Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 04 lis 2002, 23:10

Witaj Rosz. Coraz bardziej się zastanawiam czy w ogóle masz jakiś cel w tym co robisz. Może nie określił bym cię kretynką ale kompleks niższości bije z ciebie jak ze źródła nad którym nie potrafisz zapanować i nigdy nie zapanujesz dopóki nie wyleczysz się ze zhizy. Starasz się wznosić jak najwyżej po nie swoich szczeblach a z tego co sobie przypominam sama, przepraszam, sam kiedyś napisałeś, nie chce mi się sprawdzać gdzie, że upadek z dużej wysokości może być bolesny. Może w lutym masz spotkanie z Ozzy Osborne w sprawie gościnnego występu z Black Sabbath, podobno masz coś wspólnego ze "śpiewaniem" :roll: . Albo nagrania programu "The Osbournes"? Nie, nie, ty jesteś przecież osobą z dumą i taki kicz cię nie pociąga, zasługujesz na coś znacznie ambitniejszego. Proponuję ci "Świat według Kiepskich" :P twój rozum ma tak bogate brzmienie, że doskonale się do tego nadajesz. Zaczynam podejrzewać, że jesteś Jackiem Cyganem ale on tak wysoko się nie wznosi, chociaż ma do tego powody. Co bym nie wymyślił ty i tak jesteś lepszy, ambitniejszy, no i kto by ci dorównał? Można by polemizować czy to faktycznie twoja duma nie pozwala ci znaleźć się na naszym koncercie, czy raczej brak odwagi. Chyba raczej to drugie. Bo jeśli brak ci kasy to chętnie załatwię ci wejściówke. Zaczynam się obawiać czy kiedyś nie zastrzelisz mnie z widowni lub raczej Anię - ludzie z rozdwojeniem jaźni bywają nieobliczalni. No ale już dosyć, to była moja ostatnia wypowiedź tego intrygującego tematu. Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która rzekomo nie jest tym kim myślę. Teraz tradycyjnie w odpowiedzi walnij z grubej rury i pokaż kim to ty nie jesteś. Wiem, wiem, nie doceniam cię. Pozdrów Kasię i Tori Amos.
Agato nie martw się to ja, Ania nie zna kodu do mojego słoneczka Adrian-Lzy.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 05 lis 2002, 0:26

Wiesz Adrianku ... jak już tak załatwiasz te wejściówki, to ja bym taką nie pogardziła :wink: Myślę, że nikt nie ma zamiaru do nikogo szczelać ... ale fakt faktem, że to wszystko się troszkę wymyka spod kontroli jak na moje oko, no chyba, że taki był scenariusz, którego przecież nikt z nas nie zna ... Tylko jakoś - nie wiem czy tak było zaplanowane - na planie zaczyna pojawiać się coraz więcej aktorów ... A swoją rolę zna tylko jeden z nich - reszta zmuszona jest improwizować ... bo nie dostała scenariusza do rąk ... ciekawe jaka z tego wyjdzie produkcja ... A swoją drogą, to mnie się brzmienie wydawane przez rozum Adriana podoba ... tylko co rozum Adriana ma wspólnego z niestrawnością spowodowaną recitalem Ani, zaginonym blaskiem i brakiem spełnienia artystycznego, to narazie nie umiem pojąć ... ale pomyślę nad tym ... Ale potem ... bo mam dziś całkiem niezły humor ... przekonałam się dziś w nocy ... podczas przesympatycznej rozmowy z inteligentnym człowiekiem na pewnym czacie, że sława wcale nie musi uderzyć do głowy - i to mnie bardzo pocieszyło ... puste brzmienie z rozumu Adriana ? ... o nie ... z czym jak z czym, ale z tym nie mogę się zgodzić ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 05 lis 2002, 3:36

Dzięki - czyli co - już nie jestem kretynEM? Co do celu... Scenariusz życia, gwiazdy... Okoliczności nie do końca zbieg... Kompleks niższości - wiesz ja patrzę na to zjawisko jako na chorobę społeczeństwa. Dobrze jest gdy zdajemy sobie z niego sprawę i potrafimy go zniknąć - wiesz Harry Potter :)
W lutym to mi przykro bo mam coś fajnego do załatwienia i Ozzy Osbourne musi na mnie poczekać ale nie zawiodę go. Tak "świat według kiepskich" gdyby potrzebowali nowego reżysera to ja bym was chętnie obsadził w roli tej wyrafinowanej rodzinki ;) Jacek Cygan powinien nie wychodzić na ulice ze wstydu po Festiwaliu Ekologicznym. W moim otoczeniu jest mnóstwo osób jak to określasz: "lepszych" ode mnie i bardzo się z tego cieszę. Dziękuję za wejściówkę bardzo mi miło. Strzelał nie będę. Nie ja. Nie fizycznie. Kiedyś nosiłem na szyi taki ładny znaczek z napisem "WORLD PEACE". To raczej ja się boję zielonych Vectr i innych błękitów ;) Myślę że cię nie skojarzy ani Kaśka ani Torri (tak to miało wyglądać? - przepraszam...).
Podaję dłoń - nie całuj.
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 05 lis 2002, 5:13

TEN ŚWIAT KIEPSKICH TO JACYŚ ZNAJOMI? :wink: JAK BĘDZIECIE WYSTĘPOWAĆ W KTÓRYMŚ ODCINKU TO RZUĆCIE MIĘCHEM W NOWOŚCIACH, Z OBRZYDZENIEM ZROBIĘ WYJĄTEK I WŁĄCZĘ TELEWIZOR. ROSZ! TY CHYBA PIJANY DZISIAJ JESTEŚ, BO JĘZYK CI SIĘ PLĄCZE :lol: 'POTRAFIMY GO UNIKNĄĆ'. TO CO NAPISAŁEŚ NIE PASUJE MI DO TWOJEGO SPOSOBU MYŚLENIA, ALE OK. - ZDARZA SIĘ NISKI LOT, GDY NIE WARTO SIĘ WZBIJAĆ. PŁAT PRZEDNI W WASZYCH MÓZGACH NIE JEST CHYBA JESZCZE W PEŁNI DOJRZAŁY, BO OGRANICZA WASZĄ ZDOLNOŚĆ ROZUMOWANIA W WYDAWANIU OSĄDÓW. ALE POLEMIZUJCIE, POLEMIZUJCIE, BO FAJNIE JEST CZASEM POPATRZEĆ NA SZARĄ CODZIENNOŚĆ.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 06 lis 2002, 19:43

TEN KOMPLEKS NIŻSZOŚCI PASOWAŁBY TROCHĘ DO WAS - DROGI ZESPOLE. WASZA TWÓRCZOŚĆ CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINA DRABINĘ BEZ SZCZEBLI. NAGRODY I ZASZCZYTY TO ZŁUDZENIE, ŻE JEST SIĘ WYŻEJ, A TA PRÓŻNOŚĆ ZABIJA PROCES TWÓRCZY.
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 06 lis 2002, 20:10

Pokręcony świat złudzeń ... :shock:
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 06 lis 2002, 20:33

:shock: ... złudzeń świat pokręcony
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 06 lis 2002, 20:34

:shock: ... :shock:
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Daria

Postautor: Daria » 06 lis 2002, 20:45

Aniu - swój cel osiągnęłam 27 grudnia 2001r. o godz. 16:00
Postać Rosz!'a to emocje, które zasiadają na tronie Twojej podświadomości, by sprawować władzę ... może kiedyś zrozumiesz kim była QA-VENA.
Nie ustosunkuję się do Waszych wypowiedzi, ponieważ jako ludzie i jako zespół jesteście mi obojętni.
Daria
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 lis 2002, 23:49

................
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lis 2002, 2:42

Daria napisała:

Aniu - swój cel osiągnęłam 27 grudnia 2001r. o godz. 16:00 .......

Nie denerwuje mnie to, nie wqurza, nie śmieszy, nie bawi, nie intryguje....ale najzwyczajniej w świecie NIE INTERESUJE......więc może zaczniecie załatwiać swoje prywatne sprawy.....tak w tradycyjny sposób....a nie na FORUM.......bo to pokazuje coś co jest dla mnie tylko i wyłącznie tchórzostwem......zresztą nie wiem czy zauważyliście że samej Ani chyba też nie interesujecie.......
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lis 2002, 3:14

Hm.....tak sobie myślę....może jeszcze utworzymy ....PAMIETNIK AGATY......PAMIĘTNIK DARII.......mamy przecież już PAMIĘTNIK ROSZA.....więc czemu by nie......

......ja osobiście takie słowa których używacie bym wolała zostawić dla siebie.......a Wy piszecie o swoich myślach, odczuciach, przeżyciach....czy nawet faktach.....ludziom których właściwie nie znacie.....
Sylwia
Alareel

Postautor: Alareel » 07 lis 2002, 4:36

Mnie tylko zastanawia (bez urazy dla nikogo) skoro Daria i Rosz (niby) tak świetnie znacie Anię to dlaczego rozmawiacie z Nią za pośrednictwem forum? Zgodzę się z Sylwią... Poza tym są telefony, a na forum prywatne wiadomości... da się bez angażowania osób trzecich ;)
marigell

Postautor: marigell » 07 lis 2002, 17:27

Też się zgadzam z Sylwią
Obrazek
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 lis 2002, 3:39

No Adam Adam, ale ześ powiedział...no nic nie wtrącam się w wasze sprawy, ale muszę przyznać rację Adamowi...Agatko sorki, że nie bronię Ciebie, ale nie można pisac o ludziach, których zna się tylko z TV czy z gazet...to jest bez sensu, nie znasz ŁEZEK na tyle dobrze by móc o nich pisać....nie zrozum mnie źle, ale tak jest....przykro mi, że napisałam Ci tak, ale musiałam...!!!

Wróć do „Łzy”