Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Alareel

Postautor: Alareel » 07 paź 2002, 20:58

Adam "gdzie kończy się miłość zaczyna się przyzwyczajenie"
Może powinniście coś zmienić w swoim repertuarze koncertów, zacznijcie grać jakieś stare kawałki (np z Dema - już dużo osób słyszało i wszyscy uważają że są kapitalne ;) )
A powiedz czy ludzie nadal wyskakują z Agnieszką do Ani? :) Może powinniście przestać to grać :p (no ale to dopiero na biletowych koncertach)
I załóż sobie kiedyś Tlena ;) ( http://www.tlen.pl - krótko się ściąga :) )
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 07 paź 2002, 23:19

Czyżbym narozrabiał?
Czy dobrze ją znam?- znam dobrze kogoś, komu jej życie nie jest obojętne,
kogoś kto mówiąc o niej zatrzymuje się w czasie, żeby niczego nie przeoczyć.
I tak jakoś postanowiłem się zabawić cudzym kosztem, a scenariusz z dnia
na dzień coraz ciekawszy wciąga już nie tylko mnie. Tak. Pakuję się w waszą
prywatność i szukam odpowiedzi i to jeszcze za plecami osób, ktorych
chciałoby się pojednać. Jeżeli chodzi o twoje pytanie Adam, to myśle, że Ankę trzyma w zespole przyjaźń, korzyści i sześć lat pracy na sukces. Trudno jest z życia wyrzucić tak wiele, chociaż w moich oczach solowa droga Anki przez scenę miałaby o wiele więcej wartości niż to co robi teraz.

no to mykam i pozdrawiam.
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 paź 2002, 3:49

Ja sobie nie wyobrazam Łez bez Ani. Niewiele jest w Polsce wokalistek, które jej wokalnie dorównają. A przecież kariera solowa może isć w parze z występowaniu w Łzach.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 paź 2002, 4:47

ale to bardzo trudno jest połaczyc... i wymaga wielu wyrzeczen...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 paź 2002, 4:51

No racja. Ale czego nie robi się dla muzyki :D A tak pważnie to myśle że nagranie tylko slowejplyty studyjnej bez grania koncertów jest wykonalne.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 paź 2002, 0:49

ale to tez sporo kosztuje...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 paź 2002, 1:27

Ja już to pisałam, ale się powtórzę ... moim zdaniem, to nie da się tego połączyć ... jeden człowiek jest w stanie dać z siebie całkowicie wszystko w tylko jednym przedsięwzięciu ... i powinny to być raczej Łzy ( choć pewnie jestem nieobiektywna :roll: ) ... ale jak dla mnie to pogodzenie tych dwóch rzeczy byłoby niemożliwe ... a tak poza tym, to się zastanawiam czemu my spekulujemy nad solową karierą Ani, skoro nigdzie o takiej nie było mowy i nie ma jej również chyba w planach sama Ania ... to tak jakbyśmy chcieli układać jej życie ... dajmy już lepiej temu spokój ... Na koniec tylko dodam, że ja myślałam, że Ania jest w Łzach, bo chce, bo lubi, bo kocha, a nie dlatego, że coś Ją tam trzyma ... a tu - albo moja nadinterpretacja słów Adama, albo wielka niespodzianka --->
Rosz chyba dobrze ja znasz....a może za mało....bo wtedy bys wiedział co ją trzyma w łzach...
... więc coś Ją trzyma ? Ehhh ... :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 paź 2002, 1:43

Jeśli chodzi o to, że jakiś muzyk nie może połączyć gry w dwóch projektach to chyba się nie zgodze. Wystarczy spojrzeć na Slipknot. Wokalsita Corey Taylor gra także w drugim równie dobrym zespole, podobnie jak perkusista Slipknot nagrał znakomity album z swoim drugim bandem Murderdolls. A jeśli chodzi o temat solowej kariery Ani wydaje mi się, że juz tej dyskusji wystarczy.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 paź 2002, 2:09

Ale na pewno w którymś z tych projektów czegoś było mniej ... w którymś coś mogło być jeszcze lepiej, gdyby ten ktoś skupił się tylko i wyłącznie na tym projekcie ... Nie twierdzę, że album Murderdolls nie jest znakomity ( nie twierdzę też, że jest, bo nie słyszałam :wink: ), ale może mógłby być jeszcze lepszy ( a tego się nie dowiemy ), gdyby perkusista grupy Slipknot włożył całego siebie w ten album właśnie tego zespołu ... no ale masz rację Ghrave - myślę, że straczy spekulacji i hipotez na temat solowej kariery Ani, gdyż nikt takiej nie planuje ... To tak jakby pan Kwaśniewski był prezydentem, a tu nagle rozpętałaby sie dyskusja na temat : co by było, gdyby pan Kwaśniewski oddał prezydencki stołek komuś innemu, a sam wyjechał do USA, by tam starać się o jakiekolwiek stanowisko ( ja to mam wyobraźnię :roll: ale jak zwykle do czegoś zmierzam :wink: a mianowicie ---> ) - jeszcze pan Kwaśniewski pomyślałby sobie wtedy, że Polacy nie chcą mieć Go za prezydenta, skoro rozmyślają jak by to było gdyby Go nie było, kto inny, co z Nim ... a przecież Polacy lubią swojego prezydenta i nie chcą Go zamieniać na innego, więc najlepiej niech przestaną dyskutować na ten temat ... ( mam nadzieję, że ktoś zrozumiał tę jedną wielką metaforę :roll: ) ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 09 paź 2002, 3:34

Mysle ze wcale nietrudno to zrozumiec trudniej pogodzic sie z tym. Ja dam jeden przyklad kasia nosowska. Jest perfekcyjna w tym co robi. I solo i z heyem i w domowym zaciszu ze swoim synem. To można pogodzić. No chyba że zespol chce wydawac w ciagu roku 3 plyty t owtedy byloby trudno. Pozatym Adam przyjal postawe kowala w kuzni talentow w wypowiedzi "z nami to wszystko albo nic". przynajmniej ja to odebralem ze jesli nie Anka to bedzie kto inny. Ale zaczalem ten temat bo ciekawilo mnie jakie stawiacia Ani wymagania. Nigdy nie mowilem ze takowa plyta solowa Ani mialaby sie ukazac. Celem moim jest tez ozywienie tego forum bo to przykre zakladanie tematu i rozmowa w stylu:

-A-Widzialam dzis teledysk na vivie
-B-Ja tez widziałam.
-A-Super nie...
-A-No...
-C-Ja tez widzialem tez mysle ze jest super... :)))

Dla mnie troche to glupawe...
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 09 paź 2002, 3:37

I jeszcze jedno. Jak dla mnie Adam przegial dzisiaj na chacie z tym waleniem konia...
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 09 paź 2002, 3:37

I jeszcze jedno. Jak dla mnie przegieto dzisiaj na chacie z tym waleniem konia...
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 09 paź 2002, 4:05

sorki poszlo 2 razy nie chcialem pisac ze to ty.
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla
Alareel

Postautor: Alareel » 09 paź 2002, 4:10

Adam jak możesz to wejdź na chata
Awatar użytkownika
Rosz!

Postautor: Rosz! » 09 paź 2002, 4:15

Szkoda, ze tak ciezko jest zrozumiec moje zamiary.

1.) nigdy nie powiedzialem ze ma wyjsc solowa plyta Ani ( to brzmi jak spowiedz ale chyba tego chcecie) (btw. powinienem bac sie was spotkac? czasem sie to zdarza - spotykamy sie. dobrze ze ...)
2.)Nie mam nic przeciw temu że gracie. Jak dla mnie możecie grać do konca swiata.
3.) moze i plyne daleko ale to wszystko scenariusz...
4.) cel macie szczytny zalezy tylko...
5.) dlaczego twierdzisz ze obrazam wasze texty?
6.) moje gratulacje z tytulu kolejnej zlotej plyty tyle ze...
7.) tak jestem czesto bezczelny
8.) wcale nie masz obowiazku mi sie spowiadac ;)

Pozdrawiam

Mysle ze nie zabijecie mnie przy najblizszym spotkaniu.....
Fantastycznie elokwentni
Płodzimy złote mysli
Przesadnie dowcipni
Na granicy śmiesznosci
Z łatwoscią znajdujemy
Szlacheckie korzenie
Nawet jeśli błękitu
We krwi jedna kropla

Wróć do „Łzy”