teledysk do Anastazji

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 paź 2002, 21:28

ja jush ściągnęłam, tylko mam drobny problem, nie mam obrazu. Muszę chyba sobie ściągnąć nową wersję divixa.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 21 paź 2002, 21:33

Więc krótko mówiąc Sylwia Ty nie zgadzasz się z ani jednym moim argumentem, a ja z ani jednym Twoim i tak już chyba zostanie :roll: A Jola Fraszyńska nie jest aktorką komediową ... a oczom powinnaś się chyba uważniej przyglądać ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 23:16

a ja nie wiem o czym jest mowa _-_
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2002, 3:42

o NIE :!: :!: :!: bron boze, fraszynska nie jest aktorka komediowa.. a co do oczu... oczy wyrazaja wszystko... trzeba umiec w nie patrzec... a teledysk.. juz sciagnełam.. i obejrzalam kilka razy ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 paź 2002, 4:22

Oj chyba się nie dogadamy...... :? ....mam zupełnie inne zdanie:)
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2002, 4:37

porozmawiajmy o tym :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 paź 2002, 5:03

Ale o czym Justysiu?

Ja powiedziałam swoje zdanie ...Kasia też......i nie wiem czy jest sens nawzajem się przekonywać... :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2002, 22:20

nie, juz nic.. niewazne :)
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 22 paź 2002, 23:18

Justa jak oibejrzałaś?
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2002, 23:25

no normalnie... weszłam w ulubione... nastepnie kliknełam 2 razy na plik... i właczył mi sie odtwarzacz multimedialny... i dałam play... i obejrzałam :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 22 paź 2002, 23:34

a mi zdzierstwo nie działa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 22 paź 2002, 23:54

Hihi ... Sylwuniu ... ale nikt nie ma zamiaru nikogo przekonywać - i tak na nic by się to zdało :wink: Ale wybacz, jeszcze coś napiszę, bo nie mogę się powstrzymać :roll: Fraszyńska - aktorką komediową ... hmmm ... aktorki komediowe nie grywają chyba w DRAMATACH teatralnych ... a już na pewno nie w tych reżyserowanych przez Agnieszkę Holland ... nie są chyba też członkiniami zespołu aktorskiego Teatru Dramatycznego ... i na XXV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych nie dostają nagród z rąk jury, pod przewodnictwem Jerzego Radziwiłłowicza ... więc chyba Ci się Jola Fraszyńska pomyliła z jakąś podobnie wyglądającą aktorką komediową :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 2:44

.....ale Kasiu....Jolanta Fraszyńska to też
ALDONA LIPSKA... w "Kiler-ów 2-óch"
MAŁGOSIA...w "Pieniądze to nie wszystko"
DANUSIA....w "Sto minut wakacji"
......tu można jeszcze poszukać.....no i te biesiady z Krzysztofem Tyńcem....ale nie przeczę, że i Ty masz rację.......

Ale jeśli chodzi o "Anastazję" to chyba jedna z ostatnich aktorek o których bym pomyślała.......:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 23 paź 2002, 3:02

No a mi przyszłaby jako druga - po Ani :D Ale to oczywiste, że każdy sobie to interpretuje inaczej ... i Anastazję też każdy wyobrażał sobie inaczej, więc każdemu kto inny tam się pewnie widzi na tym łóżku ... ale nie neguj tak automatycznie, że by się nie nadała, bo nie widziałaś :D A może akurat byś się zaskoczyła :D Bo ja czuję, że zagrałaby to wyśmienicie, ale to tylko moja opinia :D Kilery i inne pierdułki ... w porządku ... ale jest duża różnica ( o czym oczywiście i tak wiesz, ale to napiszę :) ) grać przed kamerami - gdzie można robić cięcia, powtarzać, a grać w teatrze, gdzie musisz po prostu być perfekcyjna, bo w teatrze postać kreujesz całym sobą ... a nagrodę na XXV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych dostała za rolę w sztuce Czechowa - " Płatonow " - i dla mnie, to się nazywa Aktorka ... bo są aktorki i Aktorki :wink: Ale to tylko moje zdanie :wink:
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 23 paź 2002, 11:16

Działa... >;) nareszcie moge sie na spokojnie i dokładnie przyjrzec grze aktorskiej panny ABC no cóż bez komentarza >;)

Wróć do „Łzy”