teledysk do Anastazji

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 17 paź 2002, 1:45

Ja sie zgadzam co do beztalęcia ABC no ale sami przyznajdzie czy trzeba mnieć talęt by leżeć nie ruchomo na łóżku szpitalnym....? ja uważam ze nie ... >;) a teledysk widziałam już w Viva albo MTV nie wiem bo byłam w pabie ale tak czy siak ucieli ten teledysk== błeh ja im dam >;P bye...
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
marigell

Postautor: marigell » 17 paź 2002, 15:31

A ja ABC nawet lubie :twisted: , nie wiem czego Wy od niej chcecie :?:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 paź 2002, 15:33

Dla mnie ABC jest obojętna. :D
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 17 paź 2002, 16:03

Co my od niej chcemy...? nie mogę mowić za reszte, ale huhu ja tam nielubie jej gry-- jak ja widziałam w pewnym filmie tytułu przytaczać nie trzeba... >;P to myślałam ze padne== dosłownie >;)
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
pszczółka

Postautor: pszczółka » 17 paź 2002, 18:44

Mysle, ze lezenie w lozku i przewracanie oczami (co rowniesz wyszlo bardzo sztucznie) trudno jest nazywac rola, ale moim zdaniem lepiej sprawdzila by sie w tym sama Ania ;).
marigell

Postautor: marigell » 17 paź 2002, 19:08

:roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 paź 2002, 22:19

nie to ze lubie ABC czy jestem jej fanka (nie jestem :!: ) ale ciekawa jestem czy Wy z pełna powaga "zagralibyscie" sceny ktore "zagrała" ona... hehe bo ja bym sie zaczeła smiac jak opetana zmiast płakac ;)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 paź 2002, 22:33

Hmmm ... ale wiesz ... to zależy ... fakt, że ten klip kosztował ok. 30 000 zł. nasuwa mi myśl ile z tego dostała pani Alfabet ... domyślam się, że sporo ... i pewnie więcej niż powinna ... więc jakby tak nad tym pomyśleć, to jakby mi tyle zapłacili to ja bym mogła nawet płakać na łóżku :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 paź 2002, 23:08

heh... ale najpierw bys sie pewnie smiała ;)
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 17 paź 2002, 23:16

Ja tego nie rozumiem ... dziewczyny juz nie krytykujcie tak ABC ... A ja zamiast siem klucic pojde na kompromis i powiem ze wolalabym zeby Klip mial tytul "Anastazek, jestem" a zagral w nim jakim mmmmmmmm chUopczyk :) I wtedy to by bylo najlepiej :)
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 paź 2002, 23:42

Czy któraś z pań mogła by mi podać argument co w Alicji jest nie tak......bo narazie nie usłyszałam żadnego argumentu oprócz kwestionowania jej roli :?

Mnie się osobiście ona w clipie podobała.
Sylwia
Awatar użytkownika
so_sweet

Postautor: so_sweet » 18 paź 2002, 0:00

Dla mnie ona troszke sztuczna siem wydawala ... pozatym NIC SZCzEGOLNEGO ... ot taka sobie ABC przyszla, polezala, poplakala i poszUa ... ale moze o to chodzilo zeby wieksza uwage zwrocic na wykonawcow muzyki i na same Lzy a nie na role ABC ... :) Ale jest dobrze bo "Anastazja,jestem" jest dalej kojarzona z zespolem łzy i muzyczka a nie z tym ze " W klipie zagrala laska Bachleda " i mam nadzieje ze tak zostanie !!!! chhociash to dopiero poczatek kariery "Anastazji" w Tv :)
"...Może to wszystko robię dla Ciebie i gdzieśtam jesteś i o tym niewiesz, może to wszytsko polega na tym by żyć dla kogoś ..."
Awatar użytkownika
Nijenor
Kontaktowanie:

Postautor: Nijenor » 18 paź 2002, 2:53

sama piosenka jest już niesamowita. jak tylko kupiłm płytę (długa była historia płytki, którą trzymam właśnie w rączkach:) )... ni więc jak ją tylko kupiłam nie czekałam długo, a już po chwili cały blok słuchał ze mną, bo nie miał innego wyjścia :P na "anastazji..." przeszly mnie dreszcze... niesamowita piosenka....
"When a man... lies he murders some part of the world..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 paź 2002, 3:19

hmm.... dreszcze... mnie przeszły jak usłyszałam "Nocami i dniami a teraz czasami" ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 paź 2002, 3:21

Dla mnie ona troszke sztuczna siem wydawala ... pozatym NIC SZCzEGOLNEGO ... ot taka sobie ABC przyszla, polezala, poplakala i poszUa ...

So sweet wiesz...ja myślę, że nawet Ania by przyszła....poleżała....popłakała...no i poszła......sorry ale to nie argument dla mnie......może jeszcze ktoś kto tak strasznie krytykuje ABC coś tu napisze bo ja dalej nie rozumiem skąd ta niechęć do Niej.. :?
Sylwia

Wróć do „Łzy”