Wrocław.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 18 gru 2011, 22:48

Tak! Przez kilka godzin to wrzucałam i koniec z końcem zapomniałam dać linka:
http://www.youtube.com/watch?v=ETqiH5h-ve8
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 19 gru 2011, 11:02

No to po relacji Ewy nie bardzo mam już co dodawac bo wszystko napisała z tym że nasza podróż zaczęła się najwcześniej bo miałyśmy z Inez najdalej ;) A no i u nas był śnieg a we Wrocławiu suche drogi- uroki mieszkania w ,,wysokich" górach :D
Ogólnie impreza sympatyczna aczkoolwiek nie jest to moja ulubiona forma koncertowa. Momentami po rozpoczęciu koncertu miałam wrażenie że to takie troche ,,granie do talerza". Elita poszła jeśc a zespół w tym czasie ,,przygrywał" żeby im weselej było.Ale magiczy napój marki wino potrafi dużo zdziałac i na szczęście po jakimś czasie co niektórzy zaczęli ,,dygac" w rytm muzyki a po zaproszeniu Sary nawet odważyli się podejśc pod scenę. Ale mimo takiej publiczności stojącej gdzieś daleko za nami, nam nie przeszkadzał fakt, że jesteśmy jedynymi osobami stojącymi pod sceną przez conajmniej pół koncertu. My bawiłyśmy się super. Koncert jak najbardziej udany no i ta świąteczna niespodzianka na koniec bardzo sympatyczna :)
Po koncercie czas spędzony na rozmowach i nie tylko ;)
A no i miałyśmy z Inez swój debiut na wybiegu- mina panów ochroniarzy bezcenna :)

Podziękowania:
Inez- za kolejną wspólną wyprawę na koncert- ciesze się że cię wciągnęłam w Łzy i że ci się podoba. A no i za nasze wybiegowe szaleństwo ;)
Ewa- za kolejne wspólne koncertowanie i za informacje pogodowe ;)
Wampirek- za ,,ponowne" poznanie i koncertowanie. A i nastepnym razem pamiętaj żeby wziąśc drobne
Zespół- za kolejny świetny koncert :)
Adrian i Dawid- za rozmowy na wszelakie tematy
Sara- za wybiegowe zdjęcia i rozmowy
"Czasem myślę o rzeczach, których nie powinnam robić..."

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 19 gru 2011, 13:57

Wow!! Super Sara zaśpiewała "Jest taki dzień"
lubię to słuchać sobie w święta... będzie nowy nabytek na playliście ;)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 19 gru 2011, 14:26

Skoro już są 2 relacje to ja dodam swoją ;) Nasza podróż na koncert rozpoczęła się ok. godziny 17. Wyruszyliśmy z naszego zaśnieżonego miasta z nadzieją, że im dalej od Wałbrzycha tym warunki drogowe będą się polepszać. Dojechaliśmy pod halę stulecia i spotkałyśmy się z dziewczynami które były już na miejscu. Gdy zakończył się pokaz mody, zaproszono nas do drugiej części sali na koncert. Pod sceną nie było nikogo prócz nas. Wszyscy ludzie stali z 3-4 metry za nami. Jednak w połowie koncertu niektórzy z nich zaczęli się poruszać do muzyki a po zaproszeniu Sary podeszli pod scenę. Koncert był bardzo udany i zakończył się miłym akcentem świątecznym :)
Po koncercie bankiet, rozmowy, wspólne zdjęcia. No i wspominany już przez Monikę nasz debiut na wybiegu. Trzecia edycja Tap Madl jest nasza :P
Dziękuję:
Monice za kolejny wspólny koncert, i oby było ich coraz więcej :)
Ewie za kolejne spotkanie na koncercie i dobrą zabawę ;)
Wampirkowi za poznanie i wspólne koncertowanie :)
Adrianowi i Dawidowi za wspólne rozmowy po koncercie.
Sarze za spotkanie i zdjęcia.
Zespołowi za kolejny udany koncert.
Awatar użytkownika
wampirek999
Członek FFC

Postautor: wampirek999 » 19 gru 2011, 23:12

To czas na mnie :D W sumie wszystko już zostało napisane :D Od siebie mogę dopisać jedynie własne odczucia. Był to mój pierwszy koncert na którym byłam od czasu jak Sara jest z zespołem i tym bardziej bałam się trochę wlasnej reakcji i generalnie miałam lekkiego stresa. No ale dziś z czystym sumieniem mogę napisać ze Sara koncertowo jest rewelacyjna. Naprawdę uważam że koncertowo jest świetna. Impreza ta cała to takie trochę snobistyczne party dla bogaczy ale nie to było najważniejsze(to to był tylko kiepski dodatek do super koncertu) :D Najważniejsze było to ze się świetnie bawiłam w bardzo doborowym towarzystwie :D Za co bardzo dziękuje wszystkim naraz i każdemu z osobna:
Monia => tak kochana będę pamiętać następnym razem o drobnych dwóch tysiączkach tak specjalnie dla Ciebie na twoje zakupy :D:D Dziękuje za kolejny wspólny koncert, świetną zabawę
Ewa => za pierwszy ale na pewno nie ostatni koncert i świetna zabawę oraz pogaduchy na pokazie :D :D
Inez => dzieki za to ze przybyłaś z Moniką, i za świetna zabawę :D
Zespół=> za bardzo udany koncert z klimatem świąteczno- zimowym (hmmm tylko gdzie ta zima tak w sumie jest naprawdę)
Adrian,Sara,Dawid => za spotkanie, ciekawa rozmowy, i wiele opowieści :D :D (ktoś wie o jakiej katedrze/bazylice mówił Adrian ?? )
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 19 gru 2011, 23:19

wampirek999 pisze: (ktoś wie o jakiej katedrze/bazylice mówił Adrian ?? )

Chyba gdzieś koło Książa, ale to dość zagmatwane było ;P W każdym razie rozmowy były ciekawe :)
wampirek999 pisze:Ewa => za pierwszy ale na pewno nie ostatni koncert

No ja myślę!
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 19 gru 2011, 23:54

Nie wydaje mi się, żeby to było koło Książa chyba, że chodziło mu o katedrę w Świdnicy albo bazylikę w Krzeszowie. Bo nic innego z tych okolic mi nie przychodzi do głowy.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 20 gru 2011, 0:26

To możliwe, że mi się pomyliło. W każdym razie coś o Książu też było :P
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 20 gru 2011, 0:46

Już wiem gdzie to było. To była miejscowość Studzienno, a ta bazylika, czy katedra była w Wambierzycach :wink:
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 20 gru 2011, 2:13

No i zagadka rozwiązana- wiocha z tablica początkową i końcową z nazwą miejscowości, w koło las, a no i katedra gdzieś tam ;)
A o Wambierzycach właśnie myślałam jak wyszła rozmowa o bazylice czy tam katedrze tylko nazwy nie mogłam sobie przypomniec ;)
Ważne że się dogadaliśmy :)

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 20 gru 2011, 15:57

Ewa_p pisze:Tak! Przez kilka godzin to wrzucałam i koniec z końcem zapomniałam dać linka:
http://www.youtube.com/watch?v=ETqiH5h-ve8

Dzięki! :P Bardzo dobra jakość :wink:

Masz może coś jeszcze?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 20 gru 2011, 22:14

Mam fragmenty Agnieszki i Ace of Spades, wrzucę na dniach.
Miło mi, ze nagranie się podoba :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 21 gru 2011, 21:30

http://www.youtube.com/watch?v=Lbsg0OAo ... S03wXQLmRL Agnieszka
http://www.youtube.com/watch?v=iqCiQ6ru ... e=youtu.be Ace od Spades (króciutkie, ale na tym się długo nie da stać z kamerą ;))
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 06 sty 2013, 16:09

No i jak, kto się wybiera na WOŚP we Wrocławiu?

Ja planuję pojawić się i na rynku i w Eterze. Te plany już raczej się nie powinny zmienić :)
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 06 sty 2013, 17:39

Ja na pewno pojawię się w Eterze, co do wcześniejszego koncertu raczej nie uda mi się zdążyc.

Monikaa ---> Mandarynka

Wróć do „Koncerty”