teledysk do Anastazji

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 2:08

Ja mam śmierc w oczach ale z innego powodu niż wy >;)
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 2:09

to moze zamienimy sie oczami? ;) dodam jeszcze, ze sa one brazowe :D
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 3:46

moje sa srebrno błękitne... >;) jak mojego dziadziusia... >;)
więc sie nigdy nie pozbęde tych oczek... >;)
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 paź 2002, 4:56

poza tym ABC jest zbyt gruba jak na biedna Anastazje

Justysiu.....wiesz.......grzeszysz :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 5:05

heh jak ona jest za to ja jestem aż za ==
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 paź 2002, 5:29

przecież Anastazja ma być postacią dramatyczną ... a jakoś Pani Alfabet kojarzy się ( nie tylko mi ) z wiecznie uśmiechniętą Zosieńką itp. ... ale jak zobaczyłam Ją w tym klipie to tylko się upewniłam ... przecież Pani Alfabet nie ma ani kszty dramatyzmu w swojej twarzy

.....po pierwsze ABC to nie tylko Zosia z "Pana Tadeusza"...ale to też jedna z głównych bohaterek (też Zosia) w dramacie Jerzego Wójcika "Wrota Europy"...oprócz tego zagrała w "Syzyfowych pracach" gdzie nie tylko się uśmiechała.....

ta Pani ma jedną podstawową wadę, która dla mnie automatycznie by Ją wyeliminowała z kandydatek do tej roli ---> wesołe oczy

.....po drugie Kasiu.....ja mam chyba "chore" bo właśnie jeśli chodzi o te oczy to one dla mnie są wyjątkowow smutne.....nawet gdy gra wesołe sceny w serialnu "Na dobre i złe"..to nie pasują mi te oczy do niej...zresztą nawet Ona sama mi do roli w serialu nie pasuje.....

Anastazja powinna być drobniutka ... tak, aby przy odpowiedniej charakteryzacji wyglądała na wątłą " wytartą życiem"

.....po trzecie nie wiem jak Wy postrzegacie kogoś dropbniutkiego...przecież ona taka jest tylko, że jest wysoka....ale akurat tego nie widać w clipie więc ...nie rozumiem tego "braku wątłosci"...

... dla mnie świetnie nadawałaby się tam Jola Fraszyńska

Jejku....a z tym się kompletnie nie mogę zgodzić....Fraszyńska może i jest drobniejsza...ale już sam wiek mi nie pasuje......pomimo, że mniejsza to ewidentnie widać, że starsza....poza tem......i w serialu gra dość rozstrzepaną osóbkę...nie wspomnę o Kilerze 2......no i te wszystkie biesiady....z nią m.in. w roli głównej....dla mnie Fraszyńska to ewidentnie aktorka komediowa......umiejąca na scenie robić show....ale tragizm Anastazji i ona......nieeeeeeeeeeeee :? :? ...już nie wspomnę, że w/g mnie to ona ma oczy strasznie wesołe....

bo gdybym nie znała tekstu piosenki i wyłączyliby mi głos, a pokazali tylko obraz, to dla mnie Pani Alfabet wygląda tam raczej jakby miała grypę i leżała sobie w domu w łóżku i zamartwiała się co z robi z kartkówką z geografii, a nie jakby była sparaliżowana od lat i oczami błagała o śmierć ...

.....mnie ABC pasuje jak ulał do tej roli...w/g mnie sprawdziła się wyśmienicie........GRYPA????Kasia......nie przesadzasz troszkę.........

A tak na marginesie......wczoraj Adam Konkol mówił o tym clipie, że reżyser był zachwycony grą ABC.....w momencie kiedy trzeba było zapłakać...robiła to w mig.....była wiarygodna.....i sam zespół jak i reżyser są zadowoleni....zresztą ja nie jestem zwolenniczką jej twórczości ...ale mnie się jej rola w clipie bardzo podoba....a czy Ania by była dobra?lepsza?....mnie się akurat wydaje odwrotnie.......w/g mnie Ania była na właściwym miejscu....i ABC też:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 5:44

Ech... oczy niczemu winne...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 14:05

Dla mnie rola ABC jest obojętna nie zagrła ani rewelacyjnie ani źle. W niektoryuch momnetach jej mimika twarzy mnie smieszyła.
marigell

Postautor: marigell » 21 paź 2002, 17:33

Wczoraj wreszcie udało mi się zobaczyć teledysk do Anastazji :) fajny, oczywiście go nagrałam :D a dziś już jest do ściągnięcia, no tak, jak nie widziałam to nigdzie a jak już nagrałam to i na stronie jest i pewnie będe go widziała kilka razy dziennie w TV (mam nadzieje) :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 17:53

Fajnie że juz wzucili Anastazje do sciągniecia. :D Ale ciekawe kiedy dadzą Ja nIe lubie nikogo. Juz nie bede musiał czychac przed TV aby zobaczyc Anastazje. :D
marigell

Postautor: marigell » 21 paź 2002, 18:00

Tak, dali Anastazje, ściągnełam ją i u mnie nie działa, więc po co mi taki teledysk?? :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 18:02

Ja sciągnołem i mi działa bez zarzutów. :D Moze jakiegoś codeca nie masz???
marigell

Postautor: marigell » 21 paź 2002, 18:05

Może. Ja się na tym nie znam :roll: ale JJJ chodzi mi normalnie i Niebieska sukienka więc myślałam że Anastazja też będzie :evil:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 18:10

Hmmm. To nie wiem co jest. Jeżeli ci chodza tamte klipy to ten chyba tez powinien chodzić.
marigell

Postautor: marigell » 21 paź 2002, 18:15

Powinien, też mi się tak wydawało, ale nie chodzi pozostało mi oglądanie teledysku na video - dobrze że go nagrałam :)
Obrazek

Wróć do „Łzy”