Wrocław.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 mar 2008, 9:52

Sam koncert mogę zaliczyć po raz kolejny do tych bardziej udanych z różnych względów:-) Czasam, naprawde warto nie chodzić na zajęcia by móc się tak dobrze bawić w takim towarzystwie:-) Szkoda tylko, że był to ostatni koncert akustyczny :/ Ale tak szczerze, to nawet bardzo się z tego powodu cieszę, bo już bym sobie poskakała tak na maksa! Koncert upłynał bardzo szybko, zresztą jak zawsze... Po raz kolejny dobry kontakt Ani z wrocławską publicznością, ale i tak najfajniejszą rzeczą podczas tego koncertu był śpiew ( o ile można to tak nazwać) chłopaków na piosence "Wróciłam" i przecudowny prezent, który dostała Anna w postaci garnka;-)

Podziękowania dla:

-Wampirka- za...Ty już wiesz za co:*:*:* Drugim razem już Cię nie puszczę, choćby nie wiem co by się potem działo...

-Agaty- za kolejny wspólny koncert; pogaduszki; śmiech; "Nore"... i w ogólę za całą resztę:*:*:*

-Mandarynki- za to,że po raz kolejny świetnie sie z Tobą bawiłam; za budzik:P i za to,że po prostu byłaś:*:*:*

-Yennefer- za kolejne bardzo sympatyczne spotkanie; rozmowy; zdjęcia; wspólną zabawe i plany na najbliższy czas...:*:*:*

-Gregorikosa- za to,że przyjechałeś taki szmat drogi...; za kolejne miłe spotkanie; za płytę i po prostu za uśmiech:*:*

-Mordimera- za świetny humor, kolejne spotkanie i całą resztę:*:*

-Sylwii- za kolejny koncert...:-)

-Ewci163 i Pamie - za kolejne miłe spotkanie :*

-Pawła i Marka - za spotkanie po tak długim czasie; mile spędzony czas i pogaduszki... Marek-mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieć miękkie lądowanie :P

-dla reszty osób z poza FFC- za spotkanie i wspólną zabawe:-)

-zespołu- za koncert i czas po koncercie :-)

-Ani i Maćka- po raz kolejny napiszę tylko "DZIĘKUJĘ"...:*:* Maciek- Tobie jeszcze dziękuję za to,że po raz kolejny można było na Ciebie liczyć:*

-Dyzia-za spotkanie i pogaduszki i za "Normalni inaczej" -)

-ekipy technicznej- za kolejne spotkanie:-)

-Ace'go - za tak ciepłe przywitanie:*

- "Pana organizatora"- za to,że co chwile zmieniał zdanie i swoje myśli :P
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 11:32 przez Sabina_ot_tak, łącznie zmieniany 2 razy.
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 15 mar 2008, 10:06

Dzięki dla Pawła za "Szczęścia smak" :***
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 15 mar 2008, 10:27

Dziękuję Sabinie i Pawłowi za możliwość posłuchania fragmentu koncertu:*
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 mar 2008, 10:33

Saba-Łezka pisze:Szkoda tylko, że był to ostatni koncert akustyczny :/

Hmm, Dyzio chyba nam mówił, że Kołobrzeg też będzie akustyczny ;> Chyba, że coś mi się pomyliło ;P

Saba-Łezka pisze:ale i tak najfajniejszą rzeczą podczas tego koncertu był śpiew ( o ile można to tak nazwać) chłopaków na piosence "Śłońce"

Chyba na "Wróciłam" ;P

Dzięki Pawłowi za "Anastazję" :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 mar 2008, 10:42

Nemo pisze:
Saba-Łezka pisze:ale i tak najfajniejszą rzeczą podczas tego koncertu był śpiew ( o ile można to tak nazwać) chłopaków na piosence "Śłońce"

Chyba na "Wróciłam" ;P

No tak... Racja,już poprawiam... Tak to jest jak się nie śpi tyle czasu...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 10:44 przez Sabina_ot_tak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 mar 2008, 10:44

Powiem krótko - za mocne to było.
Ja może napiszę relację jak się wyśpię, ale raz że to był numer stulecia, dwa że warto było poznać to FC bo tak ślicznych dziewczyn nigdzie indziej się nie pozna, trzy że ja wylądowałem w Świnoujściu a Paweł w Warszawie.
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 15 mar 2008, 11:26

Moja podróż zaczęła się bardzo dziwnie, szybko i niespodziewanie, kiedy to godzinę przed pociągiem namawiano mnie by jechać... Szybkie przygotowania, mycie, pakowanie i na pociąg... na dworcu 7 minut przed pociągiem a tu jeszcze trzeba kupić bilet... ale ma się potajemne kasy, gdzie kupuję bilety... jak się okazało pociąg zaczął się spóźniać, więc już z tego wszystkiego zapytałam jakąś dziewczynę czy napewno z tego peronu on jedzie... ale ona czekała na ten sam pociąg... wieć luz.. tak jakoś się stało że później już zaczęłyśmy gadać... jakieś dziewczyny grały i śpiewały na dworcu w holu.. posłuchałyśmy a potem czekałyśmy pod tablicą odjazdów i przyjazdów a nasz pociąg zwiększał opóźnienie od 50 minut do 80... tak więc wiadome było że nie zdąże ale jakoś mimo to jechać chciałam... Jak już przyjechał pociąg to było dobrze... Siadłyśmy sobie do przedziału... słuchałam opowieści Oli...a potem zasnełam bo już oczy nie wytrzymywały dymu z papierosów (fuuuj :P) a jak się obudziłam byliśmy już gdzieś w Brzegu... a cały przedział gadał o jedzeniu :/ jak na złość, bo byłam głodna.. We wrocławiu byłam po 19... kupiłam bilet i szybko na tramwaj potem pod politechnikę, chociaż nie orientowałam się gdzie to jest, ale trafilam jakoś bez problemu... Oczywiście miało się szczęście bo przed Łzami grał jakiś studencki zespół i koncert zaczął się po 20... więc mimo tego spóźnienia-zdążyłam... Koncert był świetny... szkoda że to podobno ostatni akustyk, ale czas teraz na normalne :) trzeba się wyszaleć... Ania miała świetny humor i kontakt z wrocławską (i nie tylko ;) ) publicznością... Koncert minął mi wyjątkowo szybko... Świetne było chłopaków "Słońce na mojej twarzy" :)

Podziękowania:
Mandarynki, za sesję misiową, za to że jednak mnie przekonałaś i za wszystko :)
Agacie, j,w oraz za nocleg :)
Sabinie, za spotkanie, pomimo wszystkiego.... :)
Pawłowi i Markowi, za kolejny koncert, jesteście szaleni :)
Yennefer i Mordimer, za kolejne spotkanie, pogaduszki i wszystko:)
Grześkowi, za bilet, za spotkanie :)
Pamie i Ewci, za spotkanie...
i całej reszcie :)
Całemu zespołowi za świetny koncert :)
Maćkowi i Dyziowi, dziękuję...
Ace, za spotkanie
Całej reszcie, technice, organizatorom, dziękuję...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 mar 2008, 11:37

Ja się boję to opisać. Może Paweł zacznie a ja dopowiem.
Awatar użytkownika
N@di

Postautor: N@di » 15 mar 2008, 13:16

Saba-Łezka pisze:

-dla reszty osób z poza FFC- za spotkanie i wspólną zabawe:-)

No właśnie... co do osób spoza FFC to ja np. nią jestem i muszę powiedzieć, że już sporo czusu jesem fanką Łez ale żadko chodzę bo studia i praca itd. Jednak wczoraj udało mi się przyjść i bardzo się z tego cieszę bo koncert był naprawdę dobry poza dwoma rzeczami:

1. Nie wiem czy to ktoś z was, ale chyba miał koszulkę z FFC, w każdym razie czy był pijany czy spalony wszystko mi jedno, ale nie dał chyba zbyt dobrego przykładu. Ja wiem, że można sobie strzelić piwko czy dwa, ale bez przesady, gość ledwo na nogach stał i miotało go trochę po innych ludziach, którzy stali obok niego. Na koncert się idze chyba po to żeby posłuchać i się pobawić, a dla tego pana to zabawa skończyłą się chyba dużo wcześniej:P Na piwko czy imrezkę przecież zawsze można iść po;)

2. Utwór "Imagine" zupełnie oczywiście wg. mnie nie trafiony :/ Nie podobała mi sie ta wersja

Reszta świetna zwłaszcza kontakt pani Ani z publicznością (chociaż publiczność muszę przyznać, że też nie była zbyt kontaktowa jakoś)
Ja stałam pod sceną i świetnie się bawiłam.

Pozdrawiam wszystkich fanów Łez:)
nawet madrzy ludzie robia czasem cos glupiego;)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 15 mar 2008, 13:24

N@di pisze:2. Utwór "Imagine" zupełnie oczywiście wg. mnie nie trafiony :/ Nie podobała mi sie ta wersja

To chyba jesteś pierwszą osobą której to się nie podoba...
bo wiele osób to bardzo lubi i im się podoba...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 mar 2008, 13:33

N@di pisze:Reszta świetna zwłaszcza kontakt pani Ani z publicznością (chociaż publiczność muszę przyznać, że też nie była zbyt kontaktowa jakoś)
Ja stałam pod sceną i świetnie się bawiłam.

Zależy,która publiczność, bo nie wiem czy zauważyłas,że gdyby nie FFC, to wątpię, żeby ktoś podszedł pod scene, a zresztą publiczność stojąca świetnie się bawiła i śpiewała wspólnie z Ania... Gdyby publiczność nie była kontaktowa jak to nazwałaś, to Ania śpiewałaby sama,nikt by się nie bawił,a przecież tak nie było... No, chyba, że ja jestem ślepa :wink:

Awatar użytkownika
Kamil28

Postautor: Kamil28 » 15 mar 2008, 14:57

:D :D :D Cześć

Po dość dlugich próbach w końcu odzyskałem hasło i mogę w końcu coś napisać. :):):)
Jeżeli chodzi o mnie to byłem na pierwszym akustyku Łez i mnie powalilo. Słyszałem ze koncerty akustyczne to jest coś,ale dopiero wczoraj sie przekonałem jak bardzo. Miałem wątpliwości czy iść na ten koncert ( ze względów zdrowotnych ), ale po krótkim przemysleniu sprawy "Kamil nie bądź glupi Łzy we Wrocku !!! " no cóz pojechałem cały ja :):):). Miałem spokojnie sobie posiedzieć ale usiedziałem tylko na " Gdybyś był " pózniej podszedłem do przodu i zostałem tam do konca :):):). Cały koncert był świetny jak każdy pozatym :):):). Znów miałem okazje ujawnić moje zdolnośći wokalne gdy Anka przyłożyła mi do ust mikrofon na ostatnim kawałku ( ma się ten dar :):):)

Ogólnie bardzo się ciesze, że Łzy coraz częsciej przyjeżdzają do Wrocka.

Pozdrawiam wszystkich i myśle ze teraz wiecej mnie tu będzie :):):)
" JESTEM JAKI JESTEM " ot tak :)
Awatar użytkownika
wampirek999
Członek FFC

Postautor: wampirek999 » 15 mar 2008, 17:02

No to teraz czas na mnie. Koncert- brak mi słów, wielka szkoda ze był to mój pierwszy a i ich ostatni koncert akustyczny, ale najważniejsze jest to ze udało mi się tam być i zobaczyć to nieziemskie widowisko. Z przyczyn technicznych nie mogłam zostać do końca, jednak miejmy nadzieje że więcej sie to nie powtórzy. Czasem warto zrobić mały przekręt żeby pojechać i móc bawić się w tak doborowym towarzystwie :D Tak a teraz gwóźdź programu:

PODZIĘKOWANIA:

- Sabinie- za cudowne spotkanie, za tajemnice maleńką, i w ogóle za wszystko. Jesteś po prostu boska. Trzymam cię za słowo, że mnie nie puścisz :D

- Grzegorzowi- (Brat niezła miałeś minę- nigdy jej nie zapomnę) nie musze pisać sam wiesz za co

Jej było was tam tylu ze niestety nie pamiętam wszystkich ale z całego serduszka wszystkim i każdemu z osobna dziekuje

- Zespołowi- za genialny koncert i chwile przed koncertem

- Ani- za całokształt i za kilka na prawdę udanych zdjęć

- Maćkowi- za to ze można na Ciebie liczyć

Jeszcze raz wszystkim bardzo bardzo bardzo DZIĘKUJĘ
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 15 mar 2008, 18:45

Kolejny bardzo udany koncert :)
Ania miała doskonały humor i dobry kontakt z publicznościa, a chłopcy w końcu ujawnili swoje skrywane talenty wokalne :wink:
No i ten garnek na końcu :P

Podziękowania:
Sabina- za to że byłaś :* Więcej pisać nie będę bo ty i tak wiesz :*:*:*
Agata- za kolejne sympatyczne spotkanie, "wieczorno-poranne" rozmowy i nocleg :*
Sylwia- za to że jednak przyjechałaś i za siniaki :P
Grzesiek- za kolejne spotaknie, wspólne koncertowanie i za kupienie biletu :*
Yennefer i Mordimer- za kolejne miłe spotaknie i wspólne plany na przyszłość :)
Wampirek- za poznanie :)
Ewcia163 i Pama- za kolejne spotkanie :)
Paweł- za kolejny wspólny koncert :)
Marek- za poznanie- w końcu na żywo :)

Ania- za świetny humor podczas koncertu i przeszkadzanie mi w kręceniu filmików, wspólne rozmowy i zdjęcia :*
Chłopcy Łzowi- za to że w końcu ujawniliście swoje zdolności wokalne no i za koncert :)
Dyzio- za twoje stwierdzenie o "normalnych inaczej"
Maciek- za rozmowę :)
"Czasem myślę o rzeczach, których nie powinnam robić..."

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 15 mar 2008, 20:07

Teraz ja :)
Pierwszy raz (i niestety ostatni) byłam na koncercie akustycznym i muszę przyznać, że wrażenie niesamowite. Po prostu na te półtorej godziny przeniosłam sie do innego świata. Bawiłam sie doskonale i publiczność pod sceną chyba również. Śpiewali prawie wszystkie piosenki wraz z Anią. To był chyba najlepszy koncert na jakim byłam.

Podziękowania dla:

- Pamy - za towarzyszenie mi na kocercie, telefony przed i rozmowy :D
- Anety - za rozmowy i ogólnie za spotkanie :-)
- Sabiny - za zajęcie mi miejsca :) i spotkanie
- Moniki, Agaty, Yennefer, Mordimera - za kolejne spotkanie :)
- Grześka, Pawła, Marka, Wampirka oraz reszty - za przelotne spotkanie. Nawet za bardzo sie nie zdążyliśmy poznać, ale mam nadzieję to naprawić :)
- Ani - za świetny koncert mimo zmęczenia i spotkanie :-)
- chłopaków - za koncert i za wspaniały wokal :D
gg: 1604953

Wróć do „Koncerty”