Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 11 gru 2002, 20:10

POMYŚLAŁAM OSTATNIO, ŻE MACIE WIELU WROGÓW, PONIEWAŻ SĄ NIMI WROGIE PYTANIA I STWIERDZENIA.
Z CAŁYM SZACUNKIEM DO SERC I DO CHORÓB, JAKIE POTRAFI W SWYM ŻYCIU ZGROMADZIĆ JEGO TĘTNO - ADAMIE TWOJA WRODZONA WADA I PRZEŻYCIA NIE WYWOŁAŁY WE MNIE WZRUSZENIA. DLA MNIE NADAL JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, KTÓRY PŁYNIE PRZEZ WZBURZONE MORZE ZE SWOJĄ ZAŁOGĄ - KAŻDY Z NAS PŁYNIE - W RĘKACH MOCNO TRZYMASZ STER MŁODZIEŃCZYCH EMOCJI, PO PROSTU ROBISZ TO CO LUBISZ, W CZYM CZUJESZ SIĘ DOBRY, CO PRZYNOSI UKOJENIE TWOJEJ DUCHOWEJ SAMOTNOŚCI ... KAŻDY Z NAS POŚWIĘCA W ŻYCIU SERCE.
PONIEWAŻ MIAŁAM SIĘ O.D.P. WIĘC NAPISZĘ JESZCZE KILKA ZDAŃ. KTO NIE CHCE, NIE CZYTA!
DLA MNIE KRYTYKA, KTÓRA 'OTWIERA' ARTYSTĘ I JEGO TWÓRCZOŚĆ, MĄDRZE UKAZUJĄC I OCENIAJĄC ICH WARTOŚĆ JEST ISTOTNYM ELEMENTEM W PRZEKAZIE OWEJ TREŚCI POTENCJALNEMU ODBIORCY. KRYTYK POWINIEN ODDZIELIĆ ZIARNO OD PLEW, JEŻELI ZROBI TO WŁAŚCIWIE. LUDZIE OPOWIEDZĄ SIĘ ZA LUB PRZECIW ZAWARTYM PRZEKAZOM TWÓRCY, ALE JEŻELI ZAMIAST DIALOGU MAMY DO CZYNIENIA Z NAGONKĄ, TO WPADAMY W SIDŁA MYŚLIWYCH ... WTEDY NAWET ZWIERZĘTA W OCZACH MAJĄ ŁZY.
TO CO WOKÓŁ MNIE, MALUJE SIĘ TAK ... NASZE CZASY TO JAKAŚ TRANSFORMACJA WARTOŚCI. CZASY, W KTÓRYCH FUNKCJONUJE KILKA MODELI ŻYCIA NARZUCONYCH PRZEZ KULTURĘ MASOWĄ, W KTÓREJ JEDNOSTKA PODDANA OBRÓBCE STAJE SIĘ SŁABĄ KOPIĄ ORYGINAŁU ... W GŁÓWNEJ SALI UMIESZCZONO DZIEŁA WIELKICH ARTYSTÓW, ALE PROWADZĄCY TAM DŁUGI KORYTARZ BARWNIE UDEKOROWANO PRACAMI DYLETANTÓW. PO WEJŚCIU DO SALI GŁÓWNEJ, ZWIEDZAJĄCY CZUJE SIĘ SKRĘPOWANY, BO TO CO WIDZI TO JUŻ NIE - ŁATWA, PROSTA I PRZYJEMNA W ODBIORZE 'SZTUKA DLA KAŻDEGO', ALE WYZWANIE DLA DUSZY PEŁNE TRUDNYCH PYTAŃ ... itd.
SKOŃCZYŁ SZESNAŚCIE LAT I ZAMIAST ŚWIECZEK W TORCIE, PODPALIŁ PŁYTY "ŁEZ". NASZA ROZMOWA BYŁA WIELOWARSTWOWA, A KREM Z WISIENKĄ SMAKOWAŁ TAK ...
"CHCIAŁBYM, ŻEBYŚMY ZOSTALI DO KOŃCA NIEODGADNIĘCI - JAKO OSOBY I JAKO ZESPÓŁ, CZYLI NIEPRZEWIDYWALNI; POZA TYM BARDZIEJ CIEMNI, NIŻ JAŚNI" [A.K.]
ZESPÓŁ "ŁZY" TO Z OPISU TROCHĘ TAKA KOMEDIA DELL' ARTE - WŁOSKA KOMEDIA LUDOWA, KTÓREJ SZKICOWY SCENARIUSZ DAWAŁ AKTOROM MOŻLIWOŚĆ SWOBODNEJ IMPROWIZACJI. NOVUM STANOWIŁO DOPUSZCZENIE NA SCENĘ KOBIET I ZERWANIE Z LITERACKIM TEKSTEM NA RZECZ USTALONYCH, SCHEMATYCZNYCH SYTUACJI SCENICZNYCH ORAZ STALE POWRACAJĄCYCH TYPOWYCH POSTACI. NAJWAŻNIEJSZE Z NICH TO: DWÓCH STARCÓW - PANTALONE [CHUDY, KOCHLIWY, STARY SKĄPIEC; NOSI MASKĘ ZE SPICZASTĄ BRÓDKĄ, HACZYKOWATYM NOSEM, CHODZI ZGARBIONY, DROBNYMI KROCZKAMI, W DŁUGIM CZARNYM PŁASZCZU, NAJCZĘŚCIEJ JEST KUPCEM RODEM Z WENECJI] I DOTTORE, DWÓCH SŁUŻĄCYCH ARLEKIN [SPRYTNY, BARDZORUCHLIWY, KOMICZNY SŁUGA, PAJAC, AKROBATA, PROSTAK Z GÓR BERGAMO, KTÓRY PRZYWĘDROWAŁ ZA CHLEBEM DO WENECJI I POSZEDŁ NA SŁUŻBĘ DO PANTALONA; UBRANY W KOSTIUM Z KOLOROWYCH ROMBÓW, W CZRNEJ PÓŁMASCE, UZBROJONY W DREWNIANĄ SZABLĘ; ZAZWYCZAJ ZAKOCHANY W COLOMBINIE, JEST RYWALEM PIERROTA (WYSTĘPUJE W BIAŁYM KOSTIUMIE Z CZARNYMI GUZIKAMI, Z POMALOWANĄ NA BIAŁO TWARZĄ; STOPNIOWO Z POSTACI KOMICZNEGO SŁUŻĄCEGO STAŁ SIĘ ROMANTYCZNYM, NIESZCZĘŚLIWYM KOCHANKIEM)] I BRIGHELLA [TYP ZŁOŚLIWEGO I PRZEBIEGŁEGO SŁUŻĄCEGO], POKOJÓWKA COLOMBINA I KAPITAN; BOHATEROWIE WYSTĘPOWALI W MASKACH I USTALONYCH TRADYCYJNIE KOSTIUMACH. PRZEDSTAWIENIA KOMEDII DELL' ARTE OPIERAŁY SIĘ NA KOMIZMIE SYTUACYJNYM, KONCEPTACH GROTESKOWYCH, BURLESKOWYCH TRIKACH I EFEKTACH PARODYSTYCZNYCH. TEMATY DO SZTUK CZERPANO Z NOWEL, WSPÓŁCZESNYCH KOMEDII I ANTYCZNEJ KOMEDII INTRYGI [PLAUT, TERENCJUSZ]. WŁOSKA KOMEDIA DELL' ARTE PRZENIKNĘŁA DO INNYCH KRAJÓW EUROPY ... U PLAUTA NAJWAŻNIEJSZĄ ROLĘ PEŁNIŁ SPRYTNY NIEWOLNIK LUB HETERA [CZĘSTO ZAGINIONA PRZED LATY WOLNA DZIEWCZYNA]. PLAUT DOKONAŁ WIELU ZMIAN W STOSUNKU DO SWOICH PIERWOWZORÓW, STOSOWAŁ TZW. KONTAMINACJĘ, MIESZAJĄC POSTACIE I SCENY Z RÓŻNYCH KOMEDII I KOMPLIKUJĄC INTRYGĘ. DOSTOSOWAŁ AKCJĘ DO GUSTÓW I KLIMATU ÓWCZESNEGO RZYMU ... UTWORY TERENCJUSZ WYRÓŻNIAŁY SIĘ WYTWORNYM JĘZYKIEM I DOBRĄ KOMPOZYCJĄ. POD JEGO WPŁYWEM KSZTAŁTOWAŁA SIĘ KOMEDIA NOWOŻYTNA (ZWŁASZCZA KOMEDIA ŁZAWA). WIELE JEGO SENTENCJI PRZETRWAŁO DO CZASÓW OBECNYCH: 'ILU LUDZI, TYLE ZDAŃ' NAJWYŻSZE PRAWO CZĘSTO NAJWYŻSZYM ZŁEM' KAŻDY MA SWÓJ OBYCZJ' JESTEM CZŁOWIEKIEM I NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE' ...
A TERAZ MNIEJ ŚMIESZNIE I PROSTO. ZŁOŚLIWI TWIERDZĄ, ŻE "ŁZY" TO ZESPÓŁ JEDNEJ PIOSENKI, KTÓRA OPWIADA O MIŁOŚCI W MĘSKIEJ UBIKACJI; SPRZEDAŻ PŁYTY BYŁA TAK DUŻA, PONIEWAŻ KUPILI JĄ TAKŻE STUDENCI, WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TEN FAJNY KLIMAT MUZYCZNO-TEKSTOWY Z PSZCZÓŁKAMI. PRZYPOMINAM SOBIE TE WAKACJE, GDY WSZYSCY OSZALELI NA PUNKCIE - NIE ZESPOŁU, ALE WŁAŚNIE TEGO KAWAŁKA. PAMIĘTAM POLA NAMIOTOWE I SETKI MAGNETOFONÓW, W KTÓRYCH ZAMIESZKAŁA 'AGNIESZKA'. TO BYŁA JEDNORAZOWA PRZYJEMNOŚĆ, NIE BĄDŹMY NAIWNI. WRESZCIE SIĘ UDAŁO - WESZLI NA SZCZYT O WŁASNYCH SIŁACH! POKOCHALI ŻYCIE JAK NIGDY, BO TO CO NIESIE POCZĄTKOWY SUKCES, JEST WSPANIAŁYM UCZUCIEM ... ALE NAGLE TEŻ, WAŻNIEJSZE OD LUDZI STAŁY SIĘ KORZYŚCI, DLATEGO TAK WIELE BLISKICH WAM OSÓB ODWRÓCIŁO SIĘ OD WASZEGO SZALEŃSTWA. NAZYWACIE TO ZAWIŚCIĄ, SŁABOŚCIĄ, CZY TCHÓRZOSTWEM - NO CÓŻ, KAŻDY PATRZY NA SPRAWY TAK JAK MU WYGODNIE. NAGRALIŚCIE TRZECIĄ PŁYTĘ DOSYĆ SZYBKO, TAK ABY ZDĄŻYĆ NA FESTIWAL W OPOLU, ALE W TYM ROKU WYGRAŁA 'BAŚKA', TO JAKA JEST ANIA INTERESOWAŁO TYLKO JEJ WIERNYCH FANÓW. MYŚLĘ, ŻE TEN SUKCES ODEBRAŁ WAM SPOKÓJ ŻYCIA I PEWNE WAŻNE WARTOŚCI, KTÓRE NOSILIŚCIE W SERCU. ANIU TY NA PRZYKŁAD ZAGUBIŁAŚ GDZIEŚ SZCZEROŚĆ, SWOJE SZCZĘŚCIE STWORZYŁAŚ NA WYSOKIEJ GÓRZE, NA KTÓRĄ NIKT WEJŚĆ NIE MOŻE, BO ŚCIANY SĄ ŚLISKIE OD ZAMARZNIĘTYCH TAM ŁEZ. NIE WIERZĘ, ŻE JESTEŚ ARTYSTYCZNIE SPEŁNIONA, ALE NIE UDOWADNIAJ MI, MOŻE KIEDYŚ PRAWDA POWIE CI, ŻE SKRYŁA SIĘ W TOBIE, A NIE W ŚCIANACH ... PRAWDA PRZECIEŻ NIE PRZEMIJA, MOŻE CZASEM UŚPIONA GDZIEŚ NA DNIE SERCA, WYSTRASZONA CIEMNOŚCI SZUKA ŚWIATŁA ... TA WSPANIAŁA PRZYGODA TO TAKŻE ZMĘCZENIE, KTÓRE UDZIELIŁO SIĘ TWÓRCZEJ EKSPRESJI, TERAZ JESTEŚCIE TAKIM JUŻ TROCHĘ WYMĘCZONYM MATERIAŁEM ... NIE ROZUMIEM TYLKO PO CO TAK GNAĆ, GDZIE WAM SIĘ SPIESZY ? DOSTALIŚCIE OD 'NAJ' TYLE SZMALU, ŻE W POŁĄCZENIU ZE WSZYSTKIMI TANTIEMAMI, JAKIE SIĘ WAM NALEŻĄ, WYSTARCZY NA NORMALNE ŻYCIE DO PRZYSZŁEJ JESIENI. NAGRYWAJCIE SPOKOJNIE PŁYTĘ, ANIU BĄDŹ ZE SWOIM SYNEM WIĘCEJ NIŻ Z TYMI CHŁOPAKAMI - DZIECIAKAMI ... A MOŻE TEN DWUPŁYTOWY ALBUM BYŁBY TAKIM POŁĄCZENIEM TRZYNASTU KAWAŁKÓW ZESPOŁU Z TWOIM MAŁYM MUZYCZNYM DZIECKIEM ...? MYŚLĘ, ŻE BYŁBY TO CIEKAWY PROJEKT I ZNALAZŁBY WIELU ODBIORCÓW, WIERNI FAJNI MOGLIBY POZNAĆ TWOJĄ DUSZĘ, A TY W KOŃCU MOGŁABYŚ UTOŻSAMIĆ SIĘ Z TEKSTAMI - I TO WSZYSTKO NIE ODCHODZĄC Z ZESPOŁU.
ŻYCZĘ WAM SPOKOJU I ZROZUMIENIA, LEPSZYCH TELEDYSKÓW I AMBITNIEJSZYCH TEKSTÓW, CIEKAWYCH SESJI ZDJĘCIOWYCH I TROCHĘ POWAGI, BO ZROBIĄ Z WAS POŚMIEWISKO I NAWET WIERNYM FANOM UDZIELI SIĘ TEN NIEMIŁY KLIMAT. INTERESUJĄCYCH WYWIADÓW I BARDZIEJ TWÓRCZEGO PODEJŚCIA DO ŻYCIA. DBAJCIE TEŻ O TYCH WSZYSTKICH MAŁOLATÓW, KTÓRZY W WAS UWIERZYLI, DLA KTÓRYCH JESTEŚCIE IDOLAMI, A PORUSZAJĄC TEMATY TABU, NIE ŻERUJCIE NA ICH EMOCJACH, BO JAK DOROSNĄ, TO ICH PROBLEMEM BĘDZIE JAK ZATRZYMAĆ ŁZY, BY NIE LECIAŁY. DRODZY FORUMOWICZE ŻYCZĘ WAM, BY TKWIĄCE W WAS WĄTPLIWOŚCI ZNALAZŁY WRESZCIE ODPOWIEDNI KIERUNEK DYSKUSJI, NIE ODRZUCAJCIE WARTOŚCIOWYCH ARGUMENTÓW TYLKO DLATEGO, ŻE NIE ODPOWIADAJĄ WASZYM ZASADOM.
POZDRAWIAM GRUDNIOWYM CZASEM PRZEBACZENIA. :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 gru 2002, 4:17

Mozxecie w skrócie napisac o co chodzi w tym temacie
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 12 gru 2002, 19:44

ja JĄ ROZUMIEM-ALE MOJA DROGA! ZA DUŻO METAFOR, BARWNYCH PORÓWNAŃ ,KWIECISTOŚCI MOWY I BAROKOWEGO TEKSTU W KTÓRYM TO PRÓBOWAŁAŚ UDOWODNIĆ MI SWOJE RACJE , POKAZAĆ SWOJE ARGUMENTY. Z NIEJAKIM TRUDEM WYŁUSKAŁAM TO CO NAJWAŻNIEJSZE Z TWOJEJ WYPOWIEDZI.
MASZ PRAWO DO TAKIEGO ZDANIA-OK. ALE JESLI ŁEZ NIE LUBIŁAŚ , NIE LUBISZ I NIE ZAMIERZASZ LUBIĆ-TO NIE WCHODŻ TU.
BEZ OBRAZY ALE NIKT NIE LUBI SŁUCHAĆ CZYICHŚ WYNURZEŃ, TYLKO DLATEGO ŻE MIAŁAŚ ZŁY DZIĘŃ.
PISZESZ ŻE ANIA NIE UTOŻSAMIA SIĘ Z TEKSTAMI- TO POWIEDZ MI KTO WG, CIEBIE SIĘ UTOŻSAMIA?? Z CHĘCIĄ DOWIEM SIĘ (I MY WSZYSCY), KTO TO TAKI Z KOGO ANIA POWINNA BRAĆ PRZYKŁAD.
TWOJA WYPOWIEDŻ MOJA DROGA , OD POCZĄTKU BYŁA NASTAWIONA NA "NIE".
JA NIE ZAMIERZAM SIE Z TOBĄ KŁÓCIĆ .
POZA TYM RADZĘ CI DOBRZE -ZARZUĆ TEN STYL WYPOWIADANIA SIĘ , STYL LITERACKO-KSIĄZKOWY , PRZESIĄKNIĘTY NADĘTYMI FRAZESAMI , JAKŻE PODOBNY DO PANA KUBY WOJEWÓDZKIEGO.
PROZĄ SKARBIE, PROZĄ.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 13 gru 2002, 17:04

DLACZEGO TWOJE ja JEST TAKIE MAŁE?
MOJA DROGA, SKARBIE - TO DOPIERO SĄ FRAZESY - MÓJ TY BURSZTYNKU SZCZECIŃSKI. A KAŚKI NOSOWSKIEJ SŁUCHASZ ...?
A TERAZ PROZĄ SKARBIE, PROZĄ :
ŁZY LUBIEM, BO SOM FAJNE. ŁZY BARDZO MI SIEM PODOBAJOM. ŁZY MAJĄ SUPER PIOSENKI, BO MÓWIĄ O SPRAWACH TAKICH NAPRAWDĘ WAŻNYCH. NAWET MOJA MAMA ICH SŁUCHA, TATO ZRESZTĄ TEŻ, NO NIE MÓWIĄC JUŻ O STARSZYM BRACIE, KTÓRY ZAPATRZYŁ SIĘ W SŁOŃCE I TERAZ W PSYCHIATRYKU, TZN. W DOMU WARIATÓW SIEDZI - JEST JAKI JEST - TRUDNO. A DZIADKOWI TO POD CHOINKĘ 'W ZWIĄZKU Z SAMOTNOŚCIĄ' KUPIĘ, NIECH MA ... MOŻE W KOŃCU OPOWIE MI SWOJĄ HISTORIĘ W MĘSKIEJ UBIKACJI. JA WRĘCZ KOCHAM ŁZY - ZAWSZE BĘDĘ! JA NAWET PLAKAT MAM NA ŚCIANIE Z ŁEZKAMI. PATRZĘ NA NIEGO GODZINAMI, JAK BY TAM UKRYTA BYŁA PRAWDA. KOŃCZĘ JUŻ - WYBACZCIE, ALE SIĘ WZRUSZYŁAM, A NIE CHCĘ ZALAĆ KLAWIATURY. KOCHAM WAS I CAŁUJĘ. JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI. A DZIEŃ WCZORAJ MIAŁAM DOBRY. DZIĘKUJĘ.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 gru 2002, 21:24

Krytyk siem znalazł! nie chcę siem tu z nikim kłucić ale wydaje mi siem że Adaś miał racje. Przecież nie znasz ich osobiście a z TV i koncertu nie możemy ocenić osoby. TV, gazety i inne pierdoły kłamią. nigdy Ci TVP nie powie jaki jest np. Adam. to wie tylko on sam. tak samo jest w przypadku Ani. nie masz sie kogo czepiać? nudzi Ci siem? oceń najpierw siebie potem innych. oki? Pozdrowienia dla fanow i antyfanów Łezek
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 21 gru 2002, 19:42

A mnie wręcz przeciwnie - bardzo się podoba literacko-ksiązkowy tekst Agaty ... czyż nie milej się czyta, gdy sens nie jest podany na tacy ? Mamy chyba rozumy i czasem ich używamy ? No ale nie o tym ... a o innym zjawisku, które coraz częsciej tu zauważam na tym forum, chciałam powiedzieć ... Czy dla nas - dla nas jako fanów ... jako jakiejś mimo wszystko zwartej grupy - każdy człowiek, który dostrzega minusy w zespole i nie należy do FFC jest uważany za ANTYfana ? Bo tak szczerze, to ja w tekście Agaty ( ale tym mądrym, a nie tym drugim - debilnym ) nie zauważyłam, żeby AGATA nie była fanką ŁEZ ... jak dla mnie jest wręcz odwrotnie ... dokładnie przeciwnie, a drugi post to zwykła poza ... głupia ironia ... moim zdaniem zupełnie niepotrzebna ... psująca wartości dłuższego i mądrzejszego poprzednika - ale mimo wszystko ... zapominam. Myślę, że każdy z nas jakieś minusy dostrzega, z tym tylko, że nie każdy z nas ma odwagę, bądź ochotę o tym napisać ... przecież czyta to zespół ... W każdym razie, po tym wszystkim co tu zauważam, to nie ździwię się, gdy obcy człowiek mający jakieś swoje zdanie na temat zespołu i mający również ochotę podzielić się nim z nami, zniknie bez słowa gdy zobaczy to wszystko ... smutne to .... Bo ktoś ma prawo mieć zdanie odmienne od nas ... należy je przyjąć ... przemyśleć ... i odrzucić, bądź nie ... można z nim zrobić wiele, ale nie należy nie szanować ... a i językiem każdy ma prawo pisać jakim chce ... i jeśli umie pięknym, to czemu ma tego nie robić ? W końcu po coś uczymy się przez całe życie ... i uczmy się dalej ... powodzenia ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 gru 2002, 18:04

no niewiem czy ta osoba lubi Łzy popatrz na wypowiedź Adasia
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 24 gru 2002, 0:35

Hm...zastanawiałam się nad wypowiedzią Agaty. Bo musze powiedzieć, ze wywarła na mnie duże wrażenie! – szkoda ze nie pozytywne...To totalny bzdura! Namawiasz nas praktycznie, żebyśmy nie słuchali Łez. Co więcej oskarżasz zespół, ze niby kity nam wciska! Jeśli ja CHCE WIERZYC w to o czym śpiewają to moja sprawa i nie ważne czy mam 12 czy 30 lat!!! Powiem szczerze, ze odpowiadają mi wartości które Łzy wystawiają na prowadzenie! Pisałaś cos o modelach człowieka o tym, ze wytworzyły się stereotypy, w które ludzie się wcielają. Ja sadze, ze właśnie Łzy nas o tych stereotypów odwodzą! Może się mylę może w piosence „jestem jaka jestem” w cale nie chodzi o to by być sobą, a w „Ja samotna” o to, ze snobizm i odizolowanie się od świata do samotności? Jeszcze raz podkreślę, ze to tylko nasza sprawa w co wierzymy!!! A może Twoim zdaniem jest lepiej w nic nie wierzyc?0 Co do Twojej postawy to zgodzę się z Bursztynkiem. Jest oszałamiająco podobna do Wojewódzkiego! Sucha krytyka „niby” poparta nie wiadomo czy. Tyle, ze jest to pusta wypowiedz ubarwiona trochę nie zrozumiałym słownictwem! Może ciąży Ci to, ze „jesteś szarym człowiekiem wśród miliona innych osób” .Może rzeczywiście znałaś Łezki i teraz bardzo zazdrościsz im tego, ze Agnieszka była hitem. Jednak sadze, ze śmiało mogę powiedzieć, ze Łzy nie tych ludzi słuchających Agnieszki uważają za fanów. I jeszcze jedno zdanko wymyślone przeze mnie(nie do końca;)) myślę, ze nie musze się wstydzić tego, ze się z nim identyfikuje: „Były Łzy, wzeszło słonce, jednak w związku z samotnością, jestem jaka jestem”. Ja właśnie dla tego słońca żyje! Teraz pewnie napiszesz, ze oto żywy przykład na to co napisałaś, ale wisi mi TO!!! I nigdy nie będę tego ukrywać! A co do nowego albumu przeczytaj temat o nim mówiący! Zresztą może lepiej po prostu zostaw ta stronę w spokoju?!

Jeśli któreś ze zdań uraziło kogoś z zespołu albo fanów bardzo przepraszam. I obiecuje, się tu nie wtrącać! Ale niestety nie mogłam się powstrzymać!!!

Wielkiej siły trzeba by nie być tym kim chcą byś był!
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 gru 2002, 1:33

Lukrecjo...zacznijmy od tego, że napewno nie uraziłaś żadnego z członków zespołu...przecież napisałaś to co myślisz i ja się absolutnie z Tobą zgadzam...Łzy mają fanów dlatego, że ufają Łezkom...oddają się im piosenkom, tak jak ja to robię, nie wiem jak inni, ale ja tak. Słucham ich ze względu i na muzykę rockową, i ze względu na faje rytmy, ale najbardziej ze względu na słowa piosenek...owszem, dla niektórych te słowa są niczym, pustą, nie ma dla nich nic wartościowego, nic co mogłoby nimi ruszyć, lecz dla mnie ogromnie dużo, wierze w te słowa, niech się nikt nie obrazi, nie we wszystkie, ale w większości jestem im oddana. Słucham Łezki dlatego, że mają własny styl, nie upodobniają się do nikogo, nikomu nie (przepraszam za słownictwo) nikomu nie liża tyłków...tak jak to inni robią...n9ie wiem co pisać jeszcze...a miała tyle do napisania...narazie skończę jak coś mi się przypomni to dopiszę...:-)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 gru 2002, 5:20

Oj smutne to ... smutne ...

Łzy mają fanów dlatego, że ufają Łezkom...
---> nic z tego nie rozumiem ... jak połowy Twoich postów z resztą ... ale może czasem warto się najpierw zastanowić ...

Tyle, ze jest to pusta wypowiedz ubarwiona trochę nie zrozumiałym słownictwem!
---> wyb acz Olu - z całą sympatią, jaką Cię dażę - PUSTA ? Ludzie ... nie rozśmieszajcie mnie ...

Ja głęboko wierzę, że Łzy cenią słowa krytyki ... bo są szczerzy i prawdziwi ... i tak samo wolą usłyszeć szczerą prawdę, niż piękne słówka ludzi - dokładnie jak to nazwała Mała___ - liżących tyłki ... Może się mylę ... ale wierzę, że tak jest ... I w Nich wciąż wierzę ... tylko w Was powoli przestaję ............... Rzucacie się jak wygłodniałe hieny, szarpiąc z wściekłością każde słowo, które nie okazałoby się wrogie, gdybyście obiektywnie na nie spojrzeli ... Najmocniej przepraszam jeśli wyrażam się niejasno i zbyt skomplikopwanie ... już nic nie mówię ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 24 gru 2002, 17:22

Chciałam napisac sprostowanie do mojej wypowiedzi...niestety Kasiu musze Ci przyznac troszke racji, ale jak to przeczytałam to bylam tak wsciekła, zeach lepiej nie mowic! Jednak nadal uwazam, ze to jest strona internetowa zespolu Łzy! A nie forum krytyki! Co do stosunku Łez do krytyki zacytuje Adama: "Krytyka jest zemsta umysłow jałowych nad tworczymi". To wszystko chyba. Kasiu a co do mojej stronnosci to masz racje,ale nie umiem inaczej!
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 gru 2002, 18:40

---> nic z tego nie rozumiem ... jak połowy Twoich postów z resztą ... ale może czasem warto się najpierw zastanowić ...

Wiesz może piszę trochę nie jasno, ale to chyba napisałam dość jasno...jesli nie wiesz o co mi chodzi to omiń to zdanie i czytaj dalej....a poza tym co ja tutaj takiego piszę, żebyś nie rozumiała tego...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 24 gru 2002, 19:14

Łzy ufają Łezkom i dlatego mają fanów .... yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - i wszystko jasne .

jesli nie wiesz o co mi chodzi to omiń to zdanie i czytaj dalej...
---> jeśli chciałabym wcielić w życie Twoją wskazówkę, to chyba nic bym nie przeczytała, więc lepiej pozostanę przy swojej strategii przeglądania forum :roll:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 gru 2002, 2:23

Teraz to ja nic nie rozumiem...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 gru 2002, 2:41

chodzi o zdanie

i to zdanie chyba powinno brzmieć:Łzy mają fanów, którzy ufają im..

Wróć do „Łzy”