Adam Konkol

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 27 paź 2005, 17:19

__daria__a pisze:Więc to prawda.W TVP3 28.10.Czy to będzie jednorazowy występ,czy Adam będzie prowadził program na stałe?
W ogóle to powiem szczerze ciężko mi sobie wybrazić Adama w roli rekina telewizyjnego.Zawsze wydawał mi się zbyt nieśmiały na tego typu rzeczy.Ale obejrzę z ciekawością emisję. :wink:

No masz rację ja też nie mogę sobie wyobrazić Adama w roli "rekina telewizyjnego", ale mam nadziej, że mu dobrze pójdzie trzymam kciuki:)
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Joanna
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 28 paź 2005, 16:26

Nie wiem czy wszyscy wiedzą , ale jeśli ktoś z was nie bedzie mógł obejrzeć transmisji progeamu pt:"Trójwymiar " prowadzonego przez Adama to bedziecie mogli przeczytać relacje na stronie www.fc-adamkonkol.mylog.pl
zostanie zamieszczona odrazu po programie .
:)
"Jesli nieswiadomie złamiesz czyjeś serce , powiedz-Przepraszam cie"
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 28 paź 2005, 19:25

Joanna pisze:Nie wiem czy wszyscy wiedzą , ale jeśli ktoś z was nie bedzie mógł obejrzeć transmisji progeamu pt:"Trójwymiar " prowadzonego przez Adama to bedziecie mogli przeczytać relacje na stronie www.fc-adamkonkol.mylog.pl
zostanie zamieszczona odrazu po programie .
:)
"Jesli nieswiadomie złamiesz czyjeś serce , powiedz-Przepraszam cie"

No ja to z niej skorzystam napewno, bo ja mam TVP3 Warszawa a nie Katowice:(
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 28 paź 2005, 19:29

a ja mam tvp3 katowice ;> i oglądałąm ;>

baaardzo mi się podobało. sama nie wierzę w to, że leciały fragmenty programu 'mroczne łzy' ;D
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 28 paź 2005, 19:45

To może Beli napisze co nieco o programie?Dowiedziałam się jaka jest formuła i bardzo jestem ciekawa poglądów Adama na temat przeszczepów
Awatar użytkownika
Zoola

Postautor: Zoola » 28 paź 2005, 20:18

Mnie się bardzo podobało wzruszylam sie :cry: Adam tak pieknie opowiadal o swoim zyciu nawet nie wiedzialam ze to byla az taka smutna historia :x
^^^Łzy^^^
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 28 paź 2005, 20:20

__daria__a pisze:To może Beli napisze co nieco o programie?Dowiedziałam się jaka jest formuła i bardzo jestem ciekawa poglądów Adama na temat przeszczepów

Popieram pomyśł. Beli podziel się z nami tym co widziałaś w TVP3 Katowice
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 28 paź 2005, 21:05

mnie się tam najbardziej podobały fragmenty 'mrocznych łez' ;P
i na koniec 'Słońce' ;D

a w ogóle to ja słyszałam tak trzy po trzy, bo tata Pink Floydami zagłuszał ;|
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 29 paź 2005, 11:16

Izma wróciła
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 29 paź 2005, 12:45

Program Adama byl dobry.. wstawki z "mrocznych łez" przepiękne :mrgreen: ale nie zwazajac na oprawe muzyczną program bardzo poruszający... mnie scisnął za serducho ... bardzo. Myśle a wlasciwie mam nadzieje, ze ludzie (pomimo, ze decyzja o odsaniu organow na przeszczep jest bardzoi trudna) podejmowac beda decyzje pozytywne i tym samym uratuja zycie innych :)

Program na plus, pozdrawiam pana prowadzącego :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 paź 2005, 12:54

Zoola pisze:Temat postu: Trochę zmęczony chorobą?!
Ehhh byłam ostatnio na koncercie Łez w Zabrzu ale to najmniej ważne... zauważyłam że Adam K. ehh jak to napisać był jakiś taki spokojny wogule nie szalał na scenie (mnie sie to podobało) jak by nie mógł przez swoją chorobe nie wiem może chodzi oto widać było po nim że jest już trochę zmęczony tą chorobą... ale jakoś starał się to ukryć choć jak paczałam na niego było mi smutno czy wy też zgadzacie się z tym że Adam jest był smutny?

Może to głupi temat ale dla mnie to troche ważne

marta2000 pisze:ja sie nie zgadzam..........spokojny a smutny to nie to samo..............

Joanna pisze:Wiesz , ja w gruncie rzeczy rozumiem bardzo Adama ....i wiem co to znaczy być chora osobą , wiesz mi lub nie ale tak jest naprawde....
Też jestem spokojna i tak naprawde zmęczona swoją chorobą od dziecka ...zresztą pewna osoba wie oco chodzi już od dawna ...
Moze to głupie , ale tak jest ... mecza mnie te ciągłe badania , zażywanie lekow bezustanne kontrole w szpitalu , itp . to naprawde było i jest wyczerpujące wiec się nie dziwcie ..... Reszte zna tylko on i ja .
Pozdrawiam serdecznie .
" A jednak sa łzy szczescia , które spływają z oczu mych...."

Dagmara pisze:Nie, Zoola, obawiam się, że masz błędne odczucia

marta2000 pisze:dzieki za wsparcie Dagmara
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 paź 2005, 15:24

Oglądałam ten program i muszę przyznać, że nie żałuję gdyż pokazano w nim reportaż a właściwie pierwsze clipy ŁEZ które nakręciła tv Katowice do piosenek "Północ" "Narcyz" i "Ja samotna". "Clipy" te nakręcone były w Elektrowni przy Gorze Żar. Żałuję tylko, że akurat video było odłączone bo miałabym "ciekawe" perełki do mojej kolekcji :D .

A samego wywiadu nie słuchałam tak bardzo bo miałam wieeeelkie sprzątanie po remoncie.....tyle tylko, że wiem, że program kręcony był w Bełku na działce u Adama.....a goścmi Jego byli dziennikarka tv Katowice, dziennikarz Dziennika Zachodniego.....i ktoś tam jeszcze.... :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Zoola

Postautor: Zoola » 01 lis 2005, 13:13

:lol: prawda a kiedy bedzie nastepn y ten program?
^^^Łzy^^^
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 19 gru 2005, 17:20

aśka pisze::!: :!: Życzę Ci:.... nie tylko promieni słońca, ale i dni pochmurnych bo wtedy przyjazne zachowanie osob wokolo jest niczym parqsol... daru realistycznego patrzenia na ludzi, jak i na wydarzenia.... oracej radosci z faktu istninia..... takich doświadczeń z l;udźmi, ktore pozwola Ci odnaleźć się na nowo....miłosci abyś pozwolił jej wypełnić swa dusze i ciało.....odwafgi aby umiał być czułym......abyś spotykał na swej drosze takich ludzi, ktorzy Cie nigdy nie porzucą, takze wtedygdy bedzieszich potrzebował.....siły, abyś nigdy nei rezygnował, nawet jesli nie wiesz, co dalej sie z tobą stanie......solidnej wiedzy o człowieku.....tego i jeszcze wiecej :) dzieki że jesteś :D
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 20 gru 2005, 12:04

Ja niestety tego nie ogladalem:( A jak juz Sylwia powiedzialas o tych klipach to az mnie w zoladku skreca :cry:
Cosmic Love

Wróć do „Łzy”