Wrocław.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Arek Miela

Wrocław.

Postautor: Arek Miela » 03 paź 2002, 5:53

Dużo pisał niebęde, za to zwięźle i na temat.Koncert we Wrocławskiej Hali Ludowej był wspaniały :!: . Ania, jak i reszta zespołu naprawde mnie zachwyciła.Musze przyznać ze muzyka ŁEZ na koncertach chwyta za serducho z podwojoną siłą. :wink: Ogrmne podziękowania za troszke radości jaką wnieśliście tym koncertem i pamiętajcie że Wrocław was KOCHA!!! Przyjeżdżajcie tu znowu jak najszybciej:) :!: :!:
Awatar użytkownika
zcool

koncert we wrocku!!!

Postautor: zcool » 05 paź 2002, 2:47

Nie ma co tu dużo pisać - koncert był poprostu "zajebisty" - nie kojarzyć z Wiśniewskim(Justysia "zajebisty" jest "normalnym" słowem i nie można go kojarzyć z konkretną osobą). Ale nie wiem o co chodziło z tą 53 wiosną - jeżeli ktoś może mnie oświecić to byłbym wdzięczny. Co najważniejsze ŁZY odwaliły kawał dobrej roboty. Mam tylko nadzieję, że Ania szczerze mówiła pozytywy o wrocławskiej publiczności.

-------------------------------------------
Pozdrowionka i do zobaczenia na następnym wrocławskim koncercie!!!
Awatar użytkownika
zcool

Od ZCool

Postautor: zcool » 06 paź 2002, 4:46

Droga Justysiu, ja również nie mam zbyt miłej opinii o Wiśniewskim!!! Jak również słowo "zajebiście" nie jest jakimś specjalnie używanym słowem w moim słowniku, ale uważam, że nie powinno się wspominać o kimś o kim nie warto tu wspominać (mam na myśli Wiśniewskiego), bo innym może się zrobić na samą myśl o nim!!! :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 paź 2002, 17:36

zcool :wink:
Awatar użytkownika
Arek Miela

:)

Postautor: Arek Miela » 07 paź 2002, 2:36

no tak, zebym ja wiedzial o co tu chodzi:)))) :wink:
Awatar użytkownika
zcool

Postautor: zcool » 07 paź 2002, 5:42

Justysia :wink:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 07 paź 2002, 20:44

Arek powiem Ci jutro osobiscie :)
zcool... hehe.... :wink:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 02 cze 2003, 5:06

A ja się wybieram 4 czerwca - środa na koncert do Wrocławia......na parkingu Geanta.....dzięki Sara:*.......będzie ktoś może z FFC???
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 cze 2003, 19:45

Sylwia pisze:A ja się wybieram 4 czerwca - środa na koncert do Wrocławia......na parkingu Geanta.....dzięki Sara:*.......będzie ktoś może z FFC???

Jeśli chodzi o mnie, to mojej obecności możesz być pewna ;)
marigell

Postautor: marigell » 03 cze 2003, 23:13

Mojej obecności też możesz być pewna :)
Obrazek
bano1

Postautor: bano1 » 04 cze 2003, 1:39

Hmm co do koncertu w hali to tak. Zespol ocean nie sklada sie z samych pedalow ;) jak to zostalo okreclone. To wroclawska kapelka zreszta grajaca w wielu klubach i grajaca calkiem fajnie. Co do lez hmm to jeden podstawowy zarzut. Hala ludowa to nie jest miejsce na koncert. Bylem tam na wielu koncertach (Nick Cave, Tom Jones, Joe Cocker) i za kazdym razem odbija sie sprawa akustyki. PO drugie na hale po zlozeniu parkietu miesci ponad 6000 widzow, na koncercie bylo ich moze 400-500. Sa lepsze miejsca na koncerty. Ostatnio np Ira zagrala za akademikami za placem grunwaldzkim. Podobna ilosc osob ale atmosfera lepsza.
Zobaczymy co jutro lzy pokaza na plenerowym wystepie,
Wprawdzie koncerty kolo mega-super-hiper marketow nie sa powiedzmy szczytem marzen dla artysty, ale pojechac pojade. W koncu to lzy i premiera "nie czas na jutro" :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 cze 2003, 2:33

Jeśli chodzi o Hale to ja mam przeciwne zdanie - też byłam tam na kilku koncertach i naprawde atmosfera, nagłośnienie było super ;) Innym dobrym miejscem jest Stadion Olimpijski. Chociaż nie wiem jak słyszeli ludzie stojący bardziej z tyłu :)
bano1

Postautor: bano1 » 04 cze 2003, 14:34

Hmm a ja akurat wole kameralne klubiki, gdzie jest wiekszy konktakt z artysta np. Ocean w WZ , Apocaliptica w WZ, Ira w Od zmierzchu do switu. Mysle ze gdyby Ania z ekipa zdecydowala sie zagrac w takim wlasnie miejscu jak chociazby Od zmierzchu do switu (lokal powowli obrastajacy w legende rocka wroclawskiego) odbyloby sie to z korzyscia zarowno dla fanow jak i samego zespolu. BTW ktos widzial plytke "Nie czas na jutro"np w mediamarkcie albo empiku? Podobno jest w geancie ale z uwagi na fakt, ze bede tam wieczorem to nie chce mi sie w dzien tam jezdzic (przez cale miasto w godzinach szczytu brrr) ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 cze 2003, 17:19

bano1 pisze:BTW ktos widzial plytke "Nie czas na jutro"np w mediamarkcie albo empiku? Podobno jest w geancie ale z uwagi na fakt, ze bede tam wieczorem to nie chce mi sie w dzien tam jezdzic (przez cale miasto w godzinach szczytu brrr) ;)

Płyta się nazywa "Nie czekaj na jutro" ;) Co za problem - kupisz wieczorem :P
bano1

Postautor: bano1 » 04 cze 2003, 18:58

Heh fakt. Faux pas z mojej strony ;). Pomysl logicznie Justysiu o wieczorze. Masa tlumu w Geancie. BTW przepychac sie do kas z jedna plyta wsrod wszelkiej masci klientow kupujacych tyle jedzenia jakby jutro mial nastapic koniec swiata ;). I ja mam tam stac z jedna plyta? I znajac zycie to bedzie komunikat, ze przeprasza sie kilentow za brak platnosci kartami w wyniku problemow lacza. Zobacze jednak w media w w ciagu dnia. Poza tym bedzie mozna sie wkrecic lekko przed koncertem. ;)

Wróć do „Koncerty”