Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 1:24

Ja mieszkam w bloku gdzie 99proc ludzi to emeryci i czasmi jak słucham muzy to aza ze skargą ale ja na nich i tka zlewam. Jedna babka to przezemnie sie przeprowadziła. Heheheh :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 1:36

nu nu Ghrave, tak nie mozna :lol: u mnie sami młodzi mieszkaja :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 1:40

U mnie jak zakłądali stalke to jedna babcia staneła tam gdzie idą kable i powiedzial, że nie da założyć netu bo ona nie am. I była afera na maksa. A ja zniej na maksa nie polewalem. Ona gadała jakby jej zycie odbierali. :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 1:51

babcie sa niedorobione :lol:
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 21 paź 2002, 2:09

HMM ... POPROSZĘ O DYSTANS, BO PEWNIE NIE BĘDĘ GRZECZNA TAK JAKBYŚCIE SOBIE TEGO ŻYCZYLI. TO WSZYSTKO JEST DLA MNIE DZIWNE. LUBIĘ ŁZY OD POCZĄTKU, ZAWSZE ICH SZANOWAŁAM ZA TO CO ROBIĄ, ODWIEDZAŁAM PO CICHU TĄ STRONKĘ I NAGLE ...WZIĘŁAM POD LUPĘ POSTAĆ ROSZ!'a, PONIEWAŻ MNIE ZAINTRYGOWAŁ I NAGLE SIĘ ROZCZAROWAŁAM. ROSZ! SWOIM 'SCENARIUSZEM' WYWOŁAŁ PRAWDZIWE PORUSZENIE; OKREŚLONY SAM W SOBIE, Z JASNO SPRECYZOWANYM CELEM CHYBA GO OSIĄGNĄŁ. TYLKO CZY SPEKTAKL WART JEST GRATULACJI ?? JEGO BEZWZGLĘDNA POSTAWA ODKRYŁA WASZE SŁABOŚCI I ZMUSIŁA DO OBRONY, A SZKODA, BO PEWNIE NIE MIAŁYBY ONE WIĘKSZEGO ZNACZENIA DLA MNIE, GDYBY ZOSTAWIONO GO SAMEMU SOBIE. MYŚLĘ, ŻE OPRÓCZ PRYWATNYCH KORZYŚCI DOSTAŁ PEWNOŚĆ, ŻE TO CO ZROBIŁ ZABURZYŁO NA JAKIŚ CZAS PRYWATNE ŻYCIE ZESPOŁU - ZA DUŻO DOSTAŁ W TAK KRÓTKIM CZASIE. TAK SOBIE 'CZYTAM MIĘDZY WIERSZAMI' I DOSTRZEGAM ISTOTĘ PROWOKACJI ROSZ!'a, TO WSZSYSTKO MA JAKIŚ SENS. 'ZMUSIŁ' MNIE DO SZUKANIA ODPOWIEDZI NA PYT. JAKIE NAPRAWDĘ SĄ ŁZY, JAKA JEST ANIA ..?? - SĄ JAKIE SĄ; JEST JAKA JEST- DLA NIEKTÓRYCH TO GŁĘBIA, DLA ROSZ!'a ZABRZMIAŁOBY TO PEWNIE BANALNIE ... DLA MNIE DZISIAJ TO TAKIE NAJPROSTRZE OKREŚLENIE NAJPROSTRZEGO, POWIERZCHOWNE I CHYBA BEZ MOŻLIWOŚCI ZAGŁĘBIENIA SIĘ - TO DLATEGO, ŻE SPOJRZAŁAM NA ZESPÓŁ OCZAMI ROSZ!'a - TO DZIWNE, ALE ANIA STAŁA SIĘ DLA MNIE NAGLE NAGA. STAŁA SIĘ NAGLE ZWYKŁĄ DZIEWCZYNĄ Z MAŁEGO MIASTA, KTÓREJ UDAŁO SIĘ ZREALIZOWAĆ WŁASNE MARZENIA - I TO JEST PIĘKNE, WIEM ... ALE COŚ NAGLE PRYSNĘŁO, JAKIŚ CZAR, ODKRYŁAM W TYM WSZYSTKIM JAKĄŚ PUSTKĘ, JAKIŚ HACZYK W KREOWANIU SIEBIE NA RYNKU MUZYCZNYM .BOŻE! WIDZĘ TERAZ SŁABO ROZWINIĘTY INTELEKTUALNIE ZESPÓL, W KTÓRYM ROBI SIĘ RZECZY Z MYŚLĄ O DUŻEJ KASIE, BEZ POJĘCIA O PRAWDZIWEJ SZTUCE; TO WSZYSTKO STAŁO SIĘ DLA MNIE BARDZO SZTUCZNE I NIEPRAWDZIWE; ANIA PRZYJĘŁA ROLĘ SILNEJ, DOJRZAŁEJ, MĄDREJ KOBIETY, KTÓRA WIE CZEGO CHCE, ALE ROBI CHYBA WSZYSTKO, ŻEBYŚMY TAK JĄ POSTRZEGALI, A TŁO JEST ZUPEŁNIE INNE ... TERAZ TO JEST DLA MNIE NIESZCZERE, TAKIE OSZUKIWANIE SAMEJ SIEBIE, TAKA GRA, WALKA O COŚ, WALKA Z KIMŚ ... ALBO ROSZ! JEST NIENORMALNY, ALBO ANIA COŚ UKRYWA PRZED SOBĄ - DZIWACY! LEPIEJ COŚ Z TYM ZRÓBCIE ... A MOŻE TO TYLKO JA JESTEM TAKA PRZEWRAŻLIWIONA, BO JEST CICHO I MIŁO NA FORUM, ALE FAKT FAKTEM, ŻE NAGLE TEN ZESPÓŁ STAŁ SIĘ DLA MNIE WAŻNY ZE STRONY, W KTÓREJ PODDAJE SIĘ OCENIE WSZYSTKO CO SOBĄ PREZENTUJE; JUŻ NIE WYSTARCZY MI SŁUCHAĆ, POTRZEBUJĘ OCENIAĆ. TO JEST DZIWNE.
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 2:15

Ty też bedziesz babcią...
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 2:22

No nie wiem czy zespół mysłli tylko o kasie i jego muzyka nie jest prawdziwą sztuką. Przykłda tekst do Anastazji. Przeciez w tym utworze jest tyle emocji i energi. No nie wiem nie wiem.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 2:24

Lena nie byłabym tego tak pewna... a co jesli umre wczesniej niz sie zestarzeje?
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 2:27

Mi sie nasuwa tu taki cytat "Życie to powolna śmierć".
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 2:33

zyje sie po to, by godnie umrzec... tak ja uwazam....
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 paź 2002, 2:34

No coś w tym jest. Mądre słowa.
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 21 paź 2002, 2:36

Justysia, nie wszystkie "babcie sa niedorobione" moja jest np spox, a te co mieszkaja kolo Ghrave'a to wariatki jakies.
Here I Am
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2002, 2:38

no niektore sa fajne... ale wiekszosc.... zyje w swoim swiecie... i jakies dziwne sie robia
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

Postautor: Conrad » 21 paź 2002, 2:44

no i co zauwazylem to te dziwne zazwyczaj zyja samotnie, bo jak jest jeszcze obok jakis dziadzius to sa spoko.
Here I Am
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 21 paź 2002, 3:17

Conrad takei pytanie do Ciebie słuchasz moze Bryana?
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...

Wróć do „Łzy”