Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 lut 2004, 1:19

Carti pisze:jak to lekarz powiedzial mojej babci w polsce " chce pani operacji? To bez koperty nie da rady sie tego tak szybko zalatwic" to zdanie mowi samo za siebie....

i tu się nie zgodzę, bo mam panią laryngolog, która jest gotowa mnei za mniejsża kwotę przyjąć, po tym jak się zorientowala, że my jednak nie mamy wcale za dużo pieniędzy... i robi wszystko by mi pomóc... no na łóżko w szpitalu podobno też dlugo nei bedę musiała czekać, wystarczy że przyjdę do niej na oddzial, to gdzieś mnie "upchnie" więc nie uogalniamy, bosa ludzie ze złotym sercem...
Co do wypowiedzi niektórych... rzeczywiście po kazdym poście Adama pojawiają isę komentarze kolejne typu "wracaj do zdrowia" i tak do kolejnego posta Adama :-) denerwuje mnie to - nie powiem, ale z drugiej strony Adamowi pewnie miło jest kiedy to czyta, więc racja jest po środku...
Co do osoby która napisała DEBILE to uważam że czcionka była za duża... takie zaśmiecanie forum... a to samo chyba można było napisać w delikatniejszy sposób.
A do ADAMA - to wracaj nam do zdrowia :D (cóż oryginalna nie jestem)

"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 12 lut 2004, 2:29

mloda.jg pisze:i tu się nie zgodzę, bo mam panią laryngolog, która jest gotowa mnei za mniejsża kwotę przyjąć, po tym jak się zorientowala, że my jednak nie mamy wcale za dużo pieniędzy... i robi wszystko by mi pomóc... no na łóżko w szpitalu podobno też dlugo...

Polska slużba zdrowia, czy też PFZ - Polski Front Zdrowych (słowa lekarza). :wink:
"Co oddział laryngologiczny, to obyczaj."...
Kiedy mój brat leżał na oddziale laryngologicznym, to nie powiem, że ciekawie się nie działo. :)
Przykład. Pacjenci przebywający na oddziale musieli nosić na noszach, innych pacjentów po zabiegach/operacjach do Ich sal, które często znajdowały się na innych piętrach budynku niż gabinet zabiegowy.
W sumie odpowiednie tu jest powiedzenie "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Tylko, że to jest tragiczne w tym całym komiźmie. :twisted: Mega LOOL
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
czarna_dusza

Postautor: czarna_dusza » 12 lut 2004, 16:40

wd5 nikt chyba nie moze tego przewidziec...
Ten zasługuje na miano silnego człowieka, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 12 lut 2004, 18:52

czarna_dusza pisze:wd5 nikt chyba nie moze tego przewidziec...

szkoda, by bylo gdyby adam ograniczyl sie tylko do 30 proc. to nie to samo.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 lut 2004, 19:11

ale chyba lepiej, by Adam ograniczył liczbę koncertów w trosce o swoje zdrowie, niż żeby go miało nam kiedyś zabraknąć...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 lut 2004, 22:19

Carti pisze:jak to lekarz powiedzial mojej babci w polsce " chce pani operacji? To bez koperty nie da rady sie tego tak szybko zalatwic" to zdanie mowi samo za siebie....

Również się nie zgodzę. Jeszcze w zeszłym roku... 26 grudnia byłam u pani dr. Kawki, która skierowała mnie bym poszła do szpitala, na jakieś badania. No można się zorienotować, że na kariologii to sporo osób leży, no ale ja 30 grudnia już byłam w szpitalu. Bez niczego. Beż żadnej koperty.
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 12 lut 2004, 22:28

mloda.jg pisze:ale chyba lepiej, by Adam ograniczył liczbę koncertów w trosce o swoje zdrowie, niż żeby go miało nam kiedyś zabraknąć...
Dokladnie i w ogole lepiej zeby gral i zostal z nami jak najdluzej A to ze bedzie gral tylko 30% to moze nawet lepiej bo bardziej bedziemy za nim tesknic;) i za kazdym wyjsciem jego na scene bedziemy o te 70% glosniej krzyczec :wink:
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 12 lut 2004, 23:41

No tak skoro ma grac tylko w 30 % to musimy wypełnić pustkę na tych 70 % . Ktoś to już chyab pisał, ale jest noc i mi sie oczy kleja i nie widze wszystkiego! :P
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 13 lut 2004, 16:50

Tak... 30% koncertów to i tak dużo... jeśli chodzi o zdrowie Adama, to mógłby nawet nie grać koncertów... ale pamiętajcie, że Adam powiedział, iż nawet gdyby nie mógł grać to będzie pisał teksty dla Łez... A poza tym... gdyby się coś takiego stało to przecież (jak dla mnie) Adam zawsze będzie jednym z Łez.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 13 lut 2004, 17:06

Dla Adama bardzo ważne jest granie koncertów... NIe możemy ciągle mówić 30% to za dużo, czy za mało... Adam będzie grał tyle koncertów ile uzna za słuszne... I My musimy to uszanowac... I Adam zawsze będzie liderem, członkiem Łez, bo nikt nie powiedział, że Adam ma zamiar rezygnować etc. :evil:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
czarna_dusza

Postautor: czarna_dusza » 13 lut 2004, 18:28

Adas zawsze bedzie tym glownym i jedynym.. a te 30% jesli bedzie graz to i tak dobrze.. najwazniejsze aby gral i abysmy mogli go sluchac na zywo a nie tylko na plytach czy kasetach
Ten zasługuje na miano silnego człowieka, kto umiał z wroga uczynić przyjaciela.
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 13 lut 2004, 18:55

TAK WIEC WIDZISZ ADASIU 30% NIE MA DLA NAS ZADNEGO ZNACZENIA BO W KONCU TO TYLKO JAKAS GLUPIA LICZBA(NIGDY NIE BYLAM DOBRA Z MATMY) BO MY I TAK ZAWSZE BEDZIEMY CIE KOFAC :wink:
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 13 lut 2004, 19:15

Iwona Bielawa pisze:Dla Adama bardzo ważne jest granie koncertów... NIe możemy ciągle mówić 30% to za dużo, czy za mało... Adam będzie grał tyle koncertów ile uzna za słuszne... I My musimy to uszanowac... I Adam zawsze będzie liderem, członkiem Łez, bo nikt nie powiedział, że Adam ma zamiar rezygnować etc. :evil:

No właśnie ludzie. Uspokujcie sie wszyscy. Tu nie chodzi o matematyke, ale o naszego Adama. Więc nie zastanawiajcie się, czy to dużo, czy nie. :x Bierzmy pod uwagę to, że Adam naraża swoje zdrowie dla nas, więc te 30% to bardzo bardzo bardzo wiele. Pozdrowienia Adaś i trzymaj sie cieplutko :)
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 13 lut 2004, 20:25

:? :? No Adaś będzie na tylu koncertach na ilu będzie mógł i nie wymagajcie od niego więcej...
Będzie na koncertach na których będzi mógł....
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 16 lut 2004, 22:06

Miejmy nadzieję, że Adam wystąpi na tych koncertach, na których będziemy :)
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl

Wróć do „Łzy”