Wrocław.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 14 sty 2013, 16:06

Ode mnie narazie tylko kilka zdań ale postaram się napisać pełną relację w tym tygodniu jak tylko ogarnę się na uczelni. Oba koncerty bardzo udane, mega pozytywna energia. Żałuję, że nie udało się dotrzeć na ten do Legnicy ale i tak nie narzekam bo dwóch koncertów Łez w jeden dzień jeszcze nie przeżyłam ;)
A na koncercie w Eterze na bis, udało się namówić zespół do zagrania Jesteś jak ona :)

EfektMotyla FFC było na koncercie w rynku z tym, że byliśmy lekko rozproszeni w tłumie :P
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 sty 2013, 16:25

pekin21 pisze:Witam jestem tu nowa choć na forum logowałam się jakiś spory czas temu jakoś nigdy nie było okazji a wręcz może odwagi by napisać coś od siebie.Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w krótkim lecz bardzo udanym występie Łez na wrocławskim rynku.Był to mój pierwszy koncert z Sarą na wokalu i muszę powiedzieć że jestem po prostu oczarowana jej osobowością i charyzmą.Sara jest po prostu świetna nie odczułam braku poprzedniej wokalistki wręcz przeciwnie wydawało mi się że to Sara jest od początku w zespole.Bardzo podobały mi się jej wykonania starszych utworów.Co mogę jeszcze dodać świetny kontakt z publicznością żywiołowość radość płynąca ze sceny która Sara próbowała zarazić wszystkich.To tyle moich wrażeń mam nadzieje że będzie mi dane przy jakiejś bliższej okazji zobaczyć zespół na dłuższym koncercie,ponieważ po wczorajszym zostaje mały niedosyt,gdyż miało się ochotę rzec chwilo trwaj.Podpisuję się po stwierdzeniem że Łzy najlepsze na żywo!!!!! :)

Zapraszamy na kolejne koncerty i do udzielania się na forum :)

Pinezka pisze:A na koncercie w Eterze na bis, udało się namówić zespół do zagrania Jesteś jak ona :)

Nagrałyście może? :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 sty 2013, 16:54

Napiszę jeszcze parę słów czy mi się w ogóle podobało :P

Koncert świetny, chociaż było jakoś tak mało klimatycznie, może dlatego, że było jasno :P no i publiczność też nie przybyła dość licznie, niestety.
Sarę widziałem po raz pierwszy na żywo i nikt mi nie powie, że Ania była lepsza bo Ania była po prostu zupełnie inna, a inna jak wiadomo nie znaczy gorsza :wink:
Niesamowity wokal, energia i taka szczerość płyną od tej dziewczyny :D

No i pozwolę sobie stwierdzić, że wykonanie "Sex On Fire" jest lepsze od oryginału :wink:

Ogólnie to podobało mi się bardzo i mam tylko nadzieję, że kolejny koncert będzie okazją także do spotkania z FFC :)

Kilka moich filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=9SVNVxQ_W-g - "Dla miłości",
http://www.youtube.com/watch?v=wj4iffM8Avk - "Narcyz się nazywam",
http://www.youtube.com/watch?v=oiK8zqqwCyQ - "Puste słowa"

:wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 14 sty 2013, 17:13

Jest nagrane, Ewa zapewne wrzuci na dniach :)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 sty 2013, 17:31

W takim razie czekamy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 14 sty 2013, 17:44

z tym "jesteś jak ona" to trochę nie było tak, że dało się namówic ;) Sara wiedziała, że nam zależy żeby to usłyszec więc jak zaczęłyśmy skandowac pomyślała, że sprawi nam tym ogromną radośc.

Koncert fantastyczny i po zobaczeniu Sary na scenie, znów mam ochotę jeździc na koncerty Łez :)
Dziękuję całemu zespołowi za doskonałą zabawę. Dziękuję też ogromnie Dadze i Karoli. Bez Was nie byłoby to samo <3
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 14 sty 2013, 18:14

Adi dał zadanie opisania wrażeń na forum, więc piszę...

Najpierw koncert na Rynku... Pierwsze spotkanie z Sarą na scenie no i szału nie było. Co prawda po tym co znałam do tej pory spodziewałam się że w ogóle nie przypadnie mi do gustu... Ale nie było źle. Nawet przyznam, że bardzo spodobałam mi się w Anastazji... Koncert nie był długi, w trakcie tłum pod sceną robił się coraz większy - ale myślę, że brak publiczności był spowodowany tylko i wyłącznie wczesną porą. Po tym koncercie jednak wiedziałam, że na pewno chcę znów usłyszeć Sarę by tak zwyczajnie osłuchać się z jej głosem...

No i się udało:) Na koncercie w klubie odbiór był zupełnie inny! Może to kwestia wcześniejszego poznania z Sarą, posiedzenia z chłopakami i wczucia się w klimat... A może dlatego, że była po prostu fajna zabawa i za drugim razem już nie miałam takiego wrażenia, że kiedyś to śpiewała Ania... A takie - że teraz jest Sara i jest fajnie. No i fantastycznie było zobaczyć chłopaków na scenie... Co prawda na rynku chyba troszkę zamarzali, ale i tak, jak zawsze dali czadu. No i gdzieś tam odżyły wspomnienia... Razem z Dagmarą i Asiuncią poczułyśmy się jak za czasów starego FFC...

Generalnie jeśli chodzi o Sarę... bardzo fajna, otwarta i sympatyczna osoba. Przed koncertem razem z Asią i Dagą poznałyśmy się z nią, pogadała zupełnie normalnie jakby nas znała, nie było żadnego dystansu - bardzo miło mnie to zaskoczyło. I co więcej... ani przed koncertem klubowym, ani po nim nie odczułam braku Anki... Na jej solowym koncercie byłam i mi się podobało... Ale Łzy to teraz Sara - i choć nie byłam przekonana do tej zmiany, to widzę że wyszło wszystkim na dobre... A do innego wokalu trzeba się przyzwyczaić i tyle. Więc jeśli ktoś ma wątpliwości to wystarczy nastawić się pozytywnie, i dasz szansę na posłuchanie Łez w tej odsłonie... Bo jak widać można... Zwłaszcza, że piosenki Łzowe bez Łzowych chłopaków to nie to samo! Oni na scenie muszą być i już!

I właśnie rozmawiam z Asiuncią, że po tym koncercie wróciła nam ochota do jeżdżenia na koncerty... Stęskniłyśmy się za tym i dopóki nie przypomniałyśmy sobie jak to jest bawić się pod sceną, pogadać z chłopakami, spotkać się i pośmiać, to nie myślałyśmy o tym... A teraz chcemy więcej! No i był pretekst by spotkać się znów z pewnymi osobami - takie rzeczy tylko dzięki Łzom... A o takie znajomości warto dbać:)

Podsumowując powiem tak - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i przyznaję, że nikt nie powinien skreślać zespołu póki nie zobaczy na żywo (najlepiej ze 2-3 razy) ich koncertu. A przyznać trzeba że koncert był super:) I na pewno w miarę możliwości jak najszybciej to powtórzę :lol:

Dziękuję dziewczynom z FFC za towarzystwo na koncercie... a w szczególności Dadze i Asi... No i oczywiście całemu zespołowi za super zabawę :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 14 sty 2013, 20:50

Pierwszy koncert, w rynku, tak jak już pisał EfektMotyla, był dość mało klimatyczny no i szału wśród publiczności nie było. Ale wrocławska publiczność na ogół taka jest ;) Było natomiast energicznie, setlista jak na tak krótki koncert bardzo fajnie dobrana, także na pewno warto było wpaść.
,,Twoje serce" http://www.youtube.com/watch?v=M3dzwAUhFyE

No to przejdę do drugiego koncertu. Mimo, że ludzi była garstka - przed sceną kilkanaście osób, na balkonach może trochę więcej, to ten był lepszy. Na pewno była lepsza atmosfera, miejsce. Po chyba identycznej setliście jak na rynku Sara miała zlicytować piłkę z Euro 2012, a że wcześniej skandowane było ,,Jesteś jak ona", to powiedziała, że zagrają, ale jak cena piłki przekroczy bodajże 150 zł, no i tak się stało :)

Pinezka pisze:Jest nagrane, Ewa zapewne wrzuci na dniach :)

A wrzuci, wrzuci :) ,,Jesteś jak ona" http://www.youtube.com/watch?v=FW-LhzaDYY4

Dziękuje bardzo za towarzystwo dziewczynom z FFC , z Inez to pół dnia spędziłam ;) No i oczywiście dziękuję zespołowi za koncert i spotkanie :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 14 sty 2013, 21:24

Ewa_p pisze: Po chyba identycznej setliście jak na rynku Sara miała zlicytować piłkę z Euro 2012, a że wcześniej skandowane było ,,Jesteś jak ona", to powiedziała, że zagrają, ale jak cena piłki przekroczy bodajże 150 zł, no i tak się stało :)

200 :D Koleś pewnie wytrzeźwiał i pomyślał "Skąd ja mam tę piłkę?!" :D Ale dzięki niemu usłyszeliśmy "jesteś jak ona" :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 14 sty 2013, 21:46

:D Ja tak pomyślałam o tej kobiecie, która wylicytowała płytę Łez, że wytrzeźwieje i nie będzie wiedziała skąd ma płytę, a dlaczego nie ma kasy :P
Awatar użytkownika
wampirek999
Członek FFC

Postautor: wampirek999 » 15 sty 2013, 10:45

Koncert "w pigułce" na rynku bardzo udany :D Szkoda tylko ze nie udało mi się dotrzeć do Eteru wrrr... Widzę że musiało być naprawdę fajnie. Generalnie wielkie dzięki dla zespołu no i dla dziewczyn z FFC :D
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 sty 2013, 12:24

Mam nadzieję, że tradycja pisania relacji z koncertów powróci na dobre na forum :)

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 15 sty 2013, 23:13

Ja mam nadzieję, że ogólnie tradycja pisania na forum powróci ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 sty 2013, 15:51

No to do dzieła! :P

-

-

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 sty 2013, 11:02

Sylwia pisze:A ja się wybieram 4 czerwca - środa na koncert do Wrocławia......na parkingu Geanta.....dzięki Sara:*.......będzie ktoś może z FFC???

Przepraszam za mały offtop, ale wczoraj przed snem zachodziłam w głowę, kiedy był mój pierwszy koncert Łez. Pamiętałam że Wrocław, że pod jakąś galerią, ale daty i tego kto był jakoś nie do końca. Ale już wszystko jasne - 4 czerwca 2003. Koniec offtopu :P

Wróć do „Koncerty”