...B..cos tam(sory nie pamietam nicku) zgadzam się..TROCHĘ z Tobą..ale bez przesady, opanuj emocje, a dopiero później skrytykuj kogokolwiek ztego forum...bo obrazanie jest nie na miejscu..a juz na pewno nie wyzywanie od DEBILI.....
Jesoos..wiesz..chyba myślimy podobnie..ja sie tylko nie zgodze z tymi zakładami, choć przyznam, że niektóre wpisy tutaj....albo mnie śmieszą..albo po prostu są tak głupie, że aż się nie chce czytać.... :?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 lut 2004, 20:31

Hmm..to mam rozumieć, że nie mozna się wypowiedzieć w ogóle o zastępcy Adama? nie mogę nawet zapytać kto nim jest?

Iwonka zdecydowanie nie zrozumiałaś przedmiotu krytyki :wink: przeczytaj jeszcze raz :)
It's the only way.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 10 lut 2004, 21:20

Mam ciekawostkę... nie wiedziałam za bardzo w jaki temat to wsadzić, ale że tu jest o Adamie to dałam tu:

Dzisiaj była u nas w Pucku msza z okazji zaślubin Polski z morzem, którą prowadził arcybiskup Gocłowski. W trakcie kazania powiedział: &#8222;młodzież słucha teraz różnej muzyki o różnych tekstach&#8221; czy jakoś tak... <No i ja się już uśmiechnęłam że Łzy.. > A on dalej mówi: &#8222;Jest taki polski zespół.. jaki to był zespół... PŁACZ... nie, SMUTEK... nie pamiętam, o, ŁZY&#8221; &#8211; tak mówił <no to ja już cała happy, a kilka głów nawet obróciło się w moją stronę, hm.. ciekawe czemu :P > Potem powiedział, że jakim cudem do tak ładnej melodii jest taki straszny tekst. Że człowiek jest nielubiany, niepotrzebny, że ma się zabić i roztrzaskać głowę, że jest niepotrzebny jak kosz do prania... < i tutaj już wiedziałam, że chodzi o &#8222;Zabij się, zabij&#8221;... ale normalnie miałam ochotę go walnąć! > I &#8222;kto w ogóle pisze takie teksty, jaki to artysta pisze takie straszne rzeczy!&#8221; <jak to jaki, ADAM KONKOL! :P > Także ja już nie lubię biskupa :P Heh...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 10 lut 2004, 21:48

Buitre pisze:Debile

Wow, a skąd ty tam możesz wiedzieć kim my jesteśmy. Ja sobie wypraszam (jak kilka innych osób), nie jestem DEBILEM... Domyślam się co miałeś na myśli, ale sorry jeszcze raz zobaczę takie epitety to mnie chyba "biała" złapie i (wole nie kończyć)... :evil: :evil: :evil: :evil: sylwia;-)

Wróć do „Łzy”