Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 gru 2002, 5:18

Mała___ pisze:Wiecie co może ja lepiej nie będę nic pisac na forum, bo czuję się nie lubiana...i odczuwam niektórych osób wypowiedzi tak, że mam nic nie pisac na forum....dobra jak chcecie nie będę nic pisać...więc żegnam się z Wami wszystkimi....papa...

poraz kolejny Mała chce żeby jej udowadniać, że wszyscy ją lubią.. nie raz pisała że nikt jej nie lubi i chyba wręcz czekała, żebyście zaczeli ją pocieszać i mówić jak to ją lubicie..
i przygotuj się Mała, że nie raz w życiu będziesz spotykała ludzi nie życzliwych dla Ciebie.. chociaż tutaj nie zauważyłam, żeby ktoś czymś Cie obrażał...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 gru 2002, 17:18

KK napisała:
---> morał z tego taki, że Mała___ nie rozumie tego co pisze ...

Dzielcie się w takim razie warkoczami Małej___ ... ja podziękuję ...

Nikt się przecież nie kłóci ... tylko Mała___ robi przedstawienie ... No chyba, że ja o czymś nie wiem ...

Justysia zaś to podsumowała:
poraz kolejny Mała chce żeby jej udowadniać, że wszyscy ją lubią.. nie raz pisała że nikt jej nie lubi i chyba wręcz czekała, żebyście zaczeli ją pocieszać i mówić jak to ją lubicie..
i przygotuj się Mała, że nie raz w życiu będziesz spotykała ludzi nie życzliwych dla Ciebie.. chociaż tutaj nie zauważyłam, żeby ktoś czymś Cie obrażał

Do Kasi......nie uważasz że jednak za ostro coś było powiedziane.....??? :? Pamiętajmy o tym że każdy wiek ma swoje prawa.......na forum jestem od początku....i nie po raz pierwszy ma miejsce sytuacja że ktoś się czuje urażony krytyką.....ma ochotę skończyć pisać...udzielać się.......dyskutować (cokolwiek to znaczy :wink: ).......i nie raz były sytuacje, że się tego kogoś zatrzymuje....(pamiętam sytuację gdy bodajże Adam zatrzymywał Ciebie)...teraz zatrzymują młodą......a co widzę jeśli chodzi o małą......typowe TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.......Justysia Cię popiera.....Lukrecja tłumaczy.....słuchajcie Mała ma 12 latek.......pamiętajcie o tym że w tej chwili sieć jest dla niej rozrywką.....na forum ma kogoś kto powinien ją wysłuchać....i nawet gdy się z czymś nie zgadzamy......to delikatnie się uwagę zwraca.....czego (z całą sympatią dla Kasi) Kasia nie zrobiła.......

Do Justysi.......Ty uważasz że to nie było obraźliwe .....czy przykre.......nie raz krytykowałam na forum i zdarzały się teksty czy nie darzę tego kogoś z sympatią.....skoro krytykuję....jeśli Twoim zdaniem to co napisała Kasia do 12-lati to nic.....takiego......to chyba inaczej postrzegamy pewne sprawy...

I jeszcze na koniec dodam że to że w tej chwili nie spodobało mi się mi to co pisze Kasia czy Justysia.....wcale nie oznacza że ....."nie lubię" :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 gru 2002, 19:45

Sylwia pisze:Do Justysi.......Ty uważasz że to nie było obraźliwe .....czy przykre.......nie raz krytykowałam na forum i zdarzały się teksty czy nie darzę tego kogoś z sympatią.....skoro krytykuję....jeśli Twoim zdaniem to co napisała Kasia do 12-lati to nic.....takiego......to chyba inaczej postrzegamy pewne sprawy...

przykre może było, ale napewno nie obraźliwe.. i pisałam właśnie o obrazie a nie, ze nie było to przykre.. i Mała ma 12 lat?? teraz to jestem zaskoczona.. myślałam, że 15...
i "to nic takiego"... gdybym ja się przejmowała gdyby ktoś tak do mnie pisał to nie wiem czy bym wytrzymała psychicznie.. codziennie gorsze rzeczy czytam skierowane do mnie.. i zaznaczam, że nie na forum :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 gru 2002, 19:50

Strasznie dosłowna jesteś......nawet jeśli chodzi o obrażenie się Małej...to nie wiem czy bym się dziwiła gdyby Ona tak do tego podeszła......

codziennie gorsze rzeczy czytam skierowane do mnie..

Ale po pierwsze Ty jesteś jednak starsza......a po drugie to co tu napisałaś to dla mnie żaden argument....
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 gru 2002, 20:00

wiem że żaden argument, to napisałam tylko po to, żeby wyjaśnić dlaczego dla mnie nie było aż takie straszne to co napisała Kasia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 gru 2002, 0:05

Hmm ... tak ... Adam zatrzymywał mnie ... z tym tylko, że mi 3 razy z rzędu pojechano po inteligencji, a nie zauważono, że niektóre moje posty są niezrozumiałe ... na dodatek, gdyby ktoś mi powiedział, że nie rozumie czegoś w moim poście, to raczej najpierw bym się temu dokładniej przyjrzała i jeśli zauważyłabym, że ma rację, to bym Mu ją przyznała, a jeśli zauważyłabym, że to jednak ja mam rację, to spokojnie bym Mu wytłumaczyła o co w danym fragmencie posta chodzi ... na pewno jednak bym nie napisała " jak nie rozumiesz, to omiń i czytaj dalej " ... i tu nie chodzi o wiek, który ma swoje prawa, tylko o podejście ... Owszem ... nie raz były sytuacje, gdy ktoś chciał odejść ... gdy kogoś się zatrzymywało ... z tym tylko, że raz : na pewno nikt nie chciał odejść z takiego powodu ... a dwa : jedną taką sytuację nawet doskonale pamiętam ... jakby to było wczoraj ... gdy pewna osoba chciała odejść z pewnego FanClubu i prosiłam wtedy Ciebie Sylwuniu " Błagam Cię ... powiedz Jej coś ... zatrzymaj Ją ... ", a Ty stwierdziłaś, że to jest robione na pokaz ... że ta osoba chce zwrócić na siebie uwagę ... że teraz czeka, aż wszyscy będą Ją błagać by została i że Ty nie masz zamiaru tego robić ... bo jeśli będzie chciała to zostanie, a jeśli nie to nie ... I proszę mi wytłumaczyć czym tamta sytuacja różni się od tej, poza tym, że tamta osoba miała stokroć większy powód by odejść ? Justysia nie popiera mnie, a tylko wypowiada swoje zdanie, które akurat jest zgodne z moim - zdarza się ... Lukrecja raczej też nie tłumaczy, bo i przecież nie ma powodu ... nikomu nic złego nie wydaje mi się, żebym zrobiła ... Niestety przykro mi bardzo, ale nie przyłącze się do tej genialnej sztuki, ale z chęcią się poprzyglądam ...

Albo mam pomysł ... Sylwia to mnie chyba nie lubi ... tak mi pisze ... Sylwia nie lubisz mnie, prawda ? Buuuuuuuuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: Adaś też mi zawsze pisze, tak jakby mnie nie lubił ... :cry: :cry: :cry: Adaś Konkol mnie wyzywa od " Szanownych Blondynek " ( i gorzej, ale nie będę cytować :P ) ... :cry: :cry: :cry: To wiecie ... może ja też sobie stąd pójdę teraz, co ? Ucałujcie Anię ... na pewno strasznie będzie płakać, że już mnie tu nie ma :cry: :cry: :cry: Też Cię kocham Aniu ... ale musiałam :cry: :cry: :cry: :cry: ... naprawdę musiałam :cry: :cry: :cry: I kocham Was !!!!!!!!! Będziecie tęsknić ??? :cry: A lubicie mnie choć troszkę ? :cry: :cry: To może ja jednak zostanę, co ? :cry: :cry:

Ludzie ... litości ... nie wpadliście na to, że im szybciej Mała___ się przyzwyczai, że świat nie zawsze jest przyjazny i usłany różami, tym lepiej ? I, że za parę lat doceni znaczenie zdania " Tylko przyjaciel prawdę Ci powie " ? ... a może i szybciej niż za parę lat ... I, że krytyka nie musi oznaczać braku sympatii ? Przecież Adaś praktycznie nigdy się ze mną nie zgadza, a i tak wiem, że mnie kocha :lol: Tylko się nie przyzna :wink: A Sylwia po mnie jeździ, a tak naprawdę to by chciała, żebym mieszkała w Rybniku :P

Dobrze, że teraz rzucacie się na mnie ... przynajmniej AGATA ma chwilę spokoju :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 gru 2002, 4:41

Ja nie wytrzymam z waszymi kolorowymi postami :P Nie da sie tego czytac bo po chwili nic na oczy nie widze.no lae trudno chyba bede musiala sie do tego przyzwyczaic :D
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Agata » 27 gru 2002, 6:46

'CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM' - CZEŚĆ ZWIERZAKI :wink:

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA Z RODZINĄ TO DLA MNIE PRAWDZIWA UCZTA DUCHOWA. DANIEM GŁÓWNYM JEST PODANY NA CIEPŁO SPOKÓJ Z SERDECZNYM SŁOWEM, A NASTĘPNIE UŚMIECH BEZ OŚCI ... NAJMILSZYM PREZENTEM WIGILIJNEJ WIECZERZY, SĄ PODAWANE NA SŁODKO WSPOMNIENIA. KŁÓTNI W GALARECIE NIKT NIE TRAWI, WIĘC TA TRZYNASTA POTRAWKA NIE WPISAŁA SIĘ W TRADYCJĘ ŚWIĄT.
JEŻELI KTOŚ Z WAS MA ŚWIĄTECZNĄ ZGAGĘ, TO GORĄCO POLECAM 'GOTAN PROJECT' - SZUKAJCIE W DOBRYCH SKLEPACH MUZYCZNYCH. PA!

PIĘKNEGO DZIECIŃSTWA TOBIASZU - DZIŚ KOŃCZYSZ PIERWSZY ROK ŻYCIA NA ZIEMI. CAŁUJĘ W STÓPKI, GDYŻ TRZEBA WIELU MĄDRYCH KROKÓW, BY OSIĄGNĄĆ TO, O CZYM SIĘ MARZY *****
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 gru 2002, 7:14

" LECZ TY SIĘ NIE DAJ ZWILCZYĆ " - CZEŚĆ :wink:

Mam nadzieję, że Tobiasz to kiedyś przeczyta ......
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 gru 2002, 17:14

hehh napewno przeczyta chyba że strona przestanie istnieć...
a tak na marginesie to najlepszego Tobiasz.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 gru 2002, 19:35

Tak ... wszystkiego, co ten świat ma najlepsze ...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 gru 2002, 23:24

ja Tobiaszowi życze uśmiechu i miłego spojrzenia (bo kathleen się załamie :D )
i chciałam zaznaczyć, że Mała ma jednak 15 a nie 12 lat
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 gru 2002, 1:52

KK napisała:
... gdy kogoś się zatrzymywało ... z tym tylko, że raz : na pewno nikt nie chciał odejść z takiego powodu ...

Ty Kasiu dalej obstajesz przy tym że to wszystko co przede wszystkim Ty piszesz do Małej....nie może wpływać na nią przygnębiająco....dziwne że akurat Ty tego nie dostrzegasz....zwłaszcza Ty która jest wrażliwa tak silnie jak tylko można....może Ona też taka jest...może potrzebuje zwrócenia na jej osobę uwagi...może jest spragniona ciepłych słów......i może po to właśnie pojawiła się na forum .....żeby tu tego wszsytkiego dobrego doświadczyć....a TY kilkoma zdaniami ją tego pozbawiłaś......wspominasz sytuację która gdzieś tam miała miejsce....możliwe że tak....ale pamiętaj że nie ma dwóch sytuacji identycznych......dwojga ludzi tak samo patrzących czy myślących......widocznie wtedy wyczuwałam fałsz......teraz po wszystkich postach Małej.....czuję że jest spragniona sympatii....ciepłych słów.....i wcale nie uważam tego za grzech.....

Na forum od samego początku są ludzie z których opiniami się nie zgadzałam.....nie popierałam......drazniły mnie słowa.....ale pomimo wszystko starałam się nie być "złośliwa" czy "sarkastyczna"....choć krytyowałam....nie przeczę.....ale chyba jednak nie w taki sposób.....znasz siebie Kasiu....i przypomnij sobie momenty kiedy "krytykował" Cię Adaś czy ja.....Ty jesteś dojrzała jak na swój wiek(ups sorry...za wiek :roll: ).....ale są i tacy którzy potrzebują aprobaty......pamiętaj o tym zanim coś takiego znowu napiszesz :?

Ludzie ... litości ... nie wpadliście na to, że im szybciej Mała___ się przyzwyczai, że świat nie zawsze jest przyjazny i usłany różami, tym lepiej ?

Pamiętam jak kiedyś Adam mi powiedział to zdanie ja go skrytykowałam że był "za ostry"......ale jak teraz patrzę na to zdanie jego i Twoje Kasiu...to On był tylko "krytyczny".....bez drwiny.....złośliwości.......sarkazmu.....

Na koniec jeszcze dodam że nie jestem zasadniczo stworzona do obrony.....ale chyba po raz pierwszy mogę sobie wyobrazić co czuje ktoś gdy czyta takie słowa skierowane w jego stronę..... :roll:
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 gru 2002, 1:57

KK napisała:
A Sylwia po mnie jeździ, a tak naprawdę to by chciała, żebym mieszkała w Rybniku

Czasem.....mam na to ochotę Kasiu.....czasem tylko....nie pochlebiaj sobie za bardzo:D:D:D

Justysia wspomniała coś co pewnie było skierowane do mnie:

i chciałam zaznaczyć, że Mała ma jednak 15 a nie 12 lat

W porządku....miałam złe informacje.......ale nie zmieniłabym w związku z tym nic co napisałam....kompletnie nic.....wiek 15 latki też ma swoje prawa :? ....Justysiu TY też chyba wiesz o czym mówię... :?
Ostatnio zmieniony 28 gru 2002, 5:14 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 28 gru 2002, 2:07

Hmm nie wiem co mam pisać po tym wszystkim...może napiszę tylko Przepraszam a resztę przeczytajcie w tym smutnym temacie...:-(

Wróć do „Łzy”