Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 19 mar 2004, 19:01

HEHE NIEKTURYM PRZYDAŁA BY SIE RADYKALNA ZMIANA..
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 19 mar 2004, 19:20

Na wiosne trzeba zmienić image :twisted:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 22 mar 2004, 8:39

Jak sobie tak czasem czytam niektóre Wasze słowa, to tylko się utwierdzam w przekoaniu, że za stary jestem na to towarzystwo :wink:
Zarzuty typu "rozzłoszczone dziecko" w ustach "rozzłoszczonych dzieci"...
Z tego co ja widzę, to "rozczarowane dzieci" wyobrażają sobie ciągle kogoś, kim Adam nie jest, i to te dzieci się złoszczą, że Adam jest fałszywy, albo że się popisuje, albo jeszcze coś tam... Gorące uczucia? Emocje: albo WTE albo WEWTE? Najpierw uznawanie Adama za ideał człowieka na podstawie kilku rozmów i wypowiedzi w mediach. A za chwilę (miesiąc, rok czy dwa) wielkie rozczarowanie.
Dla mnie to dziecinne.
Chociaż z drugiej strony patrząc, jako, że nie mam monopolu na rację, może to ja jestem dziecinny, skoro po prawie 6 latach znajomości, poprzez sławę i niesławę, poprzez jeżdzenie maluchem na koncerty we wioskach, i poprzez imprezy u sławnego już Adama w domu, poprzez słuchanie muzyki w autobusie, znaczy się aucie Maćka, .....nadal Adam mówi mi cześć jak mnie widzi, i nadal jest miło jak możemy zamienić parę słow, i nadal doceniam, gdy mogę czasem u Adama posłuchać jakichś przedpremierowych koncepcji muzycznych.
Jasne, że przyjemnie by mi było, gdyby Adam był taki, jakim ja bym chciał, żeby był. Ale to mi by było przyjemnie, nie jemu. To jest mój "problem", a nie jego.
Mam wrażenie, że tu czasem ktoś chce o swoje problemy obwiniać Adama.
Aczkolwiek mogę się mylić :twisted:
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 22 mar 2004, 11:16

wiesz... chyba masz racje... wielu z nas nie zna Adama osobiscie i widzi go takim jakim chcialby zeby byl... widzi go w mediach... a nie wie jaki jest naprawde....
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 24 mar 2004, 14:39

esti pisze:wiesz... chyba masz racje... wielu z nas nie zna Adama osobiscie i widzi go takim jakim chcialby zeby byl... widzi go w mediach... a nie wie jaki jest naprawde....

Tak jest ze wszystkimi ludźmi, którzy pojawiają się w medach. Zazwyczaj są zupełnie inni, niż prywatnie.
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 24 mar 2004, 15:44

no wlasnie to chcialam powiedziec, tylko nie umialam sformulowac :wink: :twisted: :D
w mediach trzeba sobie robic reklame..taka jest prawda ..a prywatne zycie to jest juz ich prywatna sprawa<:twisted:> i nikogo nie powinno obchodzic co robia poza mediami, kamerami :twisted: tylko rodzine, przyjaciol. najblizszych.... etc.

Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 17 kwie 2004, 13:56

Marek C.
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 18 kwie 2004, 14:30

Adam jak dla mnie był miły i smypatyczny....a jaki bywa na codzien...nie wiem...wole go widziec takim jakim ja chce zeby był:D
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 18 kwie 2004, 19:32

ja jeszcze nie znam Adama ale już w krótce koncert to na pewno go poznamy z siostrą
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 18 kwie 2004, 20:40

dokturek pisze:Pod tym linkiem są wieści z cgm.

dali nawet kilka kolorowych tapet z wizerunkiem artysty do ściągnięcia na telefon..
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 21 kwie 2004, 19:46

jesoos pisze:dali nawet kilka kolorowych tapet z wizerunkiem artysty do ściągnięcia na telefon..

Już sobie nawet ściągnęłam i widze Adama nawet na swojej komórce... :P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 lip 2004, 16:29

Michał Wiśniewski jest najlepiej zarabiającym Polakiem przed czterdziestką - tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu polskiej edycji magazynu "Business Week". Według jego danych lider Ich Troje wzbogacił się w 2003 roku o 6 milionów złotych. Tuż za nim na liście najbogatszych uplasował się Jacek Łaszczok, znany szerzej jako Stachursky. Jego dochód oceniono na 3,8 miliona złotych.
(...)
W dwudziestce najbogatszych młodych Polaków znalazło się więcej przedstawicieli branży muzycznej. Na 5. miejscu uplasowała się Kayah z dochodem 2,1 miliona, a tuż za nią Kasia Kowalska, którą wyceniono na 1,3 miliona.
Adam Konkol, gitarzysta grupy Łzy, wzbogacił się, zdaniem "Business Weeka" o równy milion złotych, a Tatiana Okupnik (Blue Cafe) o 900 tysięcy.
W zestawieniu znaleźli się ponadto: Artur Rojek z formacji Myslovitz (800 tys. zł) oraz raper Peja (700 tys. zł).

Przy ustalaniu listy dziennikarze wzięli pod uwagę przychody, a więc realnie na konta wymienionych wykonawców wpłynęło dużo mniej pieniędzy. Każdy musiał się rozliczyć z fiskusem, a np. Wiśniewski część wpływów z koncertów przeznaczył na wypłaty dla członków swej 50-osobowej ekipy.

(INTERIA.PL)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 08 kwie 2005, 19:39

Tak sobie pomyślałam, że można by odświeżyć ten temat bo mam małą propozycję, a właściwie prośbę. Adam ma swoją stronkę. Co prawda jest rzadko aktualizowana (a teraz to już chyba wcale) no a ostatnio Adam zakończył blog (z czym niestety nie mogę sie pogodzić :( ) Ale zostało jeszcze forum. Tylko , że ono nie bedzie działać bez ludzi! Więc jeśli macie ochotę to wchodźcie
http://www.adamkonkolzone.friko.pl/
Lub bezpośrednio na forum
http://free4web.pl/3/?55091
Polecam bo są naprawdę ciekawe tematy!
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 09 kwie 2005, 20:38

Cóż, zajrzałem tam parę razy, ale mnie tam nie wciągnęło.
Sama strona jeszcze może ma sens, ale kolejne forum to nie dla mnie, skoro jego tematyka mieści się w zakresie tego forum tutaj.
A nawet szkoda by było, żeby po kilka osób koncentrowało się na kolejnych forach, czy to Adama, czy Ace, czy kolejnych które mogą powstać w każdej chwili (w końcu w zespole jest trochę osób, a jeszcze menagement ma swoje strony, mogą mieć technicy...a może już mają?;) )

Daremne rozdrabnianie. Forum ma sens i jest ciekawe wtedy, gdy jest dużo ludzi w jednym miejscu, a nie małe grupki zapaleńców kiszących się wspólnie we własnyym sosie.

Jak sądzę na tym forum będzie zawsze najwięcej ludzi zainteresowanych tematyką związaną ze Łzami.

Na razie tu mi względnie dobrze, nie muszę zmieniać forum na inne które mieści się w tym samym zakresie tematycznym ;)
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 15 kwie 2005, 16:42

Adas pisze:
A nawet szkoda by było, żeby po kilka osób koncentrowało się na kolejnych forach, czy to Adama, czy Ace, (...) Daremne rozdrabnianie. ;)

Hmm... nie wiem czy wiesz ale Ace grał w wielu kapelach i na Jego forum pojawiają się osoby, które nie są związane z forum Łez a nawet któe nie wiedza że Ace grywa ze łzami... Zresztą Ace nie jest na stałe związany ze Łzami i mozna powiedziec ze nie jest we Łzach wiec raczej to (łezkowe) forum nie jest odpowiednim miejscem do dyskusji o Acem...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."

Wróć do „Łzy”