Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 16 lut 2009, 14:37

Na stronie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu dodano kilka zdjęć z tego koncertu. Jakość słabiutka ale są.
http://www.dmit.com.pl/gallery?g2_view= ... 61b0d31a44

Ja zdjęć w sumie nie mam. Robiłam kilka ale mojej znajomej na scenie, żeby miała pamiątkę, to jak spełnienie marzeń - taki koncert. ;-)

Koncert był bardzo sympatyczny. Zdecydowanie bardziej tęskni mi się za elektrykami. Z racji swojej długiej nieobecności na koncertach podobało mi się. Koncert w moim mieście, nie można było tego przegapić - a było blisko. AWF nie oszczędza studentów, miałam w weekend po nim 3 egzaminy.. Ale dało radę.
Byłam z Sylwią i Aparatką. Video posłuchaliśmy na siedząco - miejsca zajebiste 2 rząd na samym środeczku ;) Zagrali pozytywnie. Wojtek ledwo mówił, ale dali radę. Publiczność pozytywnie nastawiona, w dobrych humorach ;)
Po występie Video, przerwa techniczna, przygotowania do występu Łez.
Miał grać jeszcze Sumptuastic ale względu na trudne warunki drogowe, nie mogli dojechać...
Zaczęli od "Niebieskiej sukienki..", po tym już udaliśmy się pod scenę - fakt, faktem Ania zapraszała na samą scenę, bo była ogromna i trzeba było jakoś miejsce zagospodarować :twisted: ale ja wolałam pobawić się niżej. Grali "Wróciłam" , "Narcyza" , "Puste słowa" , "Anastazję" , "Smak szczęścia" , "Ironic", "Gdybyś był" , "Aniele mój" , "Norris" [nowy kawałek, tytuł roboczy. zadedykowany FFC, bo przecież nareszcie coś nowego :twisted: ], "Agnieszka" [ na której to Ania poszła pośpiewać na widownię] , "Jestem jaka jestem" , "Twoja ot tak" i na bis "Boy`s don`t cry" , "Oczy". To tyle. chyba taka standardowy akustyczny set :-)
Pod koniec koncertu Sylwia stwierdziła, że jedziemy do Tarnowskich na drugi koncert [ o 23.50 ], wzbraniałam się rękami i nogami :twisted: bo perspektywa 3 egzaminów, mojego zerowego poziomu wiedzy mnie przerażała. Ale jak rock`n`roll i tym razem mnie nie opuścił. Pojechałam/pojechałyśmy :lol:
Próbowałam w autobusie coś się nauczyć, nie bardzo mi to wychodziło. Dotarłyśmy na miejsce, weszłyśmy do Onyxu [dicho ;P ] Pani kierownik klubu nas wylegitymowała, załatwiłam sprawę z wejściem Aparatki [która za 3 miesiące?kończy 18. ;D ] nie było większego problemu, pani okazała się życiowa. Zresztą później jeszcze ze dwa razy z nią rozmawiałam, po koncercie już dłużej na temat zespołu, koncertu, funkcjonowania klubu itd :twisted:. Przed koncertem poszliśmy do baru, byliśmy na dicho także "sok" trzeba było zakupić. :) Poszliśmy na salę koncertową, pogibałam się przy techno :twisted: Wyglądaliśmy zjawiskowo, tak "dyskotekowo", że szok. Zaczęli grać po północy. Ludzi było dużo. Byłam pozytywnie zaskoczona, zespół przyjęli bardzo dobrze! ;) Koncert skrócony o 3 numery ale z bisami ;D [po pewnej ciszy.. okrzyki "jeszcze, jeszcze.." w dyskotece, przy nietypowej publiczności to było coś ;P ].
Po koncercie po jakimś czasie spotkałyśmy się z zespołem [ja z Sylwią już tylko]. Rozmawiałam ja, Sylwia mnie słuchała - czyżbym się rozgadała? :twisted: - no zdąrzyłam się przyzwyczaić. ;P Jednym słowem bardzo pozytywnie. Później się pożegnaliśmy, do następnego razu. Pojechali, a ja z Sylwią zostałyśmy jeszcze trooooochę, bo do busa powrotnego czasu było troszkę. Sylwia ze mnie cieszyła, że wyginam śmiało ciało, ale ale ale.. ! sama też się pogibała ;D
Pożegnałyśmy klub Onyx, udałyśmy się na przystanek, biegiem - bo był kawałek dalej niż myślałyśmy. Dojechałyśmy do Zabrza o 5 rano, tam się pożegnałam z Sylwią, która pojechała do Katowic, a ja poszłam z buta do domu, przez wielkie śniegi. Przemierzyłam miasto niczym struś pędziwiatr, doszłam do domu, umyłam się i poszłam spać.
Koniec ;)

Podziękowania:
Sylwi - za cały ten czas koncertowy po prostu! Fajowo ;))
Aparatce - za kolejne spotkanie i wspólną zabawę!
Dyzio, Maciek - za wszelką pomoc, mile spędzony czas i spotkanie.
Anna, Chłopaki - za dawkę pozytywnej energii, przyjemnych dźwięków, spotkanie i miłe słowa ;P
[ "..wymarzone miejsce na koncert - co my tu robimy? :twisted: " ]

a egzaminy? - Zdane, bardzo dobrze - tak jak się niespodziewałam, bo stan mojej wiedzy miał wiele do życzenia. :twisted:
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 16 lut 2009, 16:40

sylwiiaa pisze:Ewcia a czemu się nie ujawniłaś że ty to ty ;>
Stałaś obok nas ze zdjęc wynika ;>

Sylwio! Nie wiem tak wyszło za późno się zorientowałam ze wy to wy:D
(Mimo, że wypatrywałam Sabine która miała być na koncercie)
Po koncercie miałam w planach podejść do Was no ale Was już nie było... stałam jeszcze chwilke pod scena wy nie
nadchodziłyście to poszłam do "holu" do zespołu bo stwierdziłam , że nie ma co czekać bo pewnie pojechałyście
do Tarnowskich Gór ( W sumie to się nie myliłam) :(

P.S Mam nadzieje, że następnym razem sie już poznamy:)

Znalazłam wideo z koncertu w Zabrzu

http://www.youtube.com/watch?v=beyth1NXiKk - Niebieska Sukienka
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 16 lut 2009, 19:57

Szkoda że nigdzie niema tej nowej piosenki :(
P.S - Ewciu dawałem już tego linka :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 16 lut 2009, 20:26

EfektMotyla pisze:Ewciu dawałem już tego linka :P

Sorrki Mam nadzieje, że zostanie mi to wybaczone :D
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 16 lut 2009, 22:46

tynka pisze: Wyglądaliśmy zjawiskowo, tak "dyskotekowo", że szok.

hahaha taaak, ale Ty nie musiałaś ubierać koszulki FFC na lewą stronę :D :D choć uważam ze moj pomysł był genialny :twisted:
WYSTARCZY CHCIEĆ...
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 17 lut 2009, 13:57

Znalazłem Soft'a.
MP3 jakby ktoś chciał :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 17 lut 2009, 21:55

Troche spoznione: zdjecia z DMiT
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 17 lut 2009, 21:57

Właśnie na nie czekałam :wink: Super, super, dzięki za linka!
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 lut 2009, 23:00

EfektMotyla pisze:Znalazłem Soft'a.
MP3 jakby ktoś chciał :wink:

Video I Łzy? Bez przesady, raczej Video i Ania ;]

JohnnyB pisze:Troche spoznione: zdjecia z DMiT

Jak zawsze udane zdjęcia ;)
A z Video nie grał Lubert i zielonowłosy? ;>
Koło Arka ktoś lampę przewrócił :twisted:
Ania po turecku :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 18 lut 2009, 10:05

Właśnie na nie czekałam
Ufff dzieki Bogu zdazylem nim wymieklas ;-)

Koło Arka ktoś lampę przewrócił

Sama padla - nozki sie jej polamaly - stad kadr i usmiechnieta (choc specjalnie nie widac) buzka Arka ;-)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 18 lut 2009, 22:11

Widać, widać - od razu zwróciłem na to uwagę :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 18 lut 2009, 23:41

A to ja sobie napiszę relacje.... A co!

Do Zabrza dotarłam jako pierwsza chociaż chyba mam najdalej więc poszłam do McDonalda, poczekałam na Tynkę, i razem poszłyśmy na dworzec po Aparatkę.. i tak oto w 3 udałyśmy się do DMiT, byłyśmy wcześniej więc sobie troszkę poczekałyśmy...

Koncert rozpoczął się z małym opóźnieniem od Video... całkiem wesoło było, jak Wojtek wygłupiał się na scenie i nie poddał się przy chorym gardle, najlepsze było jak dostał od kogoś chusteczki :twisted: , koncert pozytywny, publiczność się bawiła, nawet na scenę zaprosili jakieś dziewczyny co śpiewały ;) już nie pamiętam na jakiej piosence, bodajże na "Idę na plaże"...

Po Video krótka przerwa na zmianę sprzętu...

Na Łzach poszliśmy pod scenę, niektórzy na scenę, i zrobiło się małe przedszkole :D, ale bardzo fajnie to wyglądało :) My jednak woleliśmy postać pod sceną :) Pół koncertu musiałam przekonywać Tynkę by pojechała z nami do TG, jednak wymiękła :twisted: ... Koncert bardzo pozytywny :) reszta w TG :P

Podziękowania:
Tynka, za spotkanie, rozmowy, za pojawienie się mimo egzaminów ;)
Aparatka, za spotkanie, za to że mnie wreszcie nie upominałaś o po co dlaczego :twisted: :D:D

Zespół Video&Łzy- za koncert :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 05 kwie 2009, 14:35

Wiem, że już dużo czasu minęło od koncertu Łez w Zabrzu... no ale znalazłam fajne zdjęcia ... wiec podaje link :D

koncert Łez:
http://videobeta.com/fotografia.php/kon ... a_w_zabrzu
a tu Ania i koncert zespołu Video:
http://videobeta.com/fotografia.php/kon ... a_w_zabrzu

Wróć do „Koncerty”