Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 23 paź 2002, 2:40

super!

P.S. to ty i adas nie chcecie stanac przy mnie twarza w twarz...
Ale nic. dziękuję...
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 2:51

to ty i adas nie chcecie stanac przy mnie twarza w twarz...

Po pierwsze...czemu Adaś.....nie mieszaj go do tego........On nigdy nie chciał...zresztą ja też chyba nie...choć :? :?

Po drugie......jeśli bym się skusiła.....to tylko wtedy gdybym Cie nie znała....ale w tej sytuacji....zresztą na Forum nie ma co poruszać spraw prywatnych.......choć Ty to lubisz......ja nie.... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 23 paź 2002, 3:00

eeee
to ty w dodatku jestes nieslowna
to mial byc koniec....
:P
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 3:02

Choć raz się zgodzę i przyznam.....do winy.....

Masz rację KONIEC.......ale podobno NIGDY NIE MÓW NIGDY.........
Sylwia
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 23 paź 2002, 11:17

Jak miło nie byc w temacie ...
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
paulinka

kariera solowa Ani?

Postautor: paulinka » 23 paź 2002, 15:39

Sądzę,że Ani udałoby się w karierze solowej.Tylko po co ma to robić?Myślę,że ona kocha tą muzykę.którą tworzy z łzami..Jestem wielką fanką Łez i Ani.Z pewnością kupiłabym jej solową płytę..jednak wraz z rozwojem jej kariery poszłyby na dalszy plan Łezki. a tego bym nie zniosła.. :?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 23 paź 2002, 16:44

Agata pisze:ALBO ROSZ! JEST NIENORMALNY, ALBO ANIA COŚ UKRYWA PRZED SOBĄ - DZIWACY! LEPIEJ COŚ Z TYM ZRÓBCIE ... A MOŻE TO TYLKO JA JESTEM TAKA PRZEWRAŻLIWIONA, BO JEST CICHO I MIŁO NA FORUM, ALE FAKT FAKTEM, ŻE NAGLE TEN ZESPÓŁ STAŁ SIĘ DLA MNIE WAŻNY ZE STRONY, W KTÓREJ PODDAJE SIĘ OCENIE WSZYSTKO CO SOBĄ PREZENTUJE; JUŻ NIE WYSTARCZY MI SŁUCHAĆ, POTRZEBUJĘ OCENIAĆ. TO JEST DZIWNE.

Dziwaczka:)

---------------------
Jak my wszyscy ;)
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 23 paź 2002, 17:49

Kaczka Dziwaczka? >;PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

"Run to you >;)"
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
marigell

Postautor: marigell » 23 paź 2002, 18:49

Teraz to ja się już całkiem pogubiłam w tym temacie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 23 paź 2002, 22:51

hhyy...
dziwna
faktycznie

A z innej beczki: jak dla mnie kariera solowa, jesli przemyslana, zaplanowana i odmienna od poczynan w zespole ( jeli nie to po co wogole ) wcale nie wiaze sie ze spychaniem zespolu na dalszy plan. W temacie pytalem sie o wymagania ( przypuszczalne ) stawiane Ani, jak dotad odpowiedzial tylko Ghrave (chyba, jesli nie to przepraszam)... moze by tak ktos rozwinal te mysl...

P.S. ciekawe o co chodzilo sylwi z ta kobieta...
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 23 paź 2002, 23:22

MOŻE BYĆ I KACZKA DZIWACZKA :wink:

ROSZ! WRÓCIŁ - FORUM ZNOWU ZADRŻY. BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOLEJNYCH STARĆ LUDZI O WSPÓLNEJ PRZESZŁOŚCI (JAK SĄDZĘ). DOKĄD WAS TO ZAPROWADZI? : TWOJA BEZWZGLĘDNA, SADYSTYCZNA, PRZEBIEGŁA I NIEZRÓWNOWAŻONA NATURA ROSZ!' u I TWOJA ANIU, CHYBA NIE DO KOŃCA OKREŚLONA, JAKBY NAGA, TROCHĘ UBOŻSZA, ALE NIE PRZEZ ROSZ!'a, TYLKO PRZEZ TWOJĄ UPARTOŚĆ (JAK SĄDZĘ) I BŁĘDNE ODCZYTYWANIE INTENCJI LUDZI ...
JEST TAKIE MĄDRE POWIEDZENIE 'LEPIEJ Z NAJGORSZEGO WROGA ZROBIĆ PRZYJACIELA, NIŻ Z NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA WROGA'.
WEŹCIE SOBIE OBOJE DO SERCA TĄ MYŚL I PRZESTAŃCIE SIĘ KRZYWDZIĆ. ROSZ!'u MIĘDZY WIERSZAMI NAPISAŁEŚ, ŻE CHOLERNIE CI ZALEŻY, ŻEBY ANIA ODPOCZĘŁA OD TEGO CHAOSU - DLACZEGO? PRZECIEŻ ROBI TO CO KOCHA. POZWÓL JEJ SAMEJ WYBRAĆ TO, CO DLA NIEJ JEST NAJLEPSZE ... MYŚLĘ, ŻE TWOIM PROBLEMEM JEST PRZYWRÓCENIE SOBIE WEWNĘTRZNEGO UCZUCIA SZACUNKU, JAKIM KIEDYŚ DARZYŁEŚ ANIĘ - SZACUNKU, KTÓRY Z JAKIEGOŚ POWODU NIE POTRAFI CIĘ WYPEŁNIĆ (CZYŻBY ROZCZAROWANIE?). ANIA JEST JUŻ DALEKO W SWOIM ŚWIECIE, TU NA ZIEMI, CZY TO CIĘ BOLI? KOGO CHCESZ ROZGRZESZYĆ Z BŁĘDÓW I DLACZEGO ROBISZ TO W TAKI SPOSÓB?! WSTYD! ALE TO TEŻ O CZYMŚ ŚWIADCZY, JAK DLA MNIE O TYM, ŻE O NIĄ WALCZYSZ, BO ZALEŻY CI, ŻEBY SPOJRZAŁA NA TO WSZYSTKO TWOIMI OCZAMI, Z DYSTANSU, ZE SPOKOJEM I ZROZUMIENIEM ...
TO TAKA MOJA PSYCHOANALIZA. SMACZNEGO.
PS. ROSZ! IDŹ DO TEATRU JEŻELI PRAGNIESZ SZTUKI, A ŁZY NIECH DALEJ ROBIĄ SWOJE, NAWET JEŻELI NIE JEST TO NA TYLE AMBITNE, ŻEBY CIEBIE ZASPOKOIĆ. ONI ZNAJDĄ NA CIEBIE ANTIDOTUM I WTEDY NIE BĘDZIE CI TAK WESOŁO. TRZYMAJ SIĘ I BĄDŹ BARDZIEJ PRZYJAZNY DLA LUDZI, TYM BARDZIEJ, ŻE KIEDYŚ (JAK SĄDZĘ) BYLI DLA CIEBIE TAK WAŻNI.
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 23 paź 2002, 23:55

oj
szkoda

Nie było mnie kilka dni, bo musiałem odpocząć.
Witam serdecznie wszystkich, którzy oczekiwali mojego powrotu i tych, którzy mnie nienawidzą.
Ciekaw jestem, czy pani Wyszkoni, czy pan Konkol znowu mnie wylogują któregoś dnia, bojąc się
mojego niewyparzonego jęzora. Skoro wiecie z kim macie do czynienia, to nie każcie mi się
bawić w hakera, tylko na kawę z rumem wpadnijcie, albo na soka, mam domek za miastem - pogadamy i miło się zrobi, po co
mieć doły i samochodem w inne walić. Dziwi mnie wasza postawa, jesteście jacyś uprzedzeni,
a może na ludziach dobrze się nie znacie, a może wybieracie sobie tylko tych 'słabszych'.
Oto wasze pięć minut, które niebawem się skończą, przecież wy także podlegacie prawom rynku,
może lepiej przestać marzyć o nieśmiertelności i zrobić coś, co uszlachetni was jako zespół, np.
obraz pełen emocji - kontrowersyjna sesja zdjęciowa wysokich lotów, w której klisza opowiada
o zespole więcej, niż wy sami o sobie.

PS. Witam Agatę, która pięknie potrafi czytać między wierszami. Zapraszam Cię na kawę do
'Maski' w piątek o 19:00, w Opolu. Oczywiście jak mężczyzna kobietę, bo płci nie zmieniłem.
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 24 paź 2002, 17:27

JESTEŚ WYZBYTY SUMIENIA.

JEŻELI BĘDĘ MIAŁA OCHOTĘ NA SPOTKANIE Z TOBĄ, TO SAMA WYBIORĘ MIEJSCE I CZAS, I WTEDY WSZELKIE DANE PRZEŚLĘ CI W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. SNAJPERZY MOGLIBY W PIĄTEK POMYLIĆ CEL, A MNIE SIĘ NIE SPIESZY W ZAŚWIATY.

DLACZEGO TAK CIĘ MĘCZY TA 'SOLOWA KARIERA ANKI'?

TAKIE PRZEDSIĘWZIĘCIE JEST OGROMNYM WYZWANIEM, POCIĄGA ZA SOBĄ DUŻĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. PROJEKT TEN DZISIAJ MIAŁBY PEWNIE INNE ZABARWIENIE ZA KILKA LAT, ALE PRZY DOBREJ ORGANIZACJI CAŁOŚCI JESTEM ZA. TAKI REPERTUAR MUSIAŁBY JEDNAK ODBIEGAĆ MUZYCZNIE, TEKSTOWO I MARKETINGOWO OD TEGO, KTÓRY PROPONUJĄ ŁZY, PONIEWAŻ POWIELENIE TEGO SAMEGO BYŁOBY SAMOBÓJSTWEM. WAŻNE JEST OKREŚLENIE CELU, JAKI ANIA CHCIAŁABY OSIĄGNĄĆ SWOIM DEBIUTEM, A EWENTUALNA DALSZA DROGA POWINNA BYĆ ZAPLANOWANA Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM - ZARYSOWANA NA KOLEJNYCH KILKA LAT. TO NIE MOŻE BYĆ JAKAŚ PRZYPADKOWOŚĆ, JUŻ SAMO OKREŚLENIE ODBIORCY NIE POWINNO BYĆ OBOJETNE DLA ARTYSTKI, GDYŻ TWORZĄC SWÓJ WIZERUNEK OD RAZU 'MÓWI' KIM JEST I DLA KOGO JEST, APELUJE SOBĄ 'CHODŹ ZE MNĄ I SZUKAJ WE MNIE'. KILKA ELEMENTÓW, KTÓRE PRACUJĄ NA KORZYŚĆ DEBIUTU: ODPOCZYNEK I NOWE ŚRODOWISKO CIEKAWYCH LUDZI - DLA PODŁADOWANIA BATERII W MÓZGU; TROCHĘ LEKCJI Z EMISJI GŁOSU - DLA PODŁADOWANIA BATERII WOKALNYCH; NOWATORSKI REPERTUAR, DOSKONALE OPRACOWANY PRZEZ FACHOWCÓW; NASTĘPNIE KILKADZIESIĄT KONCERTÓW KAMERALNYCH W CAŁEJ POLSCE W CELU PODDANIA ANII I JEJ REPERTUARU OBIEKTYWNEJ OCENIE PRZYSZŁEGO ODBIORCY. JEŻELI EGZAMIN ZDANY NA '5' WTEDY POTRZEBNI SĄ: DOBRY MENADŻER, KTOŚ OD STRONY ARTYSTYCZNEJ, OD WIZERUNKU SCENICZNEGO, DOBRE OKO FOTOGRAFA I TEGO OD VIDEO-CLIPÓW, A WSZYSTKO LEKKO KONTROWERSYJNE, INTRYGUJĄCE I ... ZDOBYWAMY SCENĘ. ALE! - NA TO WSZYSTKO POTRZEBNA JEST NIEMAŁA KASA I ZNAJOMOŚCI W BRANŻY, WIĘC ANIA WCALE NIE POPEŁNIA BŁĘDU DROGI ROSZ!'u, ONA DĄŻY DO CELU W SWOIM RYTMIE, WIĘC PRZESTAŃ JĄ ZADRĘCZAĆ I BĄDŹ CIERPLIWY, KIEDYŚ PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ, W KTÓRYM WSZYSTKO BĘDZIE MIAŁO SENS. A JAK MASZ POTRZEBĘ TO SOBIE DO ANII ZADZWOŃ - TAK JAK PROSIŁ ADAM I POGADAJ Z NIĄ, BO ZNOWU ZACZNĄ CIĘ WYZYWAĆ OD JAKICHŚ KRETYNÓW, CZY KRETYNEK. CZY TWOJA PŁEĆ JEST NIEOKREŚLONA?A MOŻE JESTEŚ BISEKSUALNY CO? JEŻELI TAK TO INTRYGUJESZ MNIE PODWÓJNIE ...
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 24 paź 2002, 20:20

No wreszcie ktoś z wysokim IQ
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 24 paź 2002, 20:26

Te i kolejne strony owego tematu to od dziś "Dziennik Rosz!'a"

24. 10.

Moja biseksualność jest odpowiedzią na piękno w życiu.
Schizofrenia nie jest 'dolegliwością', ani tchórzostwem,
jest chorobą, a schizofrenik jest człowiekiem chorym, a nie kretynem.
Ludzie tacy żyją wśród nas i nie muszą być zamykani w psychiatrykach,
chyba że ich stadium jest bardzo zaawansowane. Ja takiego jeszcze nie
osiągnąłem i nie spieszy mi się jak na razie. Ale może kiedyś będę wam
posty wysyłał z jakiegoś szpitala ...
Stchórzyłem ostatnio, gdy miałem 15 lat i jak to bywa w tym
okresie dojrzewania prześladowały mnie różne kompleksy. Dzisiaj jest to
kompleks wypoczynkowy z ciekawą architekturą i aranżacją wnętrz.
To zespół kilku światów w mojej głowie, które uzupełniają się wzajemnie,
tworząc całość; to projekcja mojej osobowości - barwna i niebezpieczna,
przez niektórych określana jako fascynująca niezależność.
Adamie mam ostatnio pozytywne nastawienie do świata i lubię ludzi;
nie musisz mi współczuć, te emocje zostaw lepiej dla siebie i dla tych
swoich procentów. Nie wiem co ta twoja Ania ci naopowiadała, jej oceny
ostatnio są bardzo wynaturzone, bo od kilku lat nic innego nie robi, tylko
to co ty każesz. Chcesz jej pomóc, to daj jej więcej swobody w działaniu
i nie obrażaj się na nią za to co wypisuję na waszej stronie. Przecież robi
się ciekawie.
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy