Pamietnik Rosza

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2003, 3:02

Ja na szczęście nie słyszę ... A Ty jak masz tajemnice, to weź Ją ze sobą do grobu, a nie rób z siebie na forum taniej sensacji ... Życzę zdrowia ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 3:20

piter42 pisze:
Cień Anioła pisze:Huhu coz na tajemniczosc ...
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: TAJEMNICA JEST WIELKA....TAK... :!: :!: :!: :!: :!: :!:

A kiedys doznamy tego "zaszczytu" i poznamy owa tajemnice?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2003, 3:23

To forum służy do zdradzania tajemnic z prywatnego życia Ani Wyszkoni ? Czy jakiegokolwiek życia kogokolwiek ? Bez komantarza ... ja myślałam, że to miejsce ma inny cel ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 3:32

O bosz...ja tyloko sie pytalm.Skad mam widziec co On w sobie kryje.Nie chce mowic niech nie mowi i kij mnie to obchodzi.Forum ma cel wymiany pogladow -przynajmniej ja tak mysle.Dziekuje za uwage!Do widzenia :?
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 12:06

kathleen_kelly pisze: Ja na szczęście nie słyszę ... A Ty jak masz tajemnice, to weź Ją ze sobą do grobu, a nie rób z siebie na forum taniej sensacji ... Życzę zdrowia ...

nie wybieram sie do grobu..tylko do opola....i nic nie zabiore...a zdrowie potrzebne jest kazdemu...prawda...a ania jest tak swietna,ze moze spiewac z kim chce..i bedzie supe.r.byle nie ze mna..bo moj glos...ja pdobno slysze glosy...ale nie zza grobu..zycze wiecej poczucia humoru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 12:17

Cień Anioła pisze:
piter42 pisze:
Cień Anioła pisze:Huhu coz na tajemniczosc ...
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: TAJEMNICA JEST WIELKA....TAK... :!: :!: :!: :!: :!: :!:

A kiedys doznamy tego "zaszczytu" i poznamy owa tajemnice?

to nie zaszczyt...to ciekawosc cie zzera.....cierpliwosci aniolku.....cierpliwosc..
to cecha wybranych...niekoniecznie wsrod morza traw..gdzie ..dobry bog ukryl ten stepiony sztylet smiertelnej pieszczoty...cholera ten kto to wymyslil..to mial wyobraznie...gotycka....cierpliwosci...ostrz swoj sztylet ciekawosci..nie mysl o zaszczytach...czas przynosi rozwiazannia zaskakujace
a teraz posluchaj ani jak spiewa oczy......sluchaj uwaznie...mysl....to ci powinno wystarczyc...na teraz....a potem...zobaczymy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: ....
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 12:26

kathleen_kelly pisze: To forum służy do zdradzania tajemnic z prywatnego życia Ani Wyszkoni ? Czy jakiegokolwiek życia kogokolwiek ? Bez komantarza ... ja myślałam, że to miejsce ma inny cel ... :?

to nie tajemnica ani...to nie tajemnica ze jst swietna...ciekawosc ludzi niezdrowo pobudza wyobraznie.....cel tego forum...jest innny...i ja go nie naruszam....a ania choc z trudem moz tez yrobic kariere solo,ale szkoda tej calej jej parcy z lzami....no to powrocilismy do tematy.. zadowolony... :?: :?: :?: :?:
a prywatnego zycia si nie szarga a zadnym forum....obojetnie czyje jest...
i niech tak zostanie...uspij chora czsc swojej wyobrazni....bedzie ci lzej zyc..i sluchaj lez...i ani tez....sluchaj.... :!: :!:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 19 maja 2003, 21:16

piter42 pisz wszystko w 1 poscie a nie w 3! troche to ludzi denerwuje!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 0:15

benektorun pisze:piter42 pisz wszystko w 1 poscie a nie w 3! troche to ludzi denerwuje!

wiesz w szkole byla matma do zdania...to troche rozprasza ..ale sie dzis udalo....fajnie...super..a wracajac do tematu to ani glos nie podupada..tylko sie rozwija...dorosleje...czego dowodem sa oczy....szeroko..zamkniete...posluchaj...tak to jest piekne...chociaz jeszcze wszystko przed nia..droga...kariera...a moja matma zdana...super :!: :!: :!: moge sluchac oczu..sluchac i sluchac...
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 3:00

LZY MOGA OCIERAC LZY SZCZESCIA...ANIA MA PRZEBOJ NA LATO :!: :!:
NIE TO PRZEBOJ NA LATA...NA LATA...TAK TRZYMAC...TEKST,MUZA..I VOCAL...SUPER :!: :!: :!: I KTO TU MOWI O JAKIS KLOPOTACH Z GLOSEM ANI...KTO :?: :?: :?: .TO NARODZINY GWIAZDY...TAK.TAK TRZYMAJ ANIU...NIE ANKO...ANIU..NIE WINOGRONA..NAWET NAJSLODSZE...AL E OCZY SZEROKO ZAMKNETE...I PALCE NIECIERPLIWE..NA PAMIEC..TAK NAUCZCIE SIE NA PAMIEC...THE STAR IS BORN....
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 20 maja 2003, 4:59

mondrala pisze:LZY MOGA OCIERAC LZY SZCZESCIA...ANIA MA PRZEBOJ NA LATO :!: :!:
NIE TO PRZEBOJ NA LATA...NA LATA...TAK TRZYMAC...TEKST,MUZA..I VOCAL...SUPER :!: :!: :!: I KTO TU MOWI O JAKIS KLOPOTACH Z GLOSEM ANI...KTO :?: :?: :?: .TO NARODZINY GWIAZDY...TAK.TAK TRZYMAJ ANIU...NIE ANKO...ANIU..NIE WINOGRONA..NAWET NAJSLODSZE...AL E OCZY SZEROKO ZAMKNETE...I PALCE NIECIERPLIWE..NA PAMIEC..TAK NAUCZCIE SIE NA PAMIEC...THE STAR IS BORN....

Ale pochlebstwa hehe :wink: Ale zgadzam sie-Ani glos jest super :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 10:56

iwan pisze:
mondrala pisze:LZY MOGA OCIERAC LZY SZCZESCIA...ANIA MA PRZEBOJ NA LATO :!: :!:

Ale pochlebstwa hehe :wink: Ale zgadzam sie-Ani glos jest super :P

to nie pochlebstwa...to prawda... :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 20 maja 2003, 18:25

Wiem hyhy tylko tak sie przedzezniam :P :P :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 21:35

CZY DZISIAJ TEZ WYGRAMY BITWE PRZEBOJOW :?: :?: :?: :?:

W Y G R A M Y :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 2:49

juz sie wam oczy osluchaly...niewierni.....to ma byc fanclub....gdyie jestescie....flinta z gadziem nas...was :!: :!: wyprzedza...co sie dzieje :?: :?: :?: :?:

Wróć do „Łzy”