Wrocław.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 paź 2003, 22:36

zabawa bez FyFyCy to żadna zabawa...
Marik nie martw sie o relacje, nie było tak źle jak na godzine 2:06 :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 19 paź 2003, 18:23

To bedzie moja pierwsza relacja z koncertu wiec nie wiem czy mi wyjdzie :P Strasznie mi sie niechce ale Sylwia kazala :P

Juz na samym poczatku mojej wyprawy pierwszy ZONK :P 5 minut do odjazdu autobusu z Wiednia do Wrocka a ja biletu nie mam bo ciocia sie spozniala... ale na szczescie dojechala...w autobusie jak zwykle bylo ostatnie miejsce i musialem sobie spoczac kolo pana ktory byl trpszku gruby i rozwalal sie prawie na dwa miejsca..... po 8 godzinnej meczarni dotarlem do wroclawia na godzine 5 rano :P hehe U cioci niemoglem spac z wrazenia wiec polazlem sobie na spacerek z samego rana :P przed 10 pospacerowalem sobie do stranwaju (a moze do tramwaju, analfabeta ze mnie :P)no i juz sie niemoglem doczekac sie spotkania z Mari :* (mloda.jg). Niestety spoznilem sie.. wbiegam na peron a jej nie ma... to biegalem po calym pkp ale wszystko skonczylo sie dobrze i znalezlismy sie :P Piotrek (Ghvrave)przyjezdzal dopiero za godznie wiec wpakowalismy sie do kafejki internetowej :P zaplacilismy za pol godziny z tego 10 min. przegadalismy, 10 min. poczytalismy forum i po lookalismy na inne strony a na nastepne 10 min. komp sie zawiesil :P wiec ruszylismy na peron po Piostrka :P znalezlismy sie bez problemu :P razem powedrowalismy do biedronki i naszym haslem dnia stalo sie "Pol Polski kupuje w Biedronce" hehe. Pozniej przyjechal Jesoos z agnieszka.. powitania i tekst Jesoosa do mnie "Carti pulchny sie stales" Dzieki Jesoos :P Razem ruszylismy do szkoly Danio (Justysia) z tamtad nas wywalili bo zrobilismy sobie picknick przed szkola :P Zgarnelismy Danio i ruszylismy z nia na malutkie zakupy no i do niej do "Statku" robilismy sobie Fotki no i karmilem Danio i Jesoosa pierogami :P (Jesoos nie chcial jesc a Danio tez chciala byc karmiona:P) po 16 ruszylismy po Ja-Samotna na PKS i z nia ruszylismy do Empiu gdzie robilismy za sztuczny tlum :P Oczywiscie zdjecia z zespolem i mila konwersacja z Adamem ktory sie zdziwil ze przyjechalem :P W Empiku Ghrave meczyl mnie caly czas bo mu sie podobala moja czapka z nitami :P i myslalem ze zwarjuje :P hehe. Udalo namowic sie Adika, Adama ,Arka no i chyba Karine na piwo w WZce. I ruszylismy pelna gromada do klubu :P Mila rozmowa z Adrianem ktory tez sie zdziwil ze sie pojawilem :P hehe jak by to bylo cos nadzwyczajnego ::rool:: Przed Klubem czekala juz na nas inna gromada FFC czyli ( Frezzer (Fryzjer), Iwan, Gosia, no i jeszcze ktos byl ale zapomnialem Ooops J :P W Klubie zaczelismy ustawiac stoliki i sie kelnerki przywalily ale Adrian godnie nas obronil… no i po skonczonym przemeblowaniu postawil nam Piwa J (Dziekuje Adi)i siedlismy wszyscy razem i gadalismy , cykalismy fotki no i oczywiscie degustowalismy sie piwkiem :P a tu nagle krzyk wpada Pajonk i rozruba biega skacze wita sie ze wszystkimi :P Zwarjowana Warjatka :* Powoli ludzie zaczeli sie zbierac pod scena ale my niebalismy sie bo i tak dostalismy sie pod sama scene :P Wreszcie dojechal TRES no i pogadalem sobie z nimi i ruszylem z Jesoosem Ghravem pod scene :P hehe przed koncertem fajnie koles spiewal "Szanty" myslalem ze zesikam sie ze smiechu :P no i nareszcie zaczol sie koncert :D zaczelismy warjowac Wziolem Piotrka na barana hehe J Adam to zobaczyl to sie nawet zasmial :P zaczelismy warjowac (popychac sie skakac) i dolaczylos ie do nas pare osob z poza FFC co bylo dla mnie bardzo milym zaskoczeniem :P Niestety w klubiebylo tak goraco ze ze mnie i z innych lal sie pot J (a niby byla klimatyzacja) no i zopstalismy nazwani przez jakies Laleczki w szpilkach nazwani "smierdzuichami" tylko dla tego ze od szalenstwa sie spocilismy. No ale spoko Po koncercie znowu sesje fotek :P hehe No i odspiewanie Pajonkowi "Sto Lat&" no tak sobie mysle niebede sie prosil bo mialem urodziny po Pajonku ale Pajonczek sama zaczela mi spiewac :P tzn wydzierac sie :P hehe J Pozniej pierwsze pozegnanie z Danio bo ja Adam porwal (hrrrr). No i pozniej Sylwia zaczela sypac komunikatami :P I jednym strasznie sie ucieszylem., wszyscy sie ucieszyli i zaspiewalismy jej tak glosno ze wszyscy snie na nas patrzyli :P juz prawie na samym koncu ruszylismy wszyscy razem do Mc Donalda. W drodze opowiedzialem Iwanowi moja histroie bo go zainteresowala :P No i w Mc Donaldzie znowu dyskusje na pewne tematy... Piotrek juz zasypial na stoliku (biedny). Od Oli (Lukrecji) dostalem kamyka na pamiatke ktorego mam w kortce na szczescie :P hihi Pozniej pozegnania… chyba z kazdym zegnalem sie ze 3 razy :P I pozostalascia FFC ruszylismy na PKP czyli (Ja, Jesoos, Agnieszka, Ghrave, Ola, i Patrycja) Jesoos i Agnieszka poszli szybciej bo inaczej niezdazyli by na ciapong a ja zostalem z reszta i spacerkiem dazylismy na PKP. Tam okazalo sie ze Piotrek mozejechac z Ola i Patrycja do domu tym samym ciapongiem. No i wsiedli jeszcze gadalismy i Piotrek nagle mowi "Popatrz za siebie na reklame" i to nasze haslo dnia "Pol Polski kupuje w Biedronce" Rano obudzil mnie sms Marika. Gdyby nie ona obudzil bym sie dopiero chyba wieczorem i pognalem na PKP…. Przegapilem swoj ciapong do Klodzka i pojechalem z nia do Walbrzycha…. Nieobylo sie bez przygod… Marik wcisnol mi nieswiadomi kit ze juz jestesmy w walbrzychu i wysiadlem na jakiejs wsi.... i na dodatek zapomnialem torby w pociagu... ktory juz odjezdzal… biegne za nim i malo sie niezabilem wskakujac w ostatnim momencie do pedzacego pociagu.... konduktorzy chcieli mi wlepic kare... ale jakos wyblagalem.... Marik byla przerazona... W Walbrzychu ledwo co zdazylem na ciapong do Klodzka… no i na dodatek siedzac sobie w ciapongu rozplakalem sie jak dziecko L No i wieczorem w sobote wyruszylem autobusem powrotnym do Austrii. I znoz mialempecha bo siadlem kolo kolesia ktory chyba bal sie ciemnosci bo mial caly czas zapalone swiatlo nad swoim siedzeniem ale jakos przetrwalem :P
Jesli myslicie ze to koniec to sie mylicie bo ostatni ZONK zlapal mnei we Wiedniu kiedy moj tato uswiadomil mi ze nie ma benzyny w samochodzie i musimy isc na stacje o paliwo L I tak taki wykonczony ze spuchnietymi oczami ruszylem z nim w mrodzie na poszukiwanie paliwa….(hrrrrr) I tak bladzilismy po Wieniu 2 godziny w poszkuiwaniu stacji paliwowej :P
No to juz chyba bedzie koniec mam nadzieje ze sie spodobalo.. i ze tak to mialo wygladac…
Jesli nie to sorry :P Pozdrawiam

Ps: haslo dnia: "Pol Polski kupuje w Biedronce"
Carti po wyjscu z PKP od strony PKS: "Tu kiedys byly szyny"
Mloda.jg przy wysiadaniu z windy u Danio "To dopiero drogie pientro"

NO I TE PIEROGI :P

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA SWIETNA IMPREZE :***********

No i Napewno sa bledy wiec.... wiecie jestem....(analfabeta) hihi
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 19 paź 2003, 19:40

Carti pisze:Przed Klubem czekala juz na nas inna gromada FFC czyli ( Frezzer (Fryzjer), Iwan, Gosia, no i jeszcze ktos byl ale zapomnialem Ooops J :P

Carti wstydziłbys sie Kaski (Kathleen Kelly) nie zapamiętałeś ? - oj nieladnie... :twisted: trzon załozycielski FFC (zwany sezonowymi fanami) przyjezdza - a tu taki zonk :D

P.S.
Ciesze sie ze mogłem Cie poznac :D i ze jeszcze kiedys przyjedziesz do Polski na koncert :D
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 19 paź 2003, 20:29

Carti czapeczka z ćwiekami jest the best... ;)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2003, 20:42

Carti.... Ja chcę żebyś znów tak mnie karmił :P No i Adam mnie nie porwał...To mama mi powiedziała, że już jedziemy z Nim do Rockera :twisted:
Awatar użytkownika
Agacisko

Postautor: Agacisko » 20 paź 2003, 14:15

jesoos pisze:
Agacisko pisze: tylko bardzo żałuje że nie udało mi się z wami zapoznać i pogadać :cry:

czyżby trema? :twisted:
Agacisko pisze:a wy nie bedziecie mili nic przeciwko :?: :D

nie pytaj tylko przyjeżdrzaj :wink:

:D nieee bardziej niecierpliwosc mamy :( ale nastepnym razem postaram sie dluuuzej pobyc :wink: mam nadzieje ze bedzie nastepny raz :D
aaa i dziekuje za pozwolenie :wink:
"Kiedyś miała życie, ale go nie karmiła, więc sobie poszło..."
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 20 paź 2003, 15:28

mloda.jg pisze:Zapomniałyśmy z Ewą dodać, że nóż świetnie zastępuje lyżeczkę do herbaty :D

O taaak ;) FFC poradzi sobie zawsze i wszędzie :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Agacisko

Postautor: Agacisko » 20 paź 2003, 17:41

Justysia pisze:Agacisko,ja to w ogóle się powinnam obrazić, bo pomachałyśmy sobie i Ty gdzieś uciekłaś i już Cię nie znalazłam :evil: No ale rozumiem, że mama narzekała :D Do następnego ;*

niop chociaż tyle :D ale mogło być więcej :evil: bedzie w przyszlosci :D :wink:
a co do mamy narzekala w klubie po koncercie ale jak juz byla w domu to powiedziala ze jej sie podobalo :P
"Kiedyś miała życie, ale go nie karmiła, więc sobie poszło..."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 22 paź 2003, 18:06

frezzer napisal:
Carti wstydziłbys sie Kaski (Kathleen Kelly) nie zapamiętałeś ? - oj nieladnie... trzon załozycielski FFC (zwany sezonowymi fanami) przyjezdza - a tu taki zonk

P.S.
Ciesze sie ze mogłem Cie poznac i ze jeszcze kiedys przyjedziesz do Polski na koncert

no mam nadzeije ze kathleen mi bybaczy :P :*
No i jeszcze kiedys napewno wpadne na koncert do polski raczejna 100% :P tez cie ciesze ze moglem ciebie poznac :P

Justysia napisal:
Carti.... Ja chcę żebyś znów tak mnie karmił :P No i Adam mnie nie porwał...To mama mi powiedziała, że już jedziemy z Nim do Rockera

obiecuje ze jeszcze cie nakarmie :P

Ghrave napisal:
Carti czapeczka z ćwiekami jest the best...

hehe no a jak :P czapeczka jest super :P bede ja nosil przez cala zime i mam nadzieje ze przyjade jeszcze w niej na jakis koncert w tym roku :P a jak nie to w nastepnym :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2003, 20:37

Ale fajne zdjęcia mi wyszły, nie? ;) Czekam teraz na fotki reszty osób :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 paź 2003, 22:34

Daga ale ja widziałam tylko 7 zdjęć chyba... a było podobno 20 :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 paź 2003, 23:06

Mari.... Mówiłąm,że u mnie na blogu są zdjecia :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 22 paź 2003, 23:08

Justysia pisze:Mari.... Mówiłąm,że u mnie na blogu są zdjecia :P

Danio ale mwoilas ze wyszlo okolo 30 a wszystkich na blogu nie ma....
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 paź 2003, 23:22

Carti pisze:
Justysia pisze:Mari.... Mówiłąm,że u mnie na blogu są zdjecia :P

Danio ale mwoilas ze wyszlo okolo 30 a wszystkich na blogu nie ma....

Ciekawe dlaczego :roll: :wink: Czyżby cenzura :twisted:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 22 paź 2003, 23:25

hehe Danio pewnie znowu wmawia sobie ze zle wyszla :P hehe
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Koncerty”